CRNA LISTA - Sve županije


Prevarantica,mlada droljica koja ce sve napravit ta te zajebe.....uplatis an aircash pa se ne javlja
 
Fake:

Ova wocapuša (a vrlo vjerojatno i neki kreten peder iz maminog podruma koji se naslađiva) navede te sa porukama prvo da dođeš na adresu (jedna ulica na Ravnicama) i onda moraš čekati neko vrijeme, jer kao kobajagi još ima klijenta. Onda nakon toga izgasi skroz mobitel. Nakon pola sata čekanja, probao je nazvati, ne javlja se. Javi se sa watsappa nakon 2 sata pauze sa nekom glupom isprikom i onda te pita hoćeš li doći sutra.

Ja još veći kreten što sam nasjeo na poruke i što nisam inzistirao prvo na pozivu da čujem glas.

Nemojte ispasti budala kao ja danas. Jedine watsapuše koje nisu lažnjaci su latinjare sa EGE-a (jer koriste translator za prijevod s obzirom da ne znaju baš engleski). Ovo ostalo je manje-više sve lažnjaci. Sada skoro svako drugi oglas jebeni whatsap.

PO je kao oglasnik pošao skroz u kurac, najbolje da se preimenuje u fake-wocapuša oglasnik.

Dominacija me doista interesira. Ima li kakva domaća domina (da je mlađa od 50 godina) da me sutra išiba i ubije boga u meni što sam danas ispao kretenjačina?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh