Crystal - Cro Escrot

draga sve ok svaka cast na hrabrsosti se ovde boriti . Moraš razumiti da kad imaš takvu visoku cijenu ljudi očekuju nešto posebno šta na tarifama od neznan 500/800 nemogu dobiti. A mnogimo kao i meni to nije vrijedilo mnogo više.
 
Koliko mozete lagat. Kako vam nije bed vise jebote. Kao sto sam vec nekom rekla, valjda mislite da odradjujem milijone njih mjesecno pa se ne sjecam s kim sam bila, uz to vodim detaljno evidenciju :D i uvijek kazem ajde skupi muda i javi se na mob reci taj i taj sam bio sam tad i tad. Ne preskacite terapiju.
 
Znaci vratila se gospođica Crystal ovdje i evo nje s njenom pričom.
Najbolja,najpametnija,najsmješnija,sve naj naj uglavnom.
Ja sam bio s tobom i ne vrijediš tih novaca,to je činjenica,usluga je ok,izgled je dobar,ali priča ti je koma tako da sve drugo pada u vodu.Meni je nakon susreta s tobom bilo zao novaca šta znaci da mi nisi bila dobra.Ja ne kažem da nema ljudi kojima nisi dobra ali vjerujem da generalno ljudi misle kao ja;),puno bolje sam se proveo s nekim curama za manje novaca nego s tobom.
 
To si ti rekao, ne ja.
Meni je sasvim uredu da ja tebi nisam pasala, da ti ne vrijedi to druzenje bla bla bla.
Ne radim povrat novca 😂 i nije me bas briga sto si ti bio razocaran. Jer vjerojatno nisi ni ti bio klijent za pozeliti. Mislim mozes se javit pa da provjerim u sustavu pod opisom tko si i kakva je susret bio.
Sve je to dio statistike ;)
 
Hahaha
Ja mislim da sam bio dobar klijent,uzeo dobar prostor,ružan nisam,higijena dobra,čak mislim da je tebi bilo bolje nego meni,ali činjenica je da se precjenjuješ i kao sto vidiš nisam jedini,a znam i dosta ljudi privatno šta misle isto,isto kao i šta znam osobu kojoj si super.
 
😂 javi se privatno, nemoj da su ti tako stisnuta muda.
Sve u svemu, nije bas ono da mi nedostajete i da placem u kutu. Da ponovimo, zivot ide dalje i s vama i bez vas. Jer vase misljenje ili razocarenje apsolutno nista ne mjenja. Vase misljenje je samo to, misljenje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh