Crystal Richi

Pretpostavljam, jbg zakon ponude i potražnje, samo nek ti ne bude čudno što drugi broj kupuju i ja bi prvi uzeo novu karticu kada bi se javljao, ništa pričekati ću sutra crnku i on je sutra u Mostaru, pa se probati s njom dogovoriti da me razdjeviči, ali da bar poližem
Javi se onda ovde ako budeš uspeo polizat!
 
Pretpostavljam, jbg zakon ponude i potražnje, samo nek ti ne bude čudno što drugi broj kupuju i ja bi prvi uzeo novu karticu kada bi se javljao, ništa pričekati ću sutra crnku i on je sutra u Mostaru, pa se probati s njom dogovoriti da me razdjeviči, ali da bar poližem
Kralju, to se ne pita, odeš, platiš, skine se i počni lizati ako je to problem bilo kojoj nek ti vrati pare i preko vrata
 
Hahahaha glume neke opasne momke a mole za 2 grama pičke.
Evo ako kristal želi da napravimo deal.
Meni popušite i sredimo prolaz do nje😂😂
 
Nemam ja problem s ovim nacinom sexa.
I bez placanja i sa placanjem sam u top poziciji.Glupo mi sto se ponizavate kao muskarci.Ako nesto cura neda onda neda i kraj.Sta moljakate tu ko neke babe
A bola, donekle sam i sam kriv, dizao sam je u nebesa kad sam bio s njom u 1 mj, i ženska me blokirala sa nekim tupavim razlozima a ja bi samo da je jebem
 
Nemam ja problem s ovim nacinom sexa.
I bez placanja i sa placanjem sam u top poziciji.Glupo mi sto se ponizavate kao muskarci.Ako nesto cura neda onda neda i kraj.Sta moljakate tu ko neke babe
Ja sam samo pitao, jer ne znam kako to funkcionira, a ovo sam ti odgovorio jer si i ti mene bocnuo, sve 5 frende, samo eto volio bi i polizati prvi put, ako to ne radi što mogu, njezino tijelo i njezina pravila, volio bi naći koja to radi
 
Ja sam samo pitao, jer ne znam kako to funkcionira, a ovo sam ti odgovorio jer si i ti mene bocnuo, sve 5 frende, samo eto volio bi i polizati prvi put, ako to ne radi što mogu, njezino tijelo i njezina pravila, volio bi naći koja to radi
Pa tako si trebo odma.
Das nedas.
Ok idemo dalje naletit ce neka koja da.
Vidis da je ova kristal zajebana,može sutra otić na neki intervju i reć u Bosni se moli za pičku😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh