Crystal Richi

Evo prosla sam Corsom 6500km da gledam idiote a da se njima usluga ne sviđa i ok je 😎
Dušice, svi ti koji kažu da se nešto njima nije svidjelo, to je do njih, samo do nijh, ili samo lažu pokušavajući tebe da ocrne... Bezuspješno.
Meni iskreno se sve svidjelo kod tebe od usluge, do toga da si ti divna, predivna osoba, raja prava, da znaš biti pravi prijatelj, drug i brat i ljubav. Duša si od osobe ❤️..
I ja tebe kad poželim eto mene tebi gdje god ti budeš, ne sa Mercedesom nego sa Reno Cliom . Da te iznenadim i obradujem jer ti to zaslužuješ ❤️😘
 
Vrati se onda u Bosnu, tamo su najvještiji obrezivači kuraca, ko zna - možda bi i tebi mogli nekim specijalnim zahvatom mogli skinut kilometraže (
Dovedeš mamu ili seku ako imaš, a ja kao tata ću im vratiti kilmometražu sa milion kilometara na nekih 180-200K. Nediraj ni Bosnu ni Crys u usta te jbm 🤧
 
Bosanci i Srbi jesu stoka, al kad odeš u Hr tek ćeš vidjeti šta je bagra. Moj savjet tamo idi samo snimaj i ništa drugo. Vidiš i po komentarima hejtaju samo ljubomorni Hrvati... Raja iz BiH i Srbine te gotivi.
Bilo kad, bilo šta, sve znaš samo call podrška je tu. A ljubomorni i nezadovoljni nek kurac puše..
 
A iz toga proizlazi pitanje koje se samo po sebi nameće; bi li ti bila zadovoljna uslugom?
Pa iskr ne pada mi na pamet da platim nekome da njoj lizem. Ali uvek platim masažu i čišćenje stana (samo da nisu domaće, jer klosarke obavezno nešto ukradu)
I nokti naravno, pa kada se meni ne svidi usluga, još 2 godine nakon tretmana kukam po internetu da mi se usluga nije svidela i to je to
 
Bosanci i Srbi jesu stoka, al kad odeš u Hr tek ćeš vidjeti šta je bagra. Moj savjet tamo idi samo snimaj i ništa drugo. Vidiš i po komentarima hejtaju samo ljubomorni Hrvati... Raja iz BiH i Srbine te gotivi.
Bilo kad, bilo šta, sve znaš samo call podrška je tu. A ljubomorni i nezadovoljni nek kurac puše..
Ma jok, samo da su njima visoka očekivanja od života.
Ipak se meni više sviđa RH, bez obzira kakva je usluga
 
Bas me zanima kakav joj je opus debilcina koji ju jebu, zenska je 3/10. Takve u Au i Njem bacaju u vodu jer ne valjaju, a dok progovori vidi se ocita zanimacija za bijelo vikendom.
 
kak možeš bit tak naporan, pa vidiš da Crystalka bježi iz Bosne zbog tebe
-dojadio si i Bogu i narodu! Sjaši! Pusti jadnu ženu na miru! Nije zadovoljna uslugom zbog tebe!
Da su svi ko ja, ova ljepotica i princeza bi vozila S class vjeruj mi.. Ne bježi ona od mene, nije tu zbog drugih stvari.. Al Nebitno da ti objašnjavam...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh