BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


1h 200€.

Prvih 15 min kad sam to svrsio bilo sve super. Al onda nakon tog prvog pucnja nes zenska stalno po mobu krenula prckat, nezaintesirana full, neda sve poze, vjv bila umorna vec( i ova opet isfo ima onu pizdariju kao kad platis 1h, ri zapravo mozes jebat 45min a ne 1h to mi je retardirano).

Naljutio se krenuo se oblacit i trazim 50% love natrag jer sam bio 30 min ukupno. Krenula srat kao 150€ pol sata je, ja joj uzmem mob krene cmizdrit i onda trazim lovu i na kraju mi dala sve hahaha, ono hvala ti hahahahahha. A mislim da nije bila tak retardirana bilo bi sve lk nebi spusila tih 200€.
Koji si ti moron, jebote. Tuzna budala koja plasi i pljacka kurve... sram te bilo.
 
iskreno ja se nasmijem ako ispadne takvo lose iskustvo s kurvom. cuj zidovi, podovi i plafoni, di si ti otisao
Kurvanje ili gradjeviarstvo - gdje je razlika?!? Placas i imas pravo na pravilnu izvedbu usluge. Dajte to konacno shvatite! Ako se kurvi neda radit neka ide u Konzum na blagajnu pa da onda vidi, gdje ju manje jebu!
 
Kurvanje ili gradjeviarstvo - gdje je razlika?!? Placas i imas pravo na pravilnu izvedbu usluge. Dajte to konacno shvatite! Ako se kurvi neda radit neka ide u Konzum na blagajnu pa da onda vidi, gdje ju manje jebu!
koja je razlika?! ti ju stvarno ne vidis? pa jebote ako je losa usluga kurve necu vise dolazit kod nje, i reci cu drugima kako je bilo. sta je sljedece, obracun s prodavacem na kiosku jer sam za euro kupio ogrebanu kutiju s tiktok bombonima.
 
koja je razlika?! ti ju stvarno ne vidis? pa jebote ako je losa usluga kurve necu vise dolazit kod nje, i reci cu drugima kako je bilo. sta je sljedece, obracun s prodavacem na kiosku jer sam za euro kupio ogrebanu kutiju s tiktok bombonima.
Razlika je u VREMENU. Ti na kiosku vidis ODMAH kutiju pa ju netrebas kupit. Ne ides vise na taj kiosk, tako jednostavno.

A uglugu kurve ili gradjevinara se vidi TEK KOD ILI NAKON izvedbe. Kod kurve dodatan problem sto placas ful unaprijed. Ali to je druga prica.

Ti usporedjivas kruske s jabukama.

Jedino gdje se slazem je da i ja nebi visr isai k njoj i pricao bi drugima.
 
Razlika je u VREMENU. Ti na kiosku vidis ODMAH kutiju pa ju netrebas kupit. Ne ides vise na taj kiosk, tako jednostavno.

A uglugu kurve ili gradjevinara se vidi TEK KOD ILI NAKON izvedbe. Kod kurve dodatan problem sto placas ful unaprijed. Ali to je druga prica.

Ti usporedjivas kruske s jabukama.

Jedino gdje se slazem je da i ja nebi visr isai k njoj i pricao bi drugima.
usporedivat odlazak na sat vremena jebanja kod kurve s gradevinskim radovima je u najmanju ruku bizarno.
od cijene pa dalje. uostalom tvoj i moj dojam kurve nije isti, na svakom je sto ce platit i za sto. kod gradevinskih radova fus vidi i malo dijete.
 
@doug_heffernan

Nije problem u tome, normalno da ako odma vidiš da će biti banana i nikakva usluga, tražiš novac natrag (il bar dio novca, jbg ne možeš ju ti karat 40 minuta i onda tražit sve novce natrag jer nisi bio zadovoljan).

U ovom slučaju lik je odradio prvu rundu sa njom i još je rekao da tu nema pritužbi i da mu je bilo super.

A onda joj je uzeo svih 200e nazad jer je ova postala ne zainteresirana.

Trebao joj je ostavit bar 100e za tu prvu rundu, ovako ju je na neki način iskoristio i opljačkao.

Lik ju je doslovno pojebao za đabe, nije fer od njega..
 
@doug_heffernan

Nije problem u tome, normalno da ako odma vidiš da će biti banana i nikakva usluga, tražiš novac natrag (il bar dio novca, jbg ne možeš ju ti karat 40 minuta i onda tražit sve novce natrag jer nisi bio zadovoljan).

U ovom slučaju lik je odradio prvu rundu sa njom i još je rekao da tu nema pritužbi i da mu je bilo super.

A onda joj je uzeo svih 200e nazad jer je ova postala ne zainteresirana.

Trebao joj je ostavit bar 100e za tu prvu rundu, ovako ju je na neki način iskoristio i opljačkao.

Lik ju je doslovno pojebao za đabe, nije fer od njega..
Slazem se. Moze ona biti ovakva onakva, biti losiji dan ili bolji ali tako pederski postupiti je degutantno. I onda se jos hvaliti ovdje.
 
@doug_heffernan

Nije problem u tome, normalno da ako odma vidiš da će biti banana i nikakva usluga, tražiš novac natrag (il bar dio novca, jbg ne možeš ju ti karat 40 minuta i onda tražit sve novce natrag jer nisi bio zadovoljan).

U ovom slučaju lik je odradio prvu rundu sa njom i još je rekao da tu nema pritužbi i da mu je bilo super.

A onda joj je uzeo svih 200e nazad jer je ova postala ne zainteresirana.

Trebao joj je ostavit bar 100e za tu prvu rundu, ovako ju je na neki način iskoristio i opljačkao.


Lik ju je doslovno pojebao za đabe, nije fer od njega..
Pa realno napocetku sam trazio samo 100€ natrag. I onda krenula srat oko tog da je 150€ pol sata, i kao dala sam 50€. Mislim da je zasluzila, onak ponasanjem je otjerala doslovno klijenta. Kaj nemre 1h bit uzivljena u to sve hahah. Mislim nemlra ona glasno stenjat nisi nis, jebote sam mi daj sve poze i da te mogu dirat kaj sam platio. A ne da mi brani neke stvari i ono da mi stalno po mobitelu i translatu sere koliko mi jos vremena ostalo i to, daj stavi jebeni tajmer.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh