BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Inače nemam naviku pitat dali je netko isprobao ovu ili onu...ali vidim da je ova Selene sa nekoliko profila na EGE pa me zanima dali je netko bio s njom?
 
Ovo je postalo vec apsurdno, cim netko napise pozitivnu recenziju, odmah dignu cijene 😃

Treba neki Discord server dignuti i tamo pisati detalje.
Ma mislim da je od pocetka bilo tak, ja sam ju posjetio prije prve recenzije, cim je dosla pa sam dobio tu cifru.
Uzeo pola sata, sto je 120 i korektno s obzirom da su druge na 150/200. Ostao sam 45 min, nije gledala na vrijeme
 

Kolegica od Aishe, prostor u Frankopanskoj. Moze ih se uzet obje, samo sto je cifra 500...

Malo sam se nabrijao na njene oci I ocekivao sam uslugu u razine Aishe, no...

Odmah uzima kondom i zeli te skinut, to nisam dao , prvo je bacio na krevet, ne buni se ali samo ceka da ti stavi kondom,nema bas neki GFE. U akciji ne suraduje koliko Aisha, silikoni su joj lose odradeni, ona crta... Bas lose...
Dobro dupe, uska jako, da se jace spankat.
Na slikama je puno zgodnija, osrednji sveukupni dojam

Ne bi ponovio, nije preporuka, traifa 120/220
 

Dobre recenzije su tu bile...

Ak je to stvarno ona,onda navalite 😃
 
Ja sam danas dogovarao sa par i ostao sam suv jer imaju neku svoju grupu gdje se međusobno dogovaraju.
Od sada svaki puta novi broj pa si neka jebu mater.
I tako samo gledaju kako da nas zajebu. Preporučam i drugima da koriste istu taktiku pa da i mi zajebemo njih.
 
Ja sam danas dogovarao sa par i ostao sam suv jer imaju neku svoju grupu gdje se međusobno dogovaraju.
Od sada svaki puta novi broj pa si neka jebu mater.
I tako samo gledaju kako da nas zajebu. Preporučam i drugima da koriste istu taktiku pa da i mi zajebemo njih.
Kak to misliš? Da svaki put mjenjam broj mobitela sa kojeg dogovaram ? Ne kužim baš, daj mi pojasni malo ... kolko mobitela bi trebo imat?
 
Momci ako se slazete mogli bismo svaki dan javljat se i nudit istu cifru svakoj od njih tipa 140/1h
Ili 80/30min
Al bez popustanja mozda skinu cijene 😀😀😀😅
 
Ja sam danas dogovarao sa par i ostao sam suv jer imaju neku svoju grupu gdje se međusobno dogovaraju.
Od sada svaki puta novi broj pa si neka jebu mater.
I tako samo gledaju kako da nas zajebu. Preporučam i drugima da koriste istu taktiku pa da i mi zajebemo njih.
Očigledno si kod neke od njih ostavio sjajan utisak, pa te zato hvali kod drugih i neće nijedna da te primi. Možda time da se pozabaviš, pre nego da se bacaš na kupovinu nove sim kartice za svaku jebačinu
 
Momci ako se slazete mogli bismo svaki dan javljat se i nudit istu cifru svakoj od njih tipa 140/1h
Ili 80/30min
Al bez popustanja mozda skinu cijene 😀😀😀😅

Zar misliš da samo likovi sa foruma odlaze na kurve?

Da to i uspije, rezultat bi bio da više nebi bilo niti jedne u hrv, zapitaj se zašto dolaze ovamo, sigurno ne zato jer im je Zagreb prekrasan.
 
Očigledno si kod neke od njih ostavio sjajan utisak, pa te zato hvali kod drugih i neće nijedna da te primi. Možda time da se pozabaviš, pre nego da se bacaš na kupovinu nove sim kartice za svaku jebačinu
Ne idem ja tamo da ostavim utisak, već da jebem kako sam se dogovorio ili kako piše u oglasu.
Problem nastaje kada one lažu da rade stvari, da znaju engleski, a onda ništa kada dođem.
Ako treba biti ću i neugodan, jebe mi se.
Većina njih bi da ti dođeš i samo ostaviš pare. Ja svoje pare pošteno zaradim i ne dam da mi ih onda netko ne pošteno uzme.
 
Ne idem ja tamo da ostavim utisak, već da jebem kako sam se dogovorio ili kako piše u oglasu.
Problem nastaje kada one lažu da rade stvari, da znaju engleski, a onda ništa kada dođem.
Ako treba biti ću i neugodan, jebe mi se.
Većina njih bi da ti dođeš i samo ostaviš pare. Ja svoje pare pošteno zaradim i ne dam da mi ih onda netko ne pošteno uzme.
Idi u Wellcum Villach 1x mjesecno i rijesio si sve probleme.
 
Pozdrav ekipa, ima tko kakav konkretan info gdje nam je nestala Vika (a.k.a. ona razVIKAna) i, ono važnije - kada se ponovno vraća natrag u Zg?

Ima već cijeli tjedan otkako je maknula profil na EGE (svih 5 tj).
Vidim na WA da joj se ne isporučuju poruke više, ali i dalje pod info piše "Im available in Zagreb".
Je li na GO ili što? Nadam se samo da je krmci nisu čopili 😅🙏

Inače, što se mog iskustva s njom tiče - za svaku preporuku je cura. Isklesano tijelo, slatka u faci, vrlo friendly i nasmijana. Još k tome pametna i ljubazna, prava domaćica. Ukratko: beautiful inside out, što se kaže. 🥰Engleskim isto vrlo solidno barata, s lakoćom se oko svega s njom sporazumjeti (za razliku od tipične ruskinje/ukrajinke - s njima je bolje loš ruski pričati, daleko ćete više dogurati tako 😄).

Što se seksa tiče, stvarno ga vrhunski obavlja. Tehnika i pokreti fantastični, prava je profesionalka u tom pogledu. Oral definitivno najbolji u životu što sam dobio. 🍆🤤 Mene je definitivno kao trajnog klijenta dobila. 😍

P.S. Hvala vam svima na zanimljivim i korisnim recenzijama i komentarima, s užitkom pratim ovu temu ❤️ Plz keep it UP 😀
Na odmoru je negdje, nije u Zg atm, zaboravila promijeniti status na WA. Maloprije mi se javila. 🙂
 
  • Like
reagiranja: For

Jel ima tko iskustva?
Ja sam se javio na taj oglas, dogovorio i zavrsio kod Lare. Dvoumio se izmedu njih kojoj da se javim, odaberem jednu a doceka me druga. Buduci da je ona bila drugi izbor nisam se okrenuo i nisam pozalio.

Tak da za Ingu neznam jel stvarno tu ili je fake oglas, Larin oglas isto ima na EGE i ona je u ZG, bila je u stanu s Vikom
 
Ja sam danas dogovarao sa par i ostao sam suv jer imaju neku svoju grupu gdje se međusobno dogovaraju.
Od sada svaki puta novi broj pa si neka jebu mater.
I tako samo gledaju kako da nas zajebu. Preporučam i drugima da koriste istu taktiku pa da i mi zajebemo njih.
Istina, govorila mi je jedna o tome.
Tada sam shvatio zašto mi nekoliko njih uopće nije odgovaralo na poruke nakon onog lošeg iskustva kada sam otišao od jedne i uzeo svoju lovu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh