Crna pantera /Nives

A, ti prdonjo stari dao si 4 recenzije i od te 4 recenzije čak sve 4 se odnose na shemale (čitaj: he is male, to što je namontirao sise ne znači da je žensko) te dva blaćenja normalnih ženskih. Što li reći. Prdonja u 50-ima sa hormonalnim poremećajem, pa mu se diže na dečkiće, a neće više na žene. Katastrofa. Odi se liječiti dok ti nije kasno.

Crna pantera je takva kakva jeste. Mršava i iskvarcana, ali bolja nego dečkići na koje se pališ. Garant ti nije dovoljno muškobanjasta, pa nisi zadovoljan, pa ti se nije digao na nju, zato si i ovako naprđen prdonjo prdenjasti 50+ sa pivskim stomkom i sisama i viškom estrogena.
Svaka normalna te otkantala, pa si spao na dečkiće. Jado, jadni.
😂🤸🏼‍♂️a zato se zove prdonja
 
😂🤸🏼‍♂️a zato se zove prdonja
Baš tako. Odabir nicka je ogledalo osobe. Podsvjesno traži da ga netko isprdi odostraga. :ROFLMAO:
Za koju godinu će sa kuratih "žena" (bolesnik ih personificira kao žene) preći isključivo na pedere. Bolesno do daske. Ovako na kraju završe stare prdonje sa ljubavnicima mlađahnim dečkićima:
 
Baš tako. Odabir nicka je ogledalo osobe. Podsvjesno traži da ga netko isprdi odostraga. :ROFLMAO:
Za koju godinu će sa kuratih "žena" (bolesnik ih personificira kao žene) preći isključivo na pedere. Bolesno do daske. Ovako na kraju završe stare prdonje sa ljubavnicima mlađahnim dečkićima:
a istina, on prdi a i ti ga malo sereš...
'batalio' si kurve i sad bi ih sve spalio sa bacačem plamena ... ponašaš se ko tip koji je presto pušit i pit i sad bi to zabranio(kao npr ja) svima... Al isti je taj alkohol koji se meni zgadio i ove kurve koje su se tebi zgadile ali nam se u glavama percepcija promjenila... Nisi ti ljut na te bjedne kurve, a ni ja nisam ljut na na one siročeke koji traže da se napiju i onda budu degenerici nego sam ljut na sebe jer sam to radio i možda ću i opet!
 
Ovaj degen zvani SeremSeNaSebe se nastavlja dalje sramotit na onoj svojoj temi iz birtije. Bolje da ode u crkvu i tamo drži propovijedi. S obzirom na pisani tekst najvjerojatnije se radi o nekom propalom popu ili nekom sličnom zanimanju. Mrš odavde!
 
Ma, stari bunca. Nesuvisle stvari piše. Autoputevi, deluzije na rukama... Pa piše u ženskom rodu...
Jbg, godine čine svoje (75 god.). Sve nas to čeka. :(
 
Ja sam električar....instalirao sam okoooo....760 000 utičnica i prekidača....i uopće nemam sentimentalnosti prema rekordu od 1 i 6 nula...
Tak ni one...daj pare, ti 867504-tvrti...
Nema tu sentimentalnosti....posel je posel...
 
Dečki, da li bi me Pantera primila s obzirom da imam preko 40 godina i izgledam još dosta starije? A ako ne bi pristala na pušenje, jel bih mogao dogovoriti samo ljubljenje ili sam i za to prestar? Malo mi ju je glupo zvati i postaviti to pitanje pa pitam vas, ako netko zna...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh