BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Onaj ko nije u stanju napisat par poruka na wapu i dogovorit susret, kojeg treba uzet za rukicu i dovest kod neke seksualne djelatnice nije za ovaj hobi. I moraš shvatit da je to strogo poslovni čin u kojem ti za određenu sumu nečega dobivaš uslugu koja je dogovorena. I nitko ti ne garantira da će usluga biti vrhunska.
A platit moraš.
A što se tiče outcala mnoge pristaju samo u hotele sa 4 ili 5 zvjezdica. Čisto sumnjam da bi pristala doći u neku stračaru na periferiji grada. Naravno outcol je i skuplji cca 50 % i plaćaš taxi u oba smjera.
i dovoljan sam ja za ovaj "hobi" kada bi bilo dama da rade u Brodu
jucer sam dao broj nekom liku od neke deblje zene pa mu je ova pusila za 20 eur ali ne radi po principu da dolazi u prostor kao sto su to radile ove
ja sam svoju pricu ispricao fer
to je sada dio proslosti
nikome ne serem niti lazem
ako imam pravi braj od neke uvijek podijelim
ako nemam nista uvijek pitam da li ima nesto
valjda ovaj forum tome sluzi
 
i dovoljan sam ja za ovaj "hobi" kada bi bilo dama da rade u Brodu
jucer sam dao broj nekom liku od neke deblje zene pa mu je ova pusila za 20 eur ali ne radi po principu da dolazi u prostor kao sto su to radile ove
ja sam svoju pricu ispricao fer
to je sada dio proslosti
nikome ne serem niti lazem
ako imam pravi braj od neke uvijek podijelim
ako nemam nista uvijek pitam da li ima nesto
valjda ovaj forum tome sluzi
sad dogovorio sa Lunom, lako i brzo
 
ako netko hoce broj od babe neka se javi na PP
ja ju vise ne planiram zvati niti mi treba

volio bih dobiti za uzvrat bilo koju
ako nema opet OK
 
moj boze
ja tu djevojku nisam niti upoznao a niti vidio a niti sam ju odbio
nisam dobio sansu sa njom uopce da ju ja sam procjenim da li mi odgovara ili ne
sve sto sam cuo je da je ona otisla u totalni kurac ukratko
ja ne osudujem nikoga
a sto se izbirljivosti tice svi mi tezimo tomu da nam je partnerica iole fizicki privlacna
to je u ljudskoj prirodi
Umadju na kurve
 
vec sam naveo da sam imao neke dame sa foruma koje su dolazile u prostor
i da uredno sam sto preko wapp sto pozivom sve dogovorio u roku od minute posto su te zene bile real deal
i btw. lik iznad se sam ponudio nisam ga ja tjerao sa stapom
nisi naveo da su te iste dame pobjegle glavom bez obzira.. kao ni zasto su pobjegle..
 
Imali fb ta mala
ne postoji nikakva mala koja tamo stoji
to je blizu doma zdravlja i hitne pomoci mislim i prolazio sam tamo gotovo svaki dan
ovaj jedan drugi lik je naveo da ce pokusati on potraziti koja bi mogla biti
a ja ne idem na takve a da nije provjereno jel izvor od kojega smo culi za info je nepouzdan i vjerojatno ne istinit
sta da radim ?
znaci mala stoji od 14-17h u pola bijela dana kao da je Francuska u pitanju OK
bilo bi realnije da stoji navecer u minici kao sve normalne kurve tako da se istakne od mase
i sta dodjem tamo a tamo tona ljudi prolazi i uvijek stoje razno razne zene sto cekaju mozda decka ili muza ili sto god
i sta da pridjem napamet nekoj koja stoji tamo i pitam ej alo jel se jebes za novac ?
 
i dovoljan sam ja za ovaj "hobi" kada bi bilo dama da rade u Brodu
jucer sam dao broj nekom liku od neke deblje zene pa mu je ova pusila za 20 eur ali ne radi po principu da dolazi u prostor kao sto su to radile ove
ja sam svoju pricu ispricao fer
to je sada dio proslosti
nikome ne serem niti lazem
ako imam pravi braj od neke uvijek podijelim
ako nemam nista uvijek pitam da li ima nesto
valjda ovaj forum tome sluzi
Posalji neki broj ako imas bio bih ti zahvalan
 
uh evo odjednom si postao sveznao stari JNA borac
ajde lik dosta je ovog razgovora
ne razumijes nista od pocetka i tu sada staje ova tema
ako neces da stanemo pitati cu admina da obrise postove
sve zivo da pobrise
takodjer isto tako ako na PP i dalje nastavis opet ce se sve brisati
kada sam pristao na Brazilke u Brodu odjednom stajes na kocnicu
da, fino ti meni ostani kao kontakt i onda cu ja kada dodjem sebi od operacije i kada budem imao 220 EUR tebe fino zvati pa ces ti to meni rijesiti
jel ja gdje god da se javim sve je jebeno fejk
hvala nekim odredenim pojedincima ovdje sto su mi dali prave brojeve zena koje rade i dolaze u prostor
isto tako jebem mater onome tko im je zabranio da vise dolaze kod mene u prostor
stoga tebi strucnjaku cu prepustiti da me odvedes kod TOP brazilke u Brodu

ja sam svoju istinu napisao
i znam tocno sto mi je raditi

budi pozdravljen i vidimo se uzivo jos
To ti se zove opca kultura,širi malo vidike radi na sebi nije sve u seksu prijatelju a pod tim JNA sam mislio na brom i pricama da su ga ubacivali u hranu radi uklanjanja libida kod vojnika. E sad kao sto je tu covjek napisao pravo je pitanje zasto su te kurve odjebale kada u 99% slucajeva jedini im je kriteriji da si voljan platiti sto bi znacilo da ti imas ozbiljnih problema ako ti kurva ne zeli uzeti novac. Ali opet kad ti rodena majka savjetuje da se rjesis libida i samim time sebi ukine mogucnost unucica i slicno onda je sve jasno i nema potrebe nastavljati razgovor.
 
To ti se zove opca kultura,širi malo vidike radi na sebi nije sve u seksu prijatelju a pod tim JNA sam mislio na brom i pricama da su ga ubacivali u hranu radi uklanjanja libida kod vojnika. E sad kao sto je tu covjek napisao pravo je pitanje zasto su te kurve odjebale kada u 99% slucajeva jedini im je kriteriji da si voljan platiti sto bi znacilo da ti imas ozbiljnih problema ako ti kurva ne zeli uzeti novac. Ali opet kad ti rodena majka savjetuje da se rjesis libida i samim time sebi ukine mogucnost unucica i slicno onda je sve jasno i nema potrebe nastavljati razgovor.
lik polako pocimas ici preko granica
nemoj to raditi
lijepo sam rekao zatvorimo temu i gotovo
i nisu mene kurve odjebale vec jedna je rekla da ce doci kada bude smjela dolaziti sto znaci da su joj mozda plavci na tragu
druga je rekla nesto slicno
treca je rekla da ima bolji nacin zarade i da vise nije ovdje a i ghosta i ostale klijente

a cetvrta koja te vidim jako voli je jako teska osobnost sa kojom ne zelim imati veze i sve smo vec prosli
ta osoba i ja smo vec to rijesili razgovorom

tako da eto
tema se moze zatvoriti

sve najbolje i hvala na savjetima
 
Dobro jel ovo medicinsko psihijatrijski forum ili???
pa mogao bi se pretvoriti u to posto ionako nema nista vezano za glavnu svrhu foruma
moras moliti deset godina da ti netko udijeli nesto
seks za novac
eh mozes misliti
kao zabranjeno je
bas netko zna da li ja placam za seks neku ili ne
onda bi svaki seks trebao biti kaznjiv narocito ako nakrcas neku alkoholom
i to je za pare onda ali te pare su se popile izgleda pa posto su u tekucem stanju policija tu ne moze nista

ajde sretno svima
 
Hahaha ja komentiram na forumu ti nemoras odogovorit sad zamisli kolko moras bit sjeban da se javis nekome i pitas zasto ne pustate kcer da se ide jebat van i onda se pitas zasto nemos nac nesto, za tebe je metak dusu dao prijatelju moj lijep pozdrav
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh