Cure u regiji za Cyber

Kako znas, uclanjen prije 3 dana i odmah preporuka

Medo1987

New member
Učlanjen(a) 12.09.2020.


Piše ti lijepo kada sam učlanjen a to sta oni stavljaju da sam novi član pitaj njih ZAŠTO?
Pisao ovdje još prije dosta ali nema vise ni tih tema niti tih mojih poruka.
Radio detaljno objasnjena kako prepoznati prevare i na sta treba sve paziti itd...(Pošto sam prošao sve vrste oglasa cura ,likova i ostalih pacijenata znam detaljno o svemu)
Da si bio tu možda bi i to popratio pa bi ne bi odmah imao ispade gospon silno stari članu. Hvala


onaj_tamo

Active member · Iz Zagreb
Učlanjen(a) 12.05.2021.
 

Ok cura radi sve Anal,DP,Ima sex maschine itd... Radi Besplatnu provjeru prije ikakve uplate
Potvrđujem sve rečeno,već neko vrijeme radikžm cam sa curom i uvijek super,radi svašta baš se da u to jedino što će vjerojatno nekom bit minus da ne pokazuje facu
 
Malo sam se raspitao i jako skupo to dođe. Vidjeti sve te seksualne akte može se i online. Puno jeftinije su strankinje koliko vidim na live chat stranicama.
 
Da, koliko vidim strankinje i to top komadi naplaćuju od 1,5 ili 2 eura po minuti a ove naše po 3,4 eura. Duplo skuplje. LOL
Istina da dupla razlika u cijenama jer strankinja ima masu pa je konkurencija jaka pa su cijene manje jednostavno ponuda potražnja.
Kod nas ima 4 do 5 cura sta rade ovako po oglasima kako treba tako da si i drže cijene gore i boli ih dupe.
Dokle kod ne bude više cura kod nas da rade kako treba ne bude ni cijena baš išla dole tako to ide
A meni je i osobno draže malo pričati sa nekom našom.
Što se tiče performansa nisu ni do koljena ovima sta znaju raditi na CB,SC, Bonga i ostalim stranicama jbg tamo su neke po 10 godina level MAX Pro
I da na tim stranicam ima naših cura sa Balkana isto ne bas puno ali ih ima..
Uglavnom svako bira sta mu pase
 
Ok istina da ali na svim tim stranicama cure strimaju po par sati i onda tek dođeš do glavne akcije kome se to sve da čekat i gledat to je super,ja sam više tip da platim,ona nek upali kameru idemo odmah na akciju i to je to videopoziv 10 min,a pokušaj tu istu strankinju pitat za privat videocall od 10 min i da ide odmah na akciju pa ćeš vidit razliku u cijenu,doduše to je moje iskustvo možda sam krive ispitivao ne kažem da če svima bit tako
 
Istina da dupla razlika u cijenama jer strankinja ima masu pa je konkurencija jaka pa su cijene manje jednostavno ponuda potražnja.
Kod nas ima 4 do 5 cura sta rade ovako po oglasima kako treba tako da si i drže cijene gore i boli ih dupe.
Dokle kod ne bude više cura kod nas da rade kako treba ne bude ni cijena baš išla dole tako to ide
A meni je i osobno draže malo pričati sa nekom našom.
Što se tiče performansa nisu ni do koljena ovima sta znaju raditi na CB,SC, Bonga i ostalim stranicama jbg tamo su neke po 10 godina level MAX Pro
I da na tim stranicam ima naših cura sa Balkana isto ne bas puno ali ih ima..
Uglavnom svako bira sta mu pase
Jesu sigurne te stranice u smislu plaćanja? Da ne bi povukli više love nego što treba s računa...
 
Ok istina da ali na svim tim stranicama cure strimaju po par sati i onda tek dođeš do glavne akcije kome se to sve da čekat i gledat to je super,ja sam više tip da platim,ona nek upali kameru idemo odmah na akciju i to je to videopoziv 10 min,a pokušaj tu istu strankinju pitat za privat videocall od 10 min i da ide odmah na akciju pa ćeš vidit razliku u cijenu,doduše to je moje iskustvo možda sam krive ispitivao ne kažem da če svima bit tako
Da to si u pravi dok dočekaš nešto da bi vidio tako reci besplatno otegliš muda ali je zato tako reci besplatno i košta su gore naveli da ne bude skupo, ali kako kod moraš platiti u vremenu ili u novcu.
Ako bas želiš neku akciju kao kod naših cura da ide to odmah u 10 min onda te sta su bas top da bi ih gledao jedan na jedan moraš papreno i platiti.
Naj bolje je hvatati ove što su nove pa još nemaju jake cijene ili jednostavno sa nekom našom koja vec radi odradiš to u miru ako ti se ne da zajebavati sa svime time.
Ja osobno kada podvučem crtu mi bude naj bolje sa našima jer isti jezik slične teme itd...
Zato i kažem da svako bira što mu paše
 
Zasto mislis da zbog slike lica fejk?Ne kazem da nije a ni da je.A kod provjere video pozivom ces vidjeti dali to ta osoba.Ako ne zeli provjeru ,onda 99.99 posto fejk
Upravo tako, ako bude odbijala provjeru onda je fejk.
S tim da ima slucajeva, sto se meni desilo odradili provjeru ja joj uplatio i blok. Ta osoba i danas ima oglase , s novim brojem j slikom. A spika je ta, kao uplatis 300 kn i imas vise puta u toku jednog dana, kao nije vremenski ograniceno 😅
Uglavnom pazite se, dobro procijenite.
Ja koliko znam, ima 5-6 djevojaka za cyber i to je to. Ostalo je sve fake
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh