Cure u regiji za Cyber

Ma jasno.. zenska mi je poznata i znam da nije fejk... ali bi reko da je navedeni lik nije ona nego stavlja tudje slike i pokusava upecat stogod para
 
Pozdrav,jel megi opcenito vise neradi nista ili sta?posto vidim da su oglasi aktivni a kaze da neradi vise nista oa neznam ak je problem u meni ili stvarno neradi😆...btw nisam je prevario sa uplatom ili tako nes ak ste na to mislili
 

Prevarant. Neće napraviti potvrdu preko video poziva
Slušaj da ti se obratim ovako pošto me javno blatiš. Jedinoj osobi kojoj nisam izvrsila verifikaciju je lik koji me tražio scat na kameru, prvo video pa kameru, pa nakon kamere uplatu, pa predpostavljam da si to ti. Iskreno ne znam koja bi ti radila kameru pa da onda uplaćuje lovu, tak da. Svatko tko želi uslugu neka se javi potvrdu će i dobit. Ugodnu večer.
 
Slušaj da ti se obratim ovako pošto me javno blatiš. Jedinoj osobi kojoj nisam izvrsila verifikaciju je lik koji me tražio scat na kameru, prvo video pa kameru, pa nakon kamere uplatu, pa predpostavljam da si to ti. Iskreno ne znam koja bi ti radila kameru pa da onda uplaćuje lovu, tak da. Svatko tko želi uslugu neka se javi potvrdu će i dobit. Ugodnu večer.
Al si za(iz)jebana😂
 
Registrujete se na " cam whores " i lagano uplatis tokene pa udri bolje nego kpd nasih placat gluposti nesto trlja sise bezveze vrti se ko fol i eto kao ti drkaš, dva puta koristio nase domace i prestao.

Mozda neko ima i bolje iskustvo al eto
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh