BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR



Pisalo se o njoj već ovdje, uglavnom da je usluga loša, što mi je čudno, jer je meni usluga bila vrlo dobra.

Latino milf (kaže da ima 28, al ima par godina više), nasmiješena, ljubazna, mirišljava, voli se ljubakat. U faci jebeno zgodna, sise isto među boljima, donji dio tijela deblji nego na nekim slikama, guzica velika, za moj ukus malo i previše.

Sve u svemu dosta bolje od očekivanog s obzirom na prošle recenzije.
 

Bio sa gospođicom. Dogovor lagan, odlično priča engleski, Ukrainka 22 godine ( tako kaže ).

Slike, mogle bi biti njenje, slična je... mada se lice ne vidi.

Od otvaranja vrata pa na dalje, nasmijana, vesela, zezancija...trudi se da te opusti.

Pušenje sa gumicom, ali meni svejedno odlično, akcija odlična. Tijelo zateknuto, glatka koža... sve u svemu meni super.

Sutra ide za Pulu.
 


Pisalo se o njoj već ovdje, uglavnom da je usluga loša, što mi je čudno, jer je meni usluga bila vrlo dobra.

Latino milf (kaže da ima 28, al ima par godina više), nasmiješena, ljubazna, mirišljava, voli se ljubakat. U faci jebeno zgodna, sise isto među boljima, donji dio tijela deblji nego na nekim slikama, guzica velika, za moj ukus malo i previše.

Sve u svemu dosta bolje od očekivanog s obzirom na prošle recenzije.
i zaboravio si napisat da je nekad bila bio 🤣
 

Bio sa gospođicom. Dogovor lagan, odlično priča engleski, Ukrainka 22 godine ( tako kaže ).

Slike, mogle bi biti njenje, slična je... mada se lice ne vidi.

Od otvaranja vrata pa na dalje, nasmijana, vesela, zezancija...trudi se da te opusti.

Pušenje sa gumicom, ali meni svejedno odlično, akcija odlična. Tijelo zateknuto, glatka koža... sve u svemu meni super.

Sutra ide za Pulu.
Hvala za recenziju 👍

"Sutra ide za Pulu" ---> sutra je znači u kurcu 😁 (pula = kurac na rumunjskom)
 
i zaboravio si napisat da je nekad bila bio 🤣

To neznam, mislim da nije, koliko napipao guzica je prirodna, a u sisama ima samo male implatante dalje unutra, odnaprijed sise djeluju jako prirodno, nije cijela sisa silikon kao kod nekih.

A ako je, jebeš mu mtr, sad je gotovo, a i boli me kurac, ionako dns svaka druga može biti, tak da vjerojatno većina nas koji hodaju je već i kresnula neku takvu, ili bude 🤣.
 
zaboravite na slike i video....mala je slatkiš...zgodna simpa nježna.....stan čist uredan...oral sa al mi nije smetalo..nema prstačenja nega maženja...ljubljennje i grickanje me dovelo do dvostrukog užitka i
to bez kamagra gela..pri put dva puta,,,da li bi ponovio.... daaa..
 
zaboravite na slike i video....mala je slatkiš...zgodna simpa nježna.....stan čist uredan...oral sa al mi nije smetalo..nema prstačenja nega maženja...ljubljennje i grickanje me dovelo do dvostrukog užitka i
to bez kamagra gela..pri put dva puta,,,da li bi ponovio.... daaa..

Znaci uopce nije ta sa slika?

Koja je nacionalnost?
 
zaboravite na slike i video....mala je slatkiš...zgodna simpa nježna.....stan čist uredan...oral sa al mi nije smetalo..nema prstačenja nega maženja...ljubljennje i grickanje me dovelo do dvostrukog užitka i
to bez kamagra gela..pri put dva puta,,,da li bi ponovio.... daaa..
Kolika je šteta?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh