Crystal Richi

Ne potvrđuje. Da, 556 je malo više od 414, a broj recenzija latina je neusporedivo veći od broja recenzija europljanki iz cega se da logicno zakljuciti i da latine imaju puno više posla (jer ih posjecuju i oni koji pisu recenziju i potom gomila ljudi koja ode k njima zahvaljujuci tim recenzijama). Naravno postoji izrazito mala vjerojatnost da ipak unatoc tome više ljudi ide na europljanke ali nitko ne piše recenzije, a jedini nacin na koji ti mozes znati je li to slučaj je da ti i latine i europljanke polažu račune pa ti jasno vidiš da europljanke imaju više prometa, ali ne bih rekao da ti ijedna od njih polaže račune. I ponavljam jos jednom, nije ni bitno koja ima više posla, tako da nema potrebe da nastavljamo ovu raspravu. Nego, dođi ti nama u RH pa da malo za promjenu umočimo u kvalitetnu europsku curu ;)
Ja tebi govorim ono, sto meni su govorile par pimpova i sami cure. I ubedljivo je europlanka ima više posla, dok više recenzija imaju Latine, zato ato u određenim gradovima rade samo Latine
 
Kad smo vec kod njih di su cure iz crazy drive club? nema ih ove godine uopce ako se ne varam?
Posto se Hrvatska proslo ljeto pokazala turistima ruznim licem plus uvodjenjem eura sve odvratno poskupilo puno su turistickih agencija Lijepu nasu izbacile iz asortimana destinacije za 2024. godinu. Mozda je CDC to prepoznala i zato ih nema, jer su im turisti bili najjaci dohod. Tko zna, samo gruntam...
 
Samo ne kontam ono,u Bosni 170, u Bg 350,jel to inflacija,devalvacije ili ti se pička pozlatila??
Veći standard, više keša u opticaju.
A svakako cijena pičetine nije stabilna isto kao što nije ni cijena nafte po barelu. Kao što i BTC varira prošle god 20K, ove dosegao 75K.
Crys ti realno možeš dići cijenu i na 400 🤭
 
Po zanimanju sam ekonom, pravo mi ide od ruke.
Jedino mi nije jasno Pero ovaj golden shower to je po meni jedino skupo jer traje po minute ili minutu, i izvodi se vrlo jednostavno. Sve ostalo cijene za Bg su realne.
za Croatiu isto tako.
 
Sad će opet neki napast al dobro. Po meni pol h 100€ a sat 150-200€ sasvim solidna cijena. Sve preko je previše. Ili kad neke na ege traže 1h 250€ a onda dodatnih 50 za pusenje bez kondoma. 300€ za 1h nit orala nit kopala. Kažem 200€ ajd možda max 250€ preko toga za 1h je preskupo. Jedino ako ima zlatnu pičku i na rastanku mi da zlatnu polugu da unovčim onda može i za 1h tražit 300€+ sto se mene tiče inače 200-250 max
 
Evo sada biće 200/300 sa uklkucenim dodatnim uslugama jer mi je mrsko se cimat za manje.
Ako ne neko ne slaže, neka je
Bitno da meni odgovara 🥰
 
Sad će opet neki napast al dobro. Po meni pol h 100€ a sat 150-200€ sasvim solidna cijena. Sve preko je previše. Ili kad neke na ege traže 1h 250€ a onda dodatnih 50 za pusenje bez kondoma. 300€ za 1h nit orala nit kopala. Kažem 200€ ajd možda max 250€ preko toga za 1h je preskupo. Jedino ako ima zlatnu pičku i na rastanku mi da zlatnu polugu da unovčim onda može i za 1h tražit 300€+ sto se mene tiče inače 200-250 max
Upravo tako ,sat 150/200, je realno,a sad može ona tražiti i 1000,ali u Dubaiu ,za Hr standard realno je 150/200.
 
U Dubaju i Abu Dabiju se radi lagano sa cenama 150-200/250-300. Ali za iste pare imaš više posla u Hr
Ali samo kažem, to znaš bolje od mene kao i svi ostali
Tamo su prosječne plaće oko 3800€ a u hr je 1700€. Evo uzmimo primjer zidara u Dubai mu je plaća oko 1700€ možda i vise a u hr mu je plaća 900-1000€ ako nije i manja . Stomatolog u Hrvatskoj ima placu 1200-1700€ ajmo rec ds ima 1700€. A u Dubai zubar (stomatolog) jma 14000€ placu sto je 7 puta vise . I onda isti taj stomatolog ne može si priuštit u zg 200€ za pol h ds plaća recimo dok u Dubaiju može . Sad dalje tu idu režije pa ovo ono i onda recimo liku u dubai nek ostane 10000 na raspolaganju a ovom u zg ostane Nezz bubam 500€ do iduće plaće i onda nije isto ak ovaj da 300€ za 1 h u zg i ak ovaj u Dubai isto tolko ds
 
Tamo su prosječne plaće oko 3800€ a u hr je 1700€. Evo uzmimo primjer zidara u Dubai mu je plaća oko 1700€ možda i vise a u hr mu je plaća 900-1000€ ako nije i manja . Stomatolog u Hrvatskoj ima placu 1200-1700€ ajmo rec ds ima 1700€. A u Dubai zubar (stomatolog) jma 14000€ placu sto je 7 puta vise . I onda isti taj stomatolog ne može si priuštit u zg 200€ za pol h ds plaća recimo dok u Dubaiju može . Sad dalje tu idu režije pa ovo ono i onda recimo liku u dubai nek ostane 10000 na raspolaganju a ovom u zg ostane Nezz bubam 500€ do iduće plaće i onda nije isto ak ovaj da 300€ za 1 h u zg i ak ovaj u Dubai isto tolko ds
Nije to do plate, nego do situacije na tržištu.
Ljudi imaju drugaciji mentalno sklop
 
Naravno da je do plače,kada podmiriš sve što imaš,onda ono što ti ostaje za luksuz trošiš,pa ako ti ostane 600,otići ćeš kod onih za 200 tri puta,a ne dva puta za 300,čista matematika.
Ljudi tamo imaju veći troškove i uglavnom su dosli sa strane.
Dođe samo onaj sto žive sa mamom ili u svom stanu, jer ostale ljusdi polude od kirije
Tako, npr, u Emiratima imaš 1-2 lika svakih 2–3 dana, dok ovde mogu doći svaki dan 2-6
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh