BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel bio neko kod aktualne postave sa EGE ne ide mi se u Os a umočio bih večeras ali u nešto što nije debeli gnom.
 
Pozdrav svima. Ljudi moji pa jel moguce da u brodu i okolici nema niti jedna djevojka za druženje, evo pratim ovaj forum iako sam novi i nemogu vjerovati da se protezu stalno jedna te ista pitanja i da su stalno isti odgovori. Neka baba pa jbt jel moguće..... Bolje nekad dobro drkat nego loše jebat. Moja ponuda je za neku nasu 500 a ja imam u ZG ako netko zeli a zauzvrat netrazim ništa
 
Pozdrav svima. Ljudi moji pa jel moguce da u brodu i okolici nema niti jedna djevojka za druženje, evo pratim ovaj forum iako sam novi i nemogu vjerovati da se protezu stalno jedna te ista pitanja i da su stalno isti odgovori. Neka baba pa jbt jel moguće..... Bolje nekad dobro drkat nego loše jebat. Moja ponuda je za neku nasu 500 a ja imam u ZG ako netko zeli a zauzvrat netrazim ništa

Imate samo što nitko ne ide ili ne javi.
Imate 5 verified profila na eurogirlesecort. Drugo je pitanje dali te baš ta dočeka i dali je usluga dobra, ali od tih 5 će se neka naći, tako da nije da nema
 
Ja sam novi na forumu i neznam ništa zasada ali ovo malo sto sam procitao u pojedinim temama je cista sprdacina, nitko nikome ne zeli udijeliti neki kontakt a kamoli dat preporuku. Moji decki tanko ce mo mi srat a kamoli jebat s ovoga foruma. Npr. Citam u temi o nekoj Nicole i gle čuda djevojka NASA zgodna itd i sada kada je nestala navalili svi da pišu o njoj a gospodo di ste bili kada je bila aktivna. Još samo jedno vidim da u Osijeku ima neka grupa i smatram da je to uredu i da su u njoj decki koji odrade posao ostave recenziju i tako se odmah zna i dali je fejk i kakva je. Tako god da je napravio grupu svaka mu cast
 
Ma nemogu ja vjerovati da nase domace cure nece da uzmu lovu nego dođu te Brazilke i sve pokupe

Šta ti je tu za ne vjerovati? Kud smo mala sredina (sve bi se pročulo), kud katolibanistan.
Potpuno je logično da domaće cure ne rade u malim sredinama. Jedina veća sredina u hr je Zg i gle čuda tamo malo nešto ima, ali slabo. Ugl. se tim bave babe, narkomanke i psihijatrija od domaćih. Ako su mlade i zgodne, zašto bi se time uopće bavile, našle bi si bogatog lika
 
Ja sam novi na forumu i neznam ništa zasada ali ovo malo sto sam procitao u pojedinim temama je cista sprdacina, nitko nikome ne zeli udijeliti neki kontakt a kamoli dat preporuku. Moji decki tanko ce mo mi srat a kamoli jebat s ovoga foruma. Npr. Citam u temi o nekoj Nicole i gle čuda djevojka NASA zgodna itd i sada kada je nestala navalili svi da pišu o njoj a gospodo di ste bili kada je bila aktivna. Još samo jedno vidim da u Osijeku ima neka grupa i smatram da je to uredu i da su u njoj decki koji odrade posao ostave recenziju i tako se odmah zna i dali je fejk i kakva je. Tako god da je napravio grupu svaka mu cast
ti si ili nepismen i glup ili se pravis glup.. cuj da se udijele brojevi, pa cure da zele da svaki retard i smarac ima broj objavile bi se na oglasniku javno ili ovdje n aforumu.. sta umisljas ti da okrenes informacije i da ti kazu broj od cure koja se jebe za lovu ili...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh