Crystal - Cro Escrot

Svakako, ja ti pokupim fufice doslovno u dućanu. Nego "Bistrice", objasni mi kako sam ja to ljubomoran što se ne bavim prostitucijom? Da me muški trpaju? Ili da jebem neku ispičenu polovnjaču? Hvala ali ne hvala🤪
Aha.. Znaci ipak 6000 eura nije puno za to sto si naveo, ha? Smijesne su mi seljacine koje se bave zbrajanjem tudih para. Doticna je jednom dobro rekla nista u zivotu nije skupo, samo si svorc.
 
Aha.. Znaci ipak 6000 eura nije puno za to sto si naveo, ha? Smijesne su mi seljacine koje se bave zbrajanjem tudih para. Doticna je jednom dobro rekla nista u zivotu nije skupo, samo si svorc.
Joj kako si glupa. Gle, pokušat ću ti objasniti neke stvari( koliko je to moguće?). Znaš onu narodnu" Mlada kurva, stara prosjakinja"? To ti znači da trebaš nakupiti što više novaca dok si mladja i dok oče plaćati za tebe kao što je ova koja radi u Splitu skupila. Samo ti očigledno ne zarađuješ, da zarađuješ ne bi bila non stop na ovom forumu, kurva na forumu, dno dna. Otkriti ću ti tajnu zarade te koja radi u Splitu, ljubazna je😏
 
Joj kako si glupa. Gle, pokušat ću ti objasniti neke stvari( koliko je to moguće?). Znaš onu narodnu" Mlada kurva, stara prosjakinja"? To ti znači da trebaš nakupiti što više novaca dok si mladja i dok oče plaćati za tebe kao što je ova koja radi u Splitu skupila. Samo ti očigledno ne zarađuješ, da zarađuješ ne bi bila non stop na ovom forumu, kurva na forumu, dno dna. Otkriti ću ti tajnu zarade te koja radi u Splitu, ljubazna je😏
Vrh🤣🤣🤣
 
bio s curom jednostavno naplacuje previše misli da je top topova al nažalost nije( volio bi ja da je al NIJE).
 
ima na toj stranici i druga domaca cura Emma, bio i snjon piše 33 god al prije 39 kao ne radi s lokalnim . Pozvao je u hotel uzeo 3 sata cura je ugodnija ali isto ništa posebno za taj novac
 
Zajebancija Hobo. Koliko ja sto naplacujem nikad neces saznati jer ne radim sa ljudima sa foruma. Nije to moja salica caja.
Gledaj " Bistrice", kako ćeš sigurno znati ili ne znati da je netko s ovog foruma? I znači u biznisu si, s ljudima s ovog foruma ili ne, svejedno. Nije da osuđujem, ali već kad serkiš...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh