Crystal - Cro Escrot

Ma Crystal je top cura,svi lažemo i samo pozitivni komentari su istiniti.
Ali ajde sad se malo smirila,čak je i zajebanciju bacila,prava top klasa:)
 
Kristal, ako ti išta znači, vrlo bi te rado opalio kad bi dala jedno 50% popusta😃 Puno mi je značilo što si mi odgovorila na poruku ali prokužila si brzo da ne namjeravam doći😁
 
Meni je Kris jebena. Prva koju sam platio više i druga koja mi je ostala zacrtana kao jedna od boljih. Na žalost joj nisam kul pa više neće samnom. Cute u faci, lijepe oči, obrambeni mehanizam malo pre jak, al sve ok. Dala mi jedno od boljih pušenja (davno je bilo, a pušenja inače ne pamtim), lizao sam ju (valjda dobro jer je iskomentirala da joj se svidilo i specificirala koji dio #proud), sex odličan, ako glumi dobro glumi...
Jel ima šanse da se popraviš pa opet dobiješ priliku ili si zauvijek izgubljen slučaj?
 
Meni je Kris jebena. Prva koju sam platio više i druga koja mi je ostala zacrtana kao jedna od boljih. Na žalost joj nisam kul pa više neće samnom. Cute u faci, lijepe oči, obrambeni mehanizam malo pre jak, al sve ok. Dala mi jedno od boljih pušenja (davno je bilo, a pušenja inače ne pamtim), lizao sam ju (valjda dobro jer je iskomentirala da joj se svidilo i specificirala koji dio #proud), sex odličan, ako glumi dobro glumi...
O jebote, sad kurvu koju plaćaš 300 eura( minimalno) triba lizati u nadi da ćeš opet moć doći do nje, ehh moderno doba😁🧐
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh