Crystal - Cro Escrot

Poanta zivota su promjene, nista nije zauvijek. Sve je prolazno. Konstantno mjenjanje, istrazivanje, isprobavanje.
ovaj forum je uvijek bio trash, ali kao i takav bio je dobar izvor smijeha, i pokojeg iskompleksiranog majmuna, ali boze moj :)
 
Poanta zivota su promjene, nista nije zauvijek. Sve je prolazno. Konstantno mjenjanje, istrazivanje, isprobavanje.
ovaj forum je uvijek bio trash, ali kao i takav bio je dobar izvor smijeha, i pokojeg iskompleksiranog majmuna, ali boze moj :)
Sad ćeš biti pobožna katolkinja i vjerna supruga?
 
Odlicno, kad to zavrsis imas na Al Jazeeri o Siriji kako istrazivacki novinari ginu za istinu dok je pokusavaju dokumentirati ... Nakon toga mos pric na history 😉
Hvala ti, što misliš o situaciji u Siriji? Misliš li da je Černobilska katastrofa imala i političkih implikacija koje su na kraju dovele do sloma SSSR- a?
 
Hvala ti, što misliš o situaciji u Siriji? Misliš li da je Černobilska katastrofa imala i političkih implikacija koje su na kraju dovele do sloma SSSR- a?
Mislim ja o situaciji u cijelom svijetu jer se to tice svih nas. Ne smatram da je ikakva povezanost s Cernobilom i SSSR om. Vec Cernobil nije ulagao u tehnologiju 😝
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh