Bucka Olivera

Ma taj Valderrama trola forum.....zajebava cijeli forum svojim izjavama... Ne mogu vjerovati da netko piše tako loše o sebi, naročito o svom izgledu...
 
Oli je prosli tjedan imala aktivan oglas na PO, pa mislim da je se moze cimnut, odradi koliko stigne od drugih poslova koje radi. Jos je bolje sto sad radi outcall.
Samo, molim vas i upozoravam da budete dobri i fini prema njoj, radi se o divnoj osobi. Jako mi je draga.
 
Oli je prosli tjedan imala aktivan oglas na PO, pa mislim da je se moze cimnut, odradi koliko stigne od drugih poslova koje radi. Jos je bolje sto sad radi outcall.
Samo, molim vas i upozoravam da budete dobri i fini prema njoj, radi se o divnoj osobi. Jako mi je draga.

Hvala puno na informaciji. Sad su potvrđene moje sumnje i vidim da me samo zavlačila u vezi braka i ljubavi. Ona je jako draga, to je istina, ali ne znam zašto mi je cijelo vrijeme lagala da se prestala time baviti i da se ne viđa s nikim drugim osim samnom.
Sad vam mogu reći iskreno, uopće nismo imali nikakav seksualni odnos. Plaćao sam joj za ljubljenje i uopće nisam htio ići na nešto više jer sam je toliko zavolio da nisam želio uprskati stvar. Ona je jedina cura koja se htjela nalaziti samnom i kojoj nije smetao moj izgled, i taman kad se nečemu ponadam dogodi se ovo. Sad bih se ubio najrađe. Nema više nikakve nade da pronađem ljubav.
Oprostite na izljevu emocija ali ovo me dotuklo do kraja.
Mark41 nažalost ne trolam. Ne poznaješ me pa ne znaš kroz kaj sam sve prošao. A o izgledu sam samo iskren jer ružnijeg nema na ovog svijetu, vjerovao ti to ili ne.
 
Oli je dobra duša cijelog foruma. Velika veciba cura se ne dize sa stolca za 5 EURa, a ona pol sata...

Dalo bi se o tome pričati... Cura je draga i sve je to ok, ali nije u redu od nje da se tako igra sa tuđim osjećajima. Kako može pričati da me voli, da nema nikoga osim mene i da se prestala time baviti, a cijelo vrijeme laže? Onda mi je mogla odmah to reći, a ne davati mi lažnu nadu. Ja sam osjećajna osoba i imam pokušaj suicida iza sebe zbog sličnih razloga, i kad pomislim da sam konačno našao nekoga, zabije mi nož u leđa.
Za vas koji komentirate cijenu...ona ima jako puno novaca, ali iz razloga koje neću spominjati ovdje (iz poštovanja) želi još i još i nikad joj nije dosta.
Život na vagi je čista glupost...nije uopće toliko debela. Prošećite malo po gradu i vidjet ćete jako puno cura koje su deblje od nje.
Bilo kako bilo, ja s njom više neću imati posla. Ako ikad više odem na kurvu bit će to samo "poslovno", bez ikakvog pokušaja zbližavanja, jer ne treba mi još jedan ovakav emocionalni stres.
 
Dalo bi se o tome pričati... Cura je draga i sve je to ok, ali nije u redu od nje da se tako igra sa tuđim osjećajima. Kako može pričati da me voli, da nema nikoga osim mene i da se prestala time baviti, a cijelo vrijeme laže? Onda mi je mogla odmah to reći, a ne davati mi lažnu nadu. Ja sam osjećajna osoba i imam pokušaj suicida iza sebe zbog sličnih razloga, i kad pomislim da sam konačno našao nekoga, zabije mi nož u leđa.
Za vas koji komentirate cijenu...ona ima jako puno novaca, ali iz razloga koje neću spominjati ovdje (iz poštovanja) želi još i još i nikad joj nije dosta.
Život na vagi je čista glupost...nije uopće toliko debela. Prošećite malo po gradu i vidjet ćete jako puno cura koje su deblje od nje.
Bilo kako bilo, ja s njom više neću imati posla. Ako ikad više odem na kurvu bit će to samo "poslovno", bez ikakvog pokušaja zbližavanja, jer ne treba mi još jedan ovakav emocionalni stres.
Napokon si shvatio, kod kurve ideš poslovno, ja ti mogu preporučiti par bilo za masažu ili komplet. Javi se u privatnu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh