BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Nije independent, prostor u Frankopanskoj

Super gradena cura, nekima ce mozda bit niska, 155,meni je bila savrsena.
Tamnije puti nego na slici, prava Latina, super slatka.

Na ulazu pusa, kaze da novce trazi unaprijed i onda krene akcija.
Uvali jezik, primi kurac i krene te skidat.
Pusenje bez, sex sa, suraduje, nabija se, mozes ju lijepo pljesnut po tom brazilskom dupetu. U jednom trenu me primila rukom za vrat, pa shvatis da mozes zesce a njom, ne buni se, stenje, mazi se prstom dolje.
Jako uska, u pocetku sam joj prst jedva stavio pa je tako razradio malo.

Preporuka
Do petka je tu
Bio sam i ja kod ove, samo nisam tako oduševljen.
Engleski nula. Razumije riječi ok, doggy, Brasil.
Prvo, lice na slikama nema puno veze sa stvarnosti. Na slikama dosta ljepša.
Ovak je baš neki prosjek, bezveze.
Ne znam tko joj radi fotoshop, ali jebeno ga radi.
Tijelo isto, ali ne tolika razlika.
Za tuširanje dobio upitno čisti ručnik.

Počela mi je lizati bradavice što mi je bilo čudno.
Pušenje bez. Ok, ali niš posebno.
Nije odmah od početka pokazivala neki entuzijazam, ali kada sam je počeš jebati se malo dobila.
Malo karao u picu, onda je samoinicijativno počela metati ga u dupe. Anal sam platio naravno.

Guzica se brzo raširila i metao sam kako sam htio.
Dok je bila na meni trljala se stalno.
Onda malo reverse cowgirl pa na trbuhu.

Tada sam joj dobro metao, baš koliko je išlo.
Trljala se i dalje i nešto srala na portugalskom.
Ne znam jel stvarno svršila ili je glumila.

Nakon prvog svršavanja odmor. Tu je slabo bila zainteresirana, samo par rečenica na google translateu i češkanje po leđima.

Onda sam je počeo dirati pi pici, a nakon toga po guzici.
Karanje, akt drugi je bio samo u guzicu.
Neš se nečkala za doggy, ali ja ne popuštam.
Opet se dobro nabijala i pipala.

Štopala mi je vrijeme od onda kada sam dogovorio, a ne ni kada sam ušao u stan.
Ali dobro, znao sam da mogu svršiti na vrijeme, a nije mi se ni natezalo da njom.
Nije independent kako piše. To njihovo muljanje mi isto ide na kurac.

Sveukupni dojam, bezveze.
Za te pare sam očekivao bolje, a pogotovo bolji izgled.
Ne bi ponovio.
Sada sam miran neko vrijeme, a i ponuda je općenito katastrofa, tako da bolje ni ne gledati.
 

Pozdrav. Je li neko imao iskustva sa ovom Brazilkom. Na mojoj regiji ne mogu naci recenziju. Hvala 🙂🙂
 

Bio prije neki dan kod ove.
Akcija jako dobra, oral bez jako dobar obradi cijelog , lize jaja... sex dobar ona je aktivna sve u svemu jedna od boljih akcija. BIla me i malo masirala zna sta radi ne bi me cudilo da ima neki trening u fizioterapiji.
E sad lice jako lijepo (barem meni) ali ima veliki ožiljak kao od carskog reza i okomito od izmedju cica pa skoro do pupka tu neku cudnu crtu, vidi se na slici u crvenom rublju, te neobicno uzak struk. I grudi su velike prirodne i na žalost dosta obješene.
Ne zna ni riječ engleskog. 200 sat.
 

Bio prije neki dan kod ove.
Akcija jako dobra, oral bez jako dobar obradi cijelog , lize jaja... sex dobar ona je aktivna sve u svemu jedna od boljih akcija. BIla me i malo masirala zna sta radi ne bi me cudilo da ima neki trening u fizioterapiji.
E sad lice jako lijepo (barem meni) ali ima veliki ožiljak kao od carskog reza i okomito od izmedju cica pa skoro do pupka tu neku cudnu crtu, vidi se na slici u crvenom rublju, te neobicno uzak struk. I grudi su velike prirodne i na žalost dosta obješene.
Ne zna ni riječ engleskog. 200 sat.
Tnx na recenziji, posjetit ću ju uskoro!
 

Bio prije neki dan kod ove.
Akcija jako dobra, oral bez jako dobar obradi cijelog , lize jaja... sex dobar ona je aktivna sve u svemu jedna od boljih akcija. BIla me i malo masirala zna sta radi ne bi me cudilo da ima neki trening u fizioterapiji.
E sad lice jako lijepo (barem meni) ali ima veliki ožiljak kao od carskog reza i okomito od izmedju cica pa skoro do pupka tu neku cudnu crtu, vidi se na slici u crvenom rublju, te neobicno uzak struk. I grudi su velike prirodne i na žalost dosta obješene.
Ne zna ni riječ engleskog. 200 sat.

Vjerojatno bila pretila pa bila na operacijama.
 

Bio prije neki dan kod ove.
Akcija jako dobra, oral bez jako dobar obradi cijelog , lize jaja... sex dobar ona je aktivna sve u svemu jedna od boljih akcija. BIla me i malo masirala zna sta radi ne bi me cudilo da ima neki trening u fizioterapiji.
E sad lice jako lijepo (barem meni) ali ima veliki ožiljak kao od carskog reza i okomito od izmedju cica pa skoro do pupka tu neku cudnu crtu, vidi se na slici u crvenom rublju, te neobicno uzak struk. I grudi su velike prirodne i na žalost dosta obješene.
Ne zna ni riječ engleskog. 200 sat.
Jel to ona ekipa iz Frankopanske?..kvalitetne pičke uvijek budu
 

Ona je na slikama, prava brazilska bomba, nudi oral bez ili sa, akcija solidna, nista spektakularno, nema one brazilske žari na koju se tu i tamo naleti... Za roknut jednom vrijedi... 120/30
 

Ona je na slikama, prava brazilska bomba, nudi oral bez ili sa, akcija solidna, nista spektakularno, nema one brazilske žari na koju se tu i tamo naleti... Za roknut jednom vrijedi... 120/30
Bog te mazo, pa šta je ovo? Schwarzeneger u mlađim danima...pa svaka čast - mene bi bilo.strah da me ne nalupa ak joj nekaj ne paše 🤣🤣
 

Ona je na slikama, prava brazilska bomba, nudi oral bez ili sa, akcija solidna, nista spektakularno, nema one brazilske žari na koju se tu i tamo naleti... Za roknut jednom vrijedi... 120/30
Jel ima veliki klitač
 

Nakon nekoliko losih iskustava sa brazilkama ova me je razoruzala do gole koze 😄 Dogovor brz i jednostavan, malo cekanja pred zgradom, klasika. Ulazim gore, ona u bade mantilu, mala ali nabijena, brazilsko dupe ono mesnato, silikoni...ma top 😄 Tusiram se, nesto malo pricali, dok sam pod tusem....engleski dosta solidan, stan uredan, peskir cist. Uglavnom zavrsio i idemo ka krevetu i tu pocinje magija, nzm da li sam ubo samo pravi trenutak ili sam joj se ja toliko svideo ili je samo jako vatrena jebem li ga 😄 Ugl okrete se poce ne ljubiti hvatati za kurac al bas onako s zeljom I za cas zavrsismo na kaucu, skliznula za cas na kolena, pusenje ludilo...presli nekoliko poza, sta zena radi kukovima nije humano...u prvoj rundi svrsila dva puta...mala pauza malo razgvora i zenska ponovo doslovno nasrce na mene 😄
Ugl da ne davim vise, msm da od mene dosta idem smisliti kad bi mogao opet pre nego sto ode za zadar 😄
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh