Crna pantera /Nives

Dal neko zna kakva su joj stopala? Citao sam nesto da ne voli da joj se stopala diraju pa ju nisam posjetio, al sve drugo sam prosao
 
Dal neko zna kakva su joj stopala? Citao sam nesto da ne voli da joj se stopala diraju pa ju nisam posjetio, al sve drugo sam prosao

Stopala su joj ok. Prije 5-6 je još dala da se s njima igra, ja sam imao sreću pa sam joj u dva navrata cuclao nožne prste. U zadnjih par godina neda, ne voli to, zato ne idem više kod nje.

Ako netko javi da je po tom pitanju došlo do promjene, eto me opet kod nje!
 
S obzirom na kaj sve ima i čega sve ima nije loša, ali daleko je to od dobrog. Pušenje ok, bez, seks preteatralan, ali ko joj može zamjerit, žena to radi 20 godina. Puši, previše smrdi po dimu. 70€ pola sata daleko daleko previše, ali dok ima ekipe bit će takva cijena, ako ne i veća. Otišao sam jer velika većina jako hvali, ali nebi ponovio.
 
Žena je top topova iako nisam ljubiteljica mršavica ,rijetko viđeno lijepo lice,oči i neodoljiv osmijeh.
Prije 10 tak godina izgledala je poput boginje sad je ispijena ne od kuraca već od autoputa vidljivih na na ruci..ali i to nije previše umanjilo njen šarm.
Preporuka svima koji vole pravu žensku ljepotu.
 
Žena je top topova iako nisam ljubiteljica mršavica ,rijetko viđeno lijepo lice,oči i neodoljiv osmijeh.
Prije 10 tak godina izgledala je poput boginje sad je ispijena ne od kuraca već od autoputa vidljivih na na ruci..ali i to nije previše umanjilo njen šarm.
Preporuka svima koji vole pravu žensku ljepotu.
Kakvog autoputa vidljivog na ruci?
I šta si ti žensko :) , ljubiteljica mršavica, veliš?
 
Nick kaže tko sam,tko želim biti možda sam hermafrodit ili možda uvaženi kardiolog pa primjećujem deluzije na fotografijama.
Meni nije dala na moju žalost kaže da sam prestar sa svojih 75 godina
Aaa, misliš da ih je previše izdrkala, sad kontam. Jbg, 5 je ujutro :)
Ma n bitno je što si, tko si, samo me zanimalo daje li Pantera i ženama:unsure::)
A što se tiče njezinog opisa koji si predočio(la), apsolutno se slažem s tobom.
 
Aaa, misliš da ih je previše izdrkala, sad kontam. Jbg, 5 je ujutro :)
Ma n bitno je što si, tko si, samo me zanimalo daje li Pantera i ženama:unsure::)
A što se tiče njezinog opisa koji si predočio(la), apsolutno se slažem s tobom.
Ako ti nije bitno kojeg sam roda,ne znam daje li ženama mislim da nije bi i da je žene ne zanimaju.
Drago mi je da se slažemo oko opisa,obzirom na moje godine rijetko sam ovdje na plavom vidio kompletniju ljepoticu.
A tu sam vjeruj mi predugo
 
Kad sam rekao da nisam bio kod nje?
Možda me otpilila kad me vidjela i zatvorila vrata,prestar sam uspio sam je prevariti glasom pri dogovoru ali ne i stasom(godinama).
Zadovoljan?
Ma, prezadovoljan.
Jedino ne kontam ovo s deluzijama na fotografijama :unsure:
Nisu li deluzije oblik neurotičkog poremećaja, a ne somatskog:unsure:.
I, da, Pantera je definitivno carica sexa.
Iz prve ruke ti velim.:cool:
 
Ma, prezadovoljan.
Jedino ne kontam ovo s deluzijama na fotografijama :unsure:
Nisu li deluzije oblik neurotičkog poremećaja, a ne somatskog:unsure:.
I, da, Pantera je definitivno carica sexa.
Iz prve ruke ti velim.:cool:
Ma vjerujem ti na riječ da je kraljica a to što ja vidim na fotkama pripiši mojim godinama.
Igram na kartu pohvala CP
Možda se smiljuje meni starcu i pozove me,barem da umrem od infarkta pored lijepe žene😄.
Bolje tako da odem ko jebač nego kao pacijent na kardiologiji😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh