BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

kad cujem BABA vec se najezim, ne znam kako to ljudi uopce mogu jebati, a u Brod povremeno dolaze brazilke sve mlade od 30 godina, ima i tu svasta ali barem jednom mjesecno bude ok ponuda, kad bi se vise ljudi odlucilo posjecivati brazilke sigutno bi ih vise i dolazilo
 
Kao prvo nisam ovdje da se vredamo u to budi siguran a da smo glupi svi e tu si upravu, mi smo doveli nase cure do toga da su umišljene i bahate samo zato sto ih se fakticki moli za jebanje. Daj mi molim te reci kad sam ja glup a ti pametan zasto sluzi ovaj forum
 
Kao prvo nisam ovdje da se vredamo u to budi siguran a da smo glupi svi e tu si upravu, mi smo doveli nase cure do toga da su umišljene i bahate samo zato sto ih se fakticki moli za jebanje. Daj mi molim te reci kad sam ja glup a ti pametan zasto sluzi ovaj forum
et vidis da si glup pa ne kuzis ni zasta forum sluzi, jesi li nasao preko foruma da jebes a da nema na oglasima nekim? vjerovatno nisi! jesi se nacitao svadja i prepucavanja itd, recenzija koje su sve samo ne recenzija (jer svi imaju razlicita ocekivanja) itd itd.. mos li sada izvuc zakljucak za sta sluzi forum!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh