BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Kod ove preporučam da NE idete ni pod razno. Ima više profila i imena. Prije sam pisao o njoj.

Ukratko - totalno nezainteresirana, hladna, smrdi joj pizda i boli ju kurac na max za tebe i koje su tvoje želje.

Vidim da je nazad u Zg, pišem da se netko ne zajebe kao ja ranije ove godine, a ako baš netko želi, neka ode i vidi ako su mu napete niske i guzate s takvim karakterom i higijenom.
 

Kod ove preporučam da NE idete ni pod razno. Ima više profila i imena. Prije sam pisao o njoj.

Ukratko - totalno nezainteresirana, hladna, smrdi joj pizda i boli ju kurac na max za tebe i koje su tvoje želje.

Vidim da je nazad u Zg, pišem da se netko ne zajebe kao ja ranije ove godine, a ako baš netko želi, neka ode i vidi ako su mu napete niske i guzate s takvim karakterom i higijenom.
Ne zelim biti vulgaran,ali preko slika i videa ne izgleda bas privlačno s obzirom na cijenu koju traži,plus 50€ za oral bez…
 
Bok, jel isprobao tko Lički kineskinju😅
Azijatkinje su mi opake al cesto stave fake slike pa ak je netko isao nek baci poruku...
Nisam bio, isto su mi dobre Azijatkinje. Malo je velika cijena a i nisam siguran jel to stvarno ona posto je neki ruski broj telefona

Ako odes javi

Ova to je u zg i izgleda manje vise kao na slikama.
 

1h 200€.

Prvih 15 min kad sam to svrsio bilo sve super. Al onda nakon tog prvog pucnja nes zenska stalno po mobu krenula prckat, nezaintesirana full, neda sve poze, vjv bila umorna vec( i ova opet isfo ima onu pizdariju kao kad platis 1h, ri zapravo mozes jebat 45min a ne 1h to mi je retardirano).

Naljutio se krenuo se oblacit i trazim 50% love natrag jer sam bio 30 min ukupno. Krenula srat kao 150€ pol sata je, ja joj uzmem mob krene cmizdrit i onda trazim lovu i na kraju mi dala sve hahaha, ono hvala ti hahahahahha. A mislim da nije bila tak retardirana bilo bi sve lk nebi spusila tih 200€.
Imao si srece , a sad cu ti i objasniti zasto. Nisu sve takve i ja se samo smijem kad frajeri kazu da su trazili pare natrag. Ja sam u jednoj situaciji bio nezadovoljan uslugom, digao se poceo oblacit, RIJECI JEDNE NISAM REKAO a kamoli srao ili prijetio, samo sam htio otic jer mi se sve zgadilo, to je bitno za napomenut. I sad krece show. U trenutku oblacenja ona se naglo dize i poseze za necim u ormaric , vidim nesto drzi u ruci , u ruci ELEKTROSOKER(i sad ce mnogi rec, aaa picko usro si se sokera, frende moj roknula mi ga je ispred face zazvonila je cijela soba). One sve citaju ovaj forum i svaki negativni komentar , njima izbija novac iz dzepa, a tu se radi o jako velikom novcu, i u tom trenutku upoznajes onu drugu stranu prostitucije .Nikad ne znas sto ima uz sebe ili tko je u drugoj sobi, a sami smo si krivi sto one nas jebu u NASOJ drzavi. Na izlasku sam dobio salvu prijetnji upravo zbog ovog foruma, tako da , momci kad udete u taj stan znajte da ste usli u nesto sto nije zajebancija. Ovo vam je dobronamjeran savjet svima, a vi sad glumite mangupe ak hocete.
 
Nakon što me nažalost Chiara zeunula za naš drugi dogovor ( neću u detalje), posjetio sam ovu damu. I nisam požalio. Žena je iznimno zavodljiva, poželjna senzualna....doslovce me osvojila svojom osobnošću. Zrači nekom pozitivnom energijom i ima taj svoj zarazan osmijeh. Inače je fitness trenerica iz Portugala. Vrhunsko tijelo, tetovaže, male silikonske sise, taman da ti stane u šaku. Ljubi se strastveno i prede ko mačkica dok je maziš... Inteligentna je i elokventntna,. pokazuje interes za zemlju u koju je doputovala. Engleski priča odlično.
Brutalan blow job sa toliko sline da bi joj trebala kanta ispod da ne smoči parket... Baš ga guta s guštom. Sex fenomenalalan. Dvaput je pošpricao, što je za mene rijetkost. Aktivno sudjeluje i sama se namješta, ali i sluša tvoje želje.
Samo za sladokusce koji znaju uživati. U ovoj ženi se gusta ko u najfinijem vinu. Kliknuli smo pa sam se zadržao kod nje preko dva sata. Svakako bih otišao opet. Jednom kad ovo probaš ne ideš dalje jer ne znaš na kakvog ćeš nadrkanog kampusa naići.
Jedini minus je taj da sam se skoro skuhao kao kokoš ili bolje kao pijevac pod tušem koji nije radio kako treba.
Inače vrhunska uživancija i opuštanje.
Osobnost 10/10
Izgled 9/10
Usluga 10/10
Nisam to imao u planu, ali eto počastio sam vas još jednom recenzijom.. ova žena me jednostavno odu(ševila).
 
Imao si srece , a sad cu ti i objasniti zasto. Nisu sve takve i ja se samo smijem kad frajeri kazu da su trazili pare natrag. Ja sam u jednoj situaciji bio nezadovoljan uslugom, digao se poceo oblacit, RIJECI JEDNE NISAM REKAO a kamoli srao ili prijetio, samo sam htio otic jer mi se sve zgadilo, to je bitno za napomenut. I sad krece show. U trenutku oblacenja ona se naglo dize i poseze za necim u ormaric , vidim nesto drzi u ruci , u ruci ELEKTROSOKER(i sad ce mnogi rec, aaa picko usro si se sokera, frende moj roknula mi ga je ispred face zazvonila je cijela soba). One sve citaju ovaj forum i svaki negativni komentar , njima izbija novac iz dzepa, a tu se radi o jako velikom novcu, i u tom trenutku upoznajes onu drugu stranu prostitucije .Nikad ne znas sto ima uz sebe ili tko je u drugoj sobi, a sami smo si krivi sto one nas jebu u NASOJ drzavi. Na izlasku sam dobio salvu prijetnji upravo zbog ovog foruma, tako da , momci kad udete u taj stan znajte da ste usli u nesto sto nije zajebancija. Ovo vam je dobronamjeran savjet svima, a vi sad glumite mangupe ak hocete.
Frende mene je jedna nozem tjerala van nakon kaj isto nije radila za sto je bila placena hahaha( trazite na trazilici "mel noz" da nadete recenziju). A gle vidis kakva je situacija i sta mozes izvuc, al prije ce ti kurva dat dio para nego te ozljedivat, bilo bi neko sranje vece onda. A sami znate ak te neka posprica suzavcem realno nisi ti nes onesposobljen mozes ti nju i dalje ulovit u sobi i napast ju.
 
Sumnjam da bi ikoja kurva nekog ozljedila. Buraz zena je u stranoj drzavi, ne prica isti jezik, prije ce dat tu lovu neg ti nes napravit. Ne zajebavaju se sa time. Ak netko misli suprotno je picka.
 
Nisam bio, isto su mi dobre Azijatkinje. Malo je velika cijena a i nisam siguran jel to stvarno ona posto je neki ruski broj telefona

Ako odes javi

Ova to je u zg i izgleda manje vise kao na slikama.
Thanks, ali nije mi po ukusu, ova Lika je taman, ali sam si nabio plan za sljedeca 2 tjedna koji ukljucuje jedno popodne i noc sa jednom srpkinjom u Beogradu, a planirao sam i Wellcum, a vidim u neka zgodna crnkinja dolazi 4.8. u Laibnitz tak da bum podosta okolo😅
 
Imao si srece , a sad cu ti i objasniti zasto. Nisu sve takve i ja se samo smijem kad frajeri kazu da su trazili pare natrag. Ja sam u jednoj situaciji bio nezadovoljan uslugom, digao se poceo oblacit, RIJECI JEDNE NISAM REKAO a kamoli srao ili prijetio, samo sam htio otic jer mi se sve zgadilo, to je bitno za napomenut. I sad krece show. U trenutku oblacenja ona se naglo dize i poseze za necim u ormaric , vidim nesto drzi u ruci , u ruci ELEKTROSOKER(i sad ce mnogi rec, aaa picko usro si se sokera, frende moj roknula mi ga je ispred face zazvonila je cijela soba). One sve citaju ovaj forum i svaki negativni komentar , njima izbija novac iz dzepa, a tu se radi o jako velikom novcu, i u tom trenutku upoznajes onu drugu stranu prostitucije .Nikad ne znas sto ima uz sebe ili tko je u drugoj sobi, a sami smo si krivi sto one nas jebu u NASOJ drzavi. Na izlasku sam dobio salvu prijetnji upravo zbog ovog foruma, tako da , momci kad udete u taj stan znajte da ste usli u nesto sto nije zajebancija. Ovo vam je dobronamjeran savjet svima, a vi sad glumite mangupe ak hocete.
Znaci jednostavnije joj je bilo pruzit shit uslugu pa ti prijetit da to ne napises na forumu nego jednostavno pruzit kvalitetnu uslugu? Mora da joj je iq preko 900 hahaha
 
Frende mene je jedna nozem tjerala van nakon kaj isto nije radila za sto je bila placena hahaha( trazite na trazilici "mel noz" da nadete recenziju). A gle vidis kakva je situacija i sta mozes izvuc, al prije ce ti kurva dat dio para nego te ozljedivat, bilo bi neko sranje vece onda. A sami znate ak te neka posprica suzavcem realno nisi ti nes onesposobljen mozes ti nju i dalje ulovit u sobi i napast ju.
Shvaćam da se čovjek prestraši kad mu netko rokne elektrošoker ispred face, ali ona bi se više trebala bojati jer nakon elektrošoka ti si za par minuta na nogama.
Ja se nikad nisam doveo u takvu situaciju, ali mogu vjerovati da ima muškaraca koji bi se nakon što se dignu na noge još više razjarili.
 
Nanjušile i strane kurve da ovdje u Cro je vecina debila bez imalo poštovanja prema sebi pa se raznahatile.

Ova drolja milfara Španjolska koju opisao kolega da bila bahata radi godina je retardirana primadona i tako se ponaša vrlo cesto.

Za ovu cijenu one moraju bit top izgleda,higijene i ponašanja te komunikacije a takvih je možda 5%.Kad takve odjebete smanjit ce cijenu biti bolje ili se jednostavno budu pobrale.

A najveci idioti su ovi branitelji bahatih i neurednih kurvi koje te se hoce cim prije riješit.

Cro im je raj jel tu obitavaju mnogi idioti🤣😎
Neki dan sam išao gledati kolike su njihove cijene tamo u Brazilu, Kolumbiji i Venezueli...

Za 250 € se tamo mora jebati 3 sata!!!

3 Sata se tamo jebe za 250€!!! Eeeee!!

Mislim da je sat vremena bilo između 80-120 €.

Točnije, radilo se o dolarima, ali dolar i euro su sad tu negdje.
 
Bio kod ove cure. Vesela, slike njezine, dobar seks, engleski nezna baš, al se trudi, još je tu 2 tjedna. 150 sat, 130 pol sata. Samo što joj je počela menga tak da vam bude stojko krvav ak joj ovih dana budete mećali.
Bio danas kod nje.

Ne znam jel to ista cura kao na slici, no bio sam na ivici da se okrenem, i onda...onda sam ostao.

Dobro da sam ostao.

150 € sat vremena. Što je danas super cijena. I za tu cijenu cura odlično izgleda. Faca mi baš nije nešto, ali tijelo je vrhunsko, čvrsto.

Ima nadoplata za anal 50 €. Uzeo sam.

Znači cura se vrhunski da izjebati ali onako baš jako-jako.
I onda kad ju par puta još udariš po dupetu i kažeš: "AJMOOOO"
E onda se ona još krene nabijati na tebe. I da, ovdje sam ju već šerafio u dupe.

Jebeno!

Tko voli pravi sex a ne ove neke GFE pizdarije neka skokne do ove male.
 
Bio danas kod nje.

Ne znam jel to ista cura kao na slici, no bio sam na ivici da se okrenem, i onda...onda sam ostao.

Dobro da sam ostao.

150 € sat vremena. Što je danas super cijena. I za tu cijenu cura odlično izgleda. Faca mi baš nije nešto, ali tijelo je vrhunsko, čvrsto.

Ima nadoplata za anal 50 €. Uzeo sam.

Znači cura se vrhunski da izjebati ali onako baš jako-jako.
I onda kad ju par puta još udariš po dupetu i kažeš: "AJMOOOO"
E onda se ona još krene nabijati na tebe. I da, ovdje sam ju već šerafio u dupe.

Jebeno!

Tko voli pravi sex a ne ove neke GFE pizdarije neka skokne do ove male.
Te od 150 cm su najjebozovnije žene na svijetu. Kako su prestale rasti sa prvom menstruacijom koja se dogodila očito vrlo rano imaju izraženu potrebu za seksom. Zbog male visine imaju bolju savitljivost i gipkost, mogu bolje kontrolirati svoju energiju i čak su manje sklonije bolestima od viših žena. Osobno ih kraće zovem, jebaljke gimnastičarke. Po meni uvijek treba izabirati žene visine od 150 do 160 cm za jebanje. Sve ostale su previsoke.
 
Nanjušile i strane kurve da ovdje u Cro je vecina debila bez imalo poštovanja prema sebi pa se raznahatile.

Ova drolja milfara Španjolska koju opisao kolega da bila bahata radi godina je retardirana primadona i tako se ponaša vrlo cesto.

Za ovu cijenu one moraju bit top izgleda,higijene i ponašanja te komunikacije a takvih je možda 5%.Kad takve odjebete smanjit ce cijenu biti bolje ili se jednostavno budu pobrale.

A najveci idioti su ovi branitelji bahatih i neurednih kurvi koje te se hoce cim prije riješit.

Cro im je raj jel tu obitavaju mnogi idioti🤣😎
Agalaya i jest top, bude dobar dio godine u dubrovniku....e sad gdje je zapelo s ovim ne znam
 
Te od 150 cm su najjebozovnije žene na svijetu. Kako su prestale rasti sa prvom menstruacijom koja se dogodila očito vrlo rano imaju izraženu potrebu za seksom. Zbog male visine imaju bolju savitljivost i gipkost, mogu bolje kontrolirati svoju energiju i čak su manje sklonije bolestima od viših žena. Osobno ih kraće zovem, jebaljke gimnastičarke. Po meni uvijek treba izabirati žene visine od 150 do 160 cm za jebanje. Sve ostale su previsoke.
Niko se ne jebe kao cure 175+ i to je tako, samo ih je teze nac nego ove kepece
 
Niko se ne jebe kao cure 175+ i to je tako, samo ih je teze nac nego ove kepece
Ima kod mene jedna u firmi, mislim da ima oko 185. U faci kao Klaudija Šifer u najboljim godinama, ali meni nije nimalo jebozovna. Meni te žene od 170 cm pa nadalje uopće nisu jebozovne jer u visini izgube i sise i dupe, a čak su im i noge loše. Više ih doživljavam kao čaplje nego žene. Ima doduše iznimaka, ali onda te žene moraju tu preveliku visinu nadoknaditi nečim drugim jebozovnim. Ima jedna visoka mala u jednom dućanu kod mene u susjedstvu, cura je visoka i zapravo uopće nije nešto ekstra lijepa. Međutim, ta njena koža kao kakao i onda još naočale koje joj stoje savršeno jebozovno nadoknađuju tu njenu preveliku visinu.
Ali kažem, niže cure su kod mene u velikoj prednosti u odnosu na one više jer su čvršće u krevetu, imaju niže težište, zaskoče te puno brže od viših i potroše puno manje energije kako bi te svladale. Kraće rečeno, ekonomičnije i efikasnije su u seksu. Te niže te mogu istovremeno jebati i raditi špagu dok su na tebi, a sve to još raditi bez da se imalo umore i s osmijehom na licu. Pogledaj si samo male gimnastičarke što rade sa svojim tijelima tako da nije ni čudo što skoro svaki njihov trener bude na kraju optužen za seksualno zlostavljanje. Ne kaže se bez razloga kako se u malim bočicama otrov čuva.
 
Neki dan sam išao gledati kolike su njihove cijene tamo u Brazilu, Kolumbiji i Venezueli...

Za 250 € se tamo mora jebati 3 sata!!!

3 Sata se tamo jebe za 250€!!! Eeeee!!

Mislim da je sat vremena bilo između 80-120 €.

Točnije, radilo se o dolarima, ali dolar i euro su

Bio danas kod nje.

Ne znam jel to ista cura kao na slici, no bio sam na ivici da se okrenem, i onda...onda sam ostao.

Dobro da sam ostao.

150 € sat vremena. Što je danas super cijena. I za tu cijenu cura odlično izgleda. Faca mi baš nije nešto, ali tijelo je vrhunsko, čvrsto.

Ima nadoplata za anal 50 €. Uzeo sam.

Znači cura se vrhunski da izjebati ali onako baš jako-jako.
I onda kad ju par puta još udariš po dupetu i kažeš: "AJMOOOO"
E onda se ona još krene nabijati na tebe. I da, ovdje sam ju već šerafio u dupe.

Jebeno!

Tko voli pravi sex a ne ove neke GFE pizdarije neka skokne do ove male.
Malo baca na Lidiju našu.."pjevacicu"😄
 
Neki dan sam išao gledati kolike su njihove cijene tamo u Brazilu, Kolumbiji i Venezueli...

Za 250 € se tamo mora jebati 3 sata!!!

3 Sata se tamo jebe za 250€!!! Eeeee!!

Mislim da je sat vremena bilo između 80-120 €.

Točnije, radilo se o dolarima, ali dolar i euro su sad tu negdje.
Tamo ti dosta 100 dolara za tjedan dana sa curom ..placat ne moras nikakvih sat,pol sata,nades picku samo takvu bez problema,al ako ju prevaris si najebo..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh