Crystal - Cro Escrot

Neka si markec. Ajde placi nam jos malo o tome kako sam zlocesta i nekulturna bila, a tiiii siii samoooo pu-pu 🥺🥺🥺
Daj posalji mi broj pa da vidim mozda je bio pms provjerim s kalendarom, a mozds si samo glup bio😂😂😂
 
ne on je mene navodno pitao sto se smatra po “apartman”. Sta bi se smatralo?!? Brod? Sta moramo komplicirat oko najjednostavnijih stvari. Ja nemam zivaca za takve gluposti i uglavnom sam se pocela sprdat ako ne blokiram.
Vidis ta ista osoba na 4.stranici ipak kaze da me jebala 🥲
You must love this place.
Nisam rekao da jesam nego da bi, i dalje bi.
 
Da šta bi se smatralo. Da ne ispadne da ti se ulizujem, ne bi kod tebe jer su mi preskupa. Ja sam proleterijat i još sam i komunist pa smatram da bi se pristup pički trebao izjednačiti 😁
Pa upravo je to bio smisao mog pitanja jebote i to je njoj bilo kompliciranje, apartman je i soba s wc-om za 250 kn noc. Ja sam htio uzeti jos stan lijepi u dnevni najam i pitao sam jel to dovoljno za Crystal jer mi je super bila na fotkama. Sto je tu jebeno kompliciranje u tom pitanju pa boze baci ciglu i budi precizan. Rijesi me ovozemaljskih komplikacija 😂😂😂
 
Kristal, da li bi pristala na nekakvo posredovanje, neutralnog promatrača koji bi te potegao i onda iznio ode svoje dojmove?
 
Kristal, bilo bi najbolje da te pojebe moderator, zauzvrat će ti ostaviti account na životu. Mod je pribran i neutralan.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh