Crystal - Cro Escrot

Ovaj forum bi se trebao zvati
Udruga tuznih i razocaranih penisa.

Ma ajde ok mi je da nekom idem i na zivce, i da mu nisam legla i da sam mu bahata (a ne pita se zasto sam bahata, jer nikad nisam bez razloga), jer nije se rodio taj koji bi udovoljio svakom, niti je to cilj, ali ova laganja i izokretanja rijeci su toliko smjesna.
Na stranu to sto 90% foruma treba neku vrstu psiholoske pomoci, terapije, opcenito rad na sebi i zabavljanjem vlastitim zivotom.
Ovaj na osnovu prica s foruma napravi svoju verziju koju plasira dalje, ovaj dodje s osobnim podacima i vadi nesto iz naftalina od prije 100godina(jer je odjeban i isfrustriran), ovaj na prvoj stranici napise da je odjeban i da ne zna cemu je zasluzio takvo ponasanje, a na cetvrtoj pise kako bi me nastavio jebat, mislim daj ajde 😂
Ali hvala Vam svima zajedno jer se smanjio broj forumskih incela koji se javljaju. Zivot je predivan.
I moj zivot svakako nastavlja i s vama i bez vas.
Ljubi vas vas el bahate.
 
Ovaj forum bi se trebao zvati
Udruga tuznih i razocaranih penisa.

Ma ajde ok mi je da nekom idem i na zivce, i da mu nisam legla i da sam mu bahata (a ne pita se zasto sam bahata, jer nikad nisam bez razloga), jer nije se rodio taj koji bi udovoljio svakom, niti je to cilj, ali ova laganja i izokretanja rijeci su toliko smjesna.
Na stranu to sto 90% foruma treba neku vrstu psiholoske pomoci, terapije, opcenito rad na sebi i zabavljanjem vlastitim zivotom.
Ovaj na osnovu prica s foruma napravi svoju verziju koju plasira dalje, ovaj dodje s osobnim podacima i vadi nesto iz naftalina od prije 100godina(jer je odjeban i isfrustriran), ovaj na prvoj stranici napise da je odjeban i da ne zna cemu je zasluzio takvo ponasanje, a na cetvrtoj pise kako bi me nastavio jebat, mislim daj ajde 😂
Ali hvala Vam svima zajedno jer se smanjio broj forumskih incela koji se javljaju. Zivot je predivan.
I moj zivot svakako nastavlja i s vama i bez vas.
Ljubi vas vas el bahate.
Joj baš mi je drago, očekujem živahnu raspravu sada😃
 
Ne, moj dragi moderator je dok sam bila off s foruma suspendirao acc :)
Necu nikog pobiti. Svi imaju pravo na misljenje, znas onaj klasik, misljenje je ko supak...

Imam pitanje za sve vas.
Nabrojite mi par stavki zasto VI smatrate da ste izvrstan klijent i da zasluzujete postovanje?
(Razlog jer ja placam nije validan)
 
Meni je bilo bas dobro s tobom, nije mi jasno zasto se svi zale nesto
Zato sto 99% njih izmislja.
Mene zanima zasto (ako je stvarno bio sa mnom) osoba nema muda i za vrijeme druzenje/na kraju druzenja/posalje poruku nakon i kaze tipa: slusaj Crystal nije mi ono bas bilo nesto, mislim da bi trebala poraditi na tome tome i slicno. Sto god je bilo.
Ne nego trcis na forum i dajes recenzije, tko radi to? Tko ima vremena za takva djecija ponasanja.
 
Ja sam pokusao dogovoriti jednom, no moje pitanje ocito bilo toliko krivo da me odjebala u sekundi i blokirala odmah. Inace izgleda savrseno i predivno. Moj tip cure. A pitanje koje sam je pitao je bilo. Sto misli pod apartman, da li je to apartman koji se iznajmljuje na dan ili moze biti i stan? I zbog tog pitanja sam dobio vrlo neugodno poruku natrag i blok. Tako da sretno 🙄 Al opet od nje sam barem dobio odgovor. Od SiG nisam ni to
A brate mili, šta te briga di je ona, glavno da je jebačina dobra. Ili bi ti vodeni krevet, đakuzi, masaže fotelje? Možda i certifikat o energetskoj učinkovitosti?
 
A brate mili, šta te briga di je ona, glavno da je jebačina dobra. Ili bi ti vodeni krevet, đakuzi, masaže fotelje? Možda i certifikat o energetskoj učinkovitosti?
ne on je mene navodno pitao sto se smatra po “apartman”. Sta bi se smatralo?!? Brod? Sta moramo komplicirat oko najjednostavnijih stvari. Ja nemam zivaca za takve gluposti i uglavnom sam se pocela sprdat ako ne blokiram.
Vidis ta ista osoba na 4.stranici ipak kaze da me jebala 🥲
You must love this place.
 
ne on je mene navodno pitao sto se smatra po “apartman”. Sta bi se smatralo?!? Brod? Sta moramo komplicirat oko najjednostavnijih stvari. Ja nemam zivaca za takve gluposti i uglavnom sam se pocela sprdat ako ne blokiram.
Vidis ta ista osoba na 4.stranici ipak kaze da me jebala 🥲
You must love this place.
Da šta bi se smatralo. Da ne ispadne da ti se ulizujem, ne bi kod tebe jer su mi preskupa. Ja sam proleterijat i još sam i komunist pa smatram da bi se pristup pički trebao izjednačiti 😁
 
Da šta bi se smatralo. Da ne ispadne da ti se ulizujem, ne bi kod tebe jer su mi preskupa. Ja sam proleterijat i još sam i komunist pa smatram da bi se pristup pički trebao izjednačiti 😁
Pa vise cijenim taj pristup tipa: “slusaj skupo mi je, nisi mi napeta, imam drugaciju viziju kako bi to trebalo izgledat, ali vjerujem da nekom drugom to odgovara” a ne negativa i crnjenje jer cura ima svoje uvjete, krivi nozni prst, drugacija zivotna uvjerenja itd itd.
Samo da ljudi citaju profil, moj pristup bi bio onakav kakav prilici kad se osoba javlja jasno.
 
Pa vise cijenim taj pristup tipa: “slusaj skupo mi je, nisi mi napeta, imam drugaciju viziju kako bi to trebalo izgledat, ali vjerujem da nekom drugom to odgovara” a ne negativa i crnjenje jer cura ima svoje uvjete, krivi nozni prst, drugacija zivotna uvjerenja itd itd.
Samo da ljudi citaju profil, moj pristup bi bio onakav kakav prilici kad se osoba javlja jasno.
Znaci poruka jebo bi te veceras napeta si mi prolazi ili ne?
 
Ajde Aster mozes ti i bolje, vjerujem u tebe.
Znači u biti ti biraš ko će ti doći i jebavat te za pare. Neka kad se može, koristiš situaciju maksimalno👍 Je da meni kao muškarcu takva situacija ne odgovara ali jbg danas je pička prvenstveno izvor financiranja, i to ne nužno samo u prostituciji.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh