Cure u regiji za Cyber

a jebiga dragi.. kako nisi odma skuzio da je montirano ? Jer se jasno vidi, gornji lijevi cosak da nije isti papir a u desnom prijelaz bluran (mutan)
 
Ajde šta pišeš gluposti , prvo si mi se javljao na mail da ne voliš kurpulentnije žene , a onda mi za kameru nudiš 10e , šta si se našao uvrijeđeno šta sam ti rekla da ti za 10e mogu samo sise pokazat, za 10e se pretplati na moj onlyfans (dat ću ti pristup) pa vidi dal je fejk profil.
 
Ajde šta pišeš gluposti , prvo si mi se javljao na mail da ne voliš kurpulentnije žene , a onda mi za kameru nudiš 10e , šta si se našao uvrijeđeno šta sam ti rekla da ti za 10e mogu samo sise pokazat, za 10e se pretplati na moj onlyfans (dat ću ti pristup) pa vidi dal je fejk profil.
Posto sam ja gospodin ne zelim objaviti screen komunikacije i a bona.. A sam si se otkrio da si se javljao s razlicitih mailova jer u komunikaciji s ovim mailom koji je u oglasu nema spomena o korpulentnijoj cure vec u komunikaciji s jednog drugog maila u kojem navodis da si plavusa s vecom guzom i grudima. Tako da bolje priznaj sto radis.
 
Ajde šta pišeš gluposti , prvo si mi se javljao na mail da ne voliš kurpulentnije žene , a onda mi za kameru nudiš 10e , šta si se našao uvrijeđeno šta sam ti rekla da ti za 10e mogu samo sise pokazat, za 10e se pretplati na moj onlyfans (dat ću ti pristup) pa vidi dal je fejk profil.
daj link od OF pls
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh