Bucka Olivera

Dalo bi se o tome pričati... Cura je draga i sve je to ok, ali nije u redu od nje da se tako igra sa tuđim osjećajima. Kako može pričati da me voli, da nema nikoga osim mene i da se prestala time baviti, a cijelo vrijeme laže? Onda mi je mogla odmah to reći, a ne davati mi lažnu nadu. Ja sam osjećajna osoba i imam pokušaj suicida iza sebe zbog sličnih razloga, i kad pomislim da sam konačno našao nekoga, zabije mi nož u leđa.
Za vas koji komentirate cijenu...ona ima jako puno novaca, ali iz razloga koje neću spominjati ovdje (iz poštovanja) želi još i još i nikad joj nije dosta.
Život na vagi je čista glupost...nije uopće toliko debela. Prošećite malo po gradu i vidjet ćete jako puno cura koje su deblje od nje.
Bilo kako bilo, ja s njom više neću imati posla. Ako ikad više odem na kurvu bit će to samo "poslovno", bez ikakvog pokušaja zbližavanja, jer ne treba mi još jedan ovakav emocionalni stres.
Aj prestani trovat temu sa svojim fekalijama i kreveljinama
 
Oli diže cijene svaka dva tjedna. Prvo je bilo 10 pušenje 20 seks sad je već sve duplo. U onom ćumezu ili u tvom autu. Nit može duboko nit guta a samo se žali. Stalno ide doktorima, čini se da je postala rizičnija nego obično.
 
Meni je gutala, čak me i poticala na to.
Broj ima drugi, mogu ti poslati ako hoćeš. Najbolje ti je zvati popodne, javit će se sigurno.
Doktoru ide i radi drugih stvari, ali da je rizična - je, s obzirom da se trpa i bez kondoma.
A za cijenu, možeš dobiti i za manje, čak i badava ako se potrudiš, pogotovo kad je pukne ta "romantična faza".
 
Da li je tko bio u zadnje vrijeme kod nje?
Da li je stvarno smršavila ili nije?
Jer ja je se sjećam kad je jako debela bila.
 
Meni je gutala, čak me i poticala na to.
Broj ima drugi, mogu ti poslati ako hoćeš. Najbolje ti je zvati popodne, javit će se sigurno.
Doktoru ide i radi drugih stvari, ali da je rizična - je, s obzirom da se trpa i bez kondoma.
A za cijenu, možeš dobiti i za manje, čak i badava ako se potrudiš, pogotovo kad je pukne ta "romantična faza".
Jel ideš još na ljubljenje kod olivere? Da joj dodem da mi obliže šupak za 10 eura da ti bude sladje ljubljenje poslije
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh