BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ma razumijem ja da covjek ima problem to je ocito samo treba nekad biti realan i direktan,naravno nismo svi isti i slazem se da je komentar malo pretjeran u nadi da ce ga trgniti, pa nemoj takve stvari pisati po forumu pod ovom temom, komentar je grub ali dobro namjeran lik je ocito teska glava i nema njemu pomoci na lijep nacin pa vidis sta mu majka rodena kaze... znaci s takvima treba biti realan, zasto nemoze naci curu jer je picka i cure ne vole takve likove sta ce s njim, on bi da mu ti dogovoris kurvu dovezes mu kuci,pazis da ga ne povrijedi dusevno i tjelesno i da mu doneses caj valjda poslje, daj budi musko sta mi ostali nismo sjebani i nemamo neki hendikep u bilo kojem smislu te rijeci neko vise neko manje pa ne kukamo i ne smaramo druge. Nikoga na ovom forumu ja se dam kladit ne zanima njegova zivotna prica i misljenje njegove majke o njegovom libidu daj malo se skuliraj a ako trazis potporu i medicinsku pomoc ono ima i drugih foruma mozda si pogrijesio i ako je to slucaj ja se ispricavam.
Jasno je meni da si pokušao pomoći ali na možda malo "grublji" način. U nekim slučajevima pomogne...ali isto tako ponekad takvi komentari mogu negativno utjecati na labilne osobe. A znaš što se onda dogodi!
Slažem se da je krivi forum za takve stvari ali očito je da ne može dobiti pomoć od bližnjih ili terapeuta kod kojeg je išao pa se ljudi hvataju za zadnju slamku spasa. Pokušavaju i na mjestima gdje takvu pomoć neće ili vrlo rijetko dobiju.
 
Ma razumijem ja da covjek ima problem to je ocito samo treba nekad biti realan i direktan,naravno nismo svi isti i slazem se da je komentar malo pretjeran u nadi da ce ga trgniti, pa nemoj takve stvari pisati po forumu pod ovom temom, komentar je grub ali dobro namjeran lik je ocito teska glava i nema njemu pomoci na lijep nacin pa vidis sta mu majka rodena kaze... znaci s takvima treba biti realan, zasto nemoze naci curu jer je picka i cure ne vole takve likove sta ce s njim, on bi da mu ti dogovoris kurvu dovezes mu kuci,pazis da ga ne povrijedi dusevno i tjelesno i da mu doneses caj valjda poslje, daj budi musko sta mi ostali nismo sjebani i nemamo neki hendikep u bilo kojem smislu te rijeci neko vise neko manje pa ne kukamo i ne smaramo druge. Nikoga na ovom forumu ja se dam kladit ne zanima njegova zivotna prica i misljenje njegove majke o njegovom libidu daj malo se skuliraj a ako trazis potporu i medicinsku pomoc ono ima i drugih foruma mozda si pogrijesio i ako je to slucaj ja se ispricavam.
ne kuzim u kojem smislu sam picka ?
ja shvacam da nikoga na forumu ne zanima nicija zivotna prica da
ne mogu sada vratiti vrijeme i obrisati postove ali preko glave mi je vise mucenja i eto iznjeo sam to van iz sebe tekstualno posto mi bude toboze lakse
ali to naravno ne rijesava nista
heh trgni se sam cuo jedno bezbroj puta
trgni se ne pali momak kod mene
ne trazim ja nikoga da mi dovede kurvu pred vrata i onda ju uhvati i unese preko praga kao mladu i baci mi ju u krevet
i ne kuzim sta ti znaci to da me povrijedi tjelesno i mentalno ?
pa nisam bas mimoza jbg

ja sam vec imao neke zene koje su dolazile kod mene u prostor
i to je sada nesto sto ponovno trazim
ako treba opet iste onda iste
 
Jasno je meni da si pokušao pomoći ali na možda malo "grublji" način. U nekim slučajevima pomogne...ali isto tako ponekad takvi komentari mogu negativno utjecati na labilne osobe. A znaš što se onda dogodi!
Slažem se da je krivi forum za takve stvari ali očito je da ne može dobiti pomoć od bližnjih ili terapeuta kod kojeg je išao pa se ljudi hvataju za zadnju slamku spasa. Pokušavaju i na mjestima gdje takvu pomoć neće ili vrlo rijetko dobiju.
upravo to

tu si u pravu tko god da si
yep zadnju slamku spasa prije komune
i ne brini nisam ja suicidalan ali jako je tesko zivjeti sa ovim sranjem i u strahu svaki dan jebeni
 
upravo to

tu si u pravu tko god da si
yep zadnju slamku spasa prije komune
i ne brini nisam ja suicidalan ali jako je tesko zivjeti sa ovim sranjem i u strahu svaki dan jebeni
Zadnja slamka spasa prije komune bi ti bile prostitutke i stvarno mislis da bi te one spasile u zivotu i donjele ti bilo kakvu dugotrajnu srecu,prijatelju moj ti si se izgubio i evo ti sada savjet dobro namjerni batali se toga i prijavi se tamo gdje trebas to ti je rjesenje ostavi se prvo tih sranja,aktiviraj se malo poslozi zivot pa ces vidit za dalje samo pomalo i lp
 
Zadnja slamka spasa prije komune bi ti bile prostitutke i stvarno mislis da bi te one spasile u zivotu i donjele ti bilo kakvu dugotrajnu srecu,prijatelju moj ti si se izgubio i evo ti sada savjet dobro namjerni batali se toga i prijavi se tamo gdje trebas to ti je rjesenje ostavi se prvo tih sranja,aktiviraj se malo poslozi zivot pa ces vidit za dalje samo pomalo i lp
nigdje nisam rekao da su kurve moja slamka spasa ali
pokusaj zamisliti slijedece kada budes malo sa svojim mislima : zamisli da uopce ne dobijas nikakav fizicki kontakt sa zenskom osobom a koja nije tvoja rodbina
znaci pokusaj zamisliti to
bez poljupca, zagrljaja, seksa (bilo kakvog dodira)
i tako deset punih godina

evo probaj krenuti od sutra i pokusaj izdrzati deset godina
ako uspijes ja cu ti podici spomenik

momak shvati da tako zivjeti i nije bas zivot jel patis i to ekstremno
gledam ljude oko sebe i svatko ima nekoga a ja uopce nisam dobio sansu od nikoga
a i ovo sto sam i imao kao nekakve sanse su drugi ljudi uprskali zato sto se uplecu tamo gdje im nije mjesto
dok sam bio mladji bilo je tu svega ali mi stanje nije bilo toliko lose kao danas jel pregazi te vrijeme i sve
i isto tako prosao sam kroz jebacka sranja koje su mi ostavile posljedice razno razne duboke traume

kazem lijepo da nisam uspio naci djevojku koja bi samo prosetala samnom i da ispusimo cigaretu u zadnji deset godina
bilo preko interneta, dejting agencija, prijatelja ili rodbine

eh sada zasto je to tako nemam pojma
ali doista nemam pojma
i tu sada pocinje strah od toga da nikada nikoga necu imati

a seks kao seks
pokusaj se zamisliti bez toga
ja imam jednaku potrebu kao svi vi ovdje a ne dobijam seks uopce jel kao sto sam vec bio naveo da samostalno nisam sposoban naci sebi partnericu / seksualnu partnericu

i moja prava slamka "spasa" je upoznati djevoku koja ima makar iole slicne probleme
smatram kako bi to prijateljstvo/veza bilo nesto na dugorocnije staze i da bih mozda i ja napokon osjetio nakon toliko mnogo godina kako je to biti ljudsko bice opet

i eto dosta vise o tim sranjima


nego jel ima kakva da dolazi u prostor a da je iz SB ???
 
Kaze nezna sta je problem ali ocito svi drugi znaju pa nije ti ovo 1253 pa da ti drugi traze partnericu odgovorio si sam sebi a nisi ni svjestan kao sto si napisao nisi sposoban samostalno pronaci partnericu neznam sta dalje onda ocekujes, istrazuj radi na sebi to trebas krenit a vidis komunu nisi ni spomenio to je super osjecaj se high mozak bye bye...sretno i lp
 
Kaze nezna sta je problem ali ocito svi drugi znaju pa nije ti ovo 1253 pa da ti drugi traze partnericu odgovorio si sam sebi a nisi ni svjestan kao sto si napisao nisi sposoban samostalno pronaci partnericu neznam sta dalje onda ocekujes, istrazuj radi na sebi to trebas krenit a vidis komunu nisi ni spomenio to je super osjecaj se high mozak bye bye...sretno i lp
pa kao sto sam napisao da nisam samostalno sposoban sebi naci partnericu
sta je tu cudno ?
bar priznam realno
i da ako postoje agencije za spajanje ocigledno ti oni traze partnericu jel tako ?
ima ljudi gro koji nemaju ovaj problem pa si tako traze partnere

premda vecinu stvari koje si napisao i nije bas da razumijem
nesto high mozak bye bye
izgleda da nisam jedini na nekoj terapiji ovdje
 
Da ali te agencije sluze samo da se ljudi spoje i stupe u kontakt ostalo je sve na tebi, a evo kao netko puno mladi od tebe kazem ti da nije problem u agencijama,zenama ni tvojoj majki sto ti ne zele pomoci jer ti oni ni nemogu pomoci...pricas kao da je netko na ovom svijetu duzan bit s tobom i pomoc ti,problem je u tebi i jedino si ti mozes pomoci samo nemozes si to priznat jer si preslab u glavi pa ces slusati sve druge umjesto da preuzmes odgovornost za svoj zivot,svi imaju probleme svima je tesko svatko nosi svoj kriz nemozes ocekivati od drugih i ljutit se na sve jer nemogu ponjet i tvoj prijatelju,ja sam ti dao sve na tacni privatno mimo ove zajebancine ovdje i znamo i ja i ti realno da od toga nece biti nista danas mozes sam se zaletit provjeriti...
 
Da ali te agencije sluze samo da se ljudi spoje i stupe u kontakt ostalo je sve na tebi, a evo kao netko puno mladi od tebe kazem ti da nije problem u agencijama,zenama ni tvojoj majki sto ti ne zele pomoci jer ti oni ni nemogu pomoci...pricas kao da je netko na ovom svijetu duzan bit s tobom i pomoc ti,problem je u tebi i jedino si ti mozes pomoci samo nemozes si to priznat jer si preslab u glavi pa ces slusati sve druge umjesto da preuzmes odgovornost za svoj zivot,svi imaju probleme svima je tesko svatko nosi svoj kriz nemozes ocekivati od drugih i ljutit se na sve jer nemogu ponjet i tvoj prijatelju,ja sam ti dao sve na tacni privatno mimo ove zajebancine ovdje i znamo i ja i ti realno da od toga nece biti nista danas mozes sam se zaletit provjeriti...
da tako je
i agencije jos uvijek nisu nista nasle
kako da stupim u kontakt sa nekom osobom kada nema nikoga ?
rado bih ja sutra ako treba upoznao neku ali jednostavno nema
kao biti ce
pa kao trebao sam upoznati neku pa je ona ovakva ili onakva
zadnju sam cekao mjesecima koja je isto kao povucena socijalno pa na kraju ispada da je totalno za nemam pojma lobotomiju mozga koliko je njezino stanje zapravo lose
a prije toga sam se naslusao ljepih prica o toj istoj osobi
vjerojatno je ili odustala ili se boji kontakta pa ne moze jednostavno
ima ljudi koji su cak i u jos vecem kurcu nego ja izgleda po pitanju socijalizacije a i ostalih pizdarija

ja smatram kako nisam nerealan i da cinim OK stvari sa obzirom na moje osobne mogucnosti i okolnosti
ako se varam eh onda cu vjerojatno ostati kako se to kaze forever alone
 
Vidis ti u stanju nisi jebo 15 godina i onda jos biras e moj prijatelju od biraca nema jebaca. Ako si ti u takom kurcu a nemozes razumiti curu koja je u losijem stanju i ne zelis s njom nista eto vidis sta je problem i samo cu ti reci jos da mi je sad zao sto sam ti pomogao uopce, poslusaj majku,majka zna najbolje
 
Vidis ti u stanju nisi jebo 15 godina i onda jos biras e moj prijatelju od biraca nema jebaca. Ako si ti u takom kurcu a nemozes razumiti curu koja je u losijem stanju i ne zelis s njom nista eto vidis sta je problem i samo cu ti reci jos da mi je sad zao sto sam ti pomogao uopce, poslusaj majku,majka zna najbolje
moj boze
ja tu djevojku nisam niti upoznao a niti vidio a niti sam ju odbio
nisam dobio sansu sa njom uopce da ju ja sam procjenim da li mi odgovara ili ne
sve sto sam cuo je da je ona otisla u totalni kurac ukratko
ja ne osudujem nikoga
a sto se izbirljivosti tice svi mi tezimo tomu da nam je partnerica iole fizicki privlacna
to je u ljudskoj prirodi
 
Nema tebi pomoci znas da bi te i ta davolica odjebala vjerovano hahaha
A savijet jedan za gospodu majku pa joj prenesi da se raspita kako se u JNA rjesavao problem s tim ili je to mit znat ce starija ekipa
 
Nema tebi pomoci znas da bi te i ta davolica odjebala vjerovano hahaha
A savijet jedan za gospodu majku pa joj prenesi da se raspita kako se u JNA rjesavao problem s tim ili je to mit znat ce starija ekipa
uh evo odjednom si postao sveznao stari JNA borac
ajde lik dosta je ovog razgovora
ne razumijes nista od pocetka i tu sada staje ova tema
ako neces da stanemo pitati cu admina da obrise postove
sve zivo da pobrise
takodjer isto tako ako na PP i dalje nastavis opet ce se sve brisati
kada sam pristao na Brazilke u Brodu odjednom stajes na kocnicu
da, fino ti meni ostani kao kontakt i onda cu ja kada dodjem sebi od operacije i kada budem imao 220 EUR tebe fino zvati pa ces ti to meni rijesiti
jel ja gdje god da se javim sve je jebeno fejk
hvala nekim odredenim pojedincima ovdje sto su mi dali prave brojeve zena koje rade i dolaze u prostor
isto tako jebem mater onome tko im je zabranio da vise dolaze kod mene u prostor
stoga tebi strucnjaku cu prepustiti da me odvedes kod TOP brazilke u Brodu

ja sam svoju istinu napisao
i znam tocno sto mi je raditi

budi pozdravljen i vidimo se uzivo jos
 
Onaj ko nije u stanju napisat par poruka na wapu i dogovorit susret, kojeg treba uzet za rukicu i dovest kod neke seksualne djelatnice nije za ovaj hobi. I moraš shvatit da je to strogo poslovni čin u kojem ti za određenu sumu nečega dobivaš uslugu koja je dogovorena. I nitko ti ne garantira da će usluga biti vrhunska.
A platit moraš.
A što se tiče outcala mnoge pristaju samo u hotele sa 4 ili 5 zvjezdica. Čisto sumnjam da bi pristala doći u neku stračaru na periferiji grada. Naravno outcol je i skuplji cca 50 % i plaćaš taxi u oba smjera.
 
Onaj ko nije u stanju napisat par poruka na wapu i dogovorit susret, kojeg treba uzet za rukicu i dovest kod neke seksualne djelatnice nije za ovaj hobi. I moraš shvatit da je to strogo poslovni čin u kojem ti za određenu sumu nečega dobivaš uslugu koja je dogovorena. I nitko ti ne garantira da će usluga biti vrhunska.
A platit moraš.
A što se tiče outcala mnoge pristaju samo u hotele sa 4 ili 5 zvjezdica. Čisto sumnjam da bi pristala doći u neku stračaru na periferiji grada. Naravno outcol je i skuplji cca 50 % i plaćaš taxi u oba smjera.
vec sam naveo da sam imao neke dame sa foruma koje su dolazile u prostor
i da uredno sam sto preko wapp sto pozivom sve dogovorio u roku od minute posto su te zene bile real deal
i btw. lik iznad se sam ponudio nisam ga ja tjerao sa stapom
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh