BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Bio kod ove. Zenska je na fotkama Ali je jako fotosopirana. Ima silicone iako pise da nema. Muljatorica iz brazila. Platio 200€ za sat. Izbacila me 40 min nakon prvog sexsa. Za izbjegavati...
 
Pozdrav ekipa, ima tko kakav konkretan info gdje nam je nestala Vika (a.k.a. ona razVIKAna) i, ono važnije - kada se ponovno vraća natrag u Zg?

Ima već cijeli tjedan otkako je maknula profil na EGE (svih 5 tj).
Vidim na WA da joj se ne isporučuju poruke više, ali i dalje pod info piše "Im available in Zagreb".
Je li na GO ili što? Nadam se samo da je krmci nisu čopili 😅🙏

Inače, što se mog iskustva s njom tiče - za svaku preporuku je cura. Isklesano tijelo, slatka u faci, vrlo friendly i nasmijana. Još k tome pametna i ljubazna, prava domaćica. Ukratko: beautiful inside out, što se kaže. 🥰Engleskim isto vrlo solidno barata, s lakoćom se oko svega s njom sporazumjeti (za razliku od tipične ruskinje/ukrajinke - s njima je bolje loš ruski pričati, daleko ćete više dogurati tako 😄).

Što se seksa tiče, stvarno ga vrhunski obavlja. Tehnika i pokreti fantastični, prava je profesionalka u tom pogledu. Oral definitivno najbolji u životu što sam dobio. 🍆🤤 Mene je definitivno kao trajnog klijenta dobila. 😍

P.S. Hvala vam svima na zanimljivim i korisnim recenzijama i komentarima, s užitkom pratim ovu temu ❤️ Plz keep it UP 😀
 

Prilozi

  • Vika (1).png
    Vika (1).png
    751,9 KB · Pregleda: 351
  • Vika (2).png
    Vika (2).png
    145,6 KB · Pregleda: 338
Dali ima u Splitu koja da je dobra, ili da bar nudi erotske masaze.. da je nasa da nije neka od ovih bahatih strankinja
 

pozdrav ljudi. ova cura mi zapela za oko pa me zanima ima li netko da je bio

Otisa sam vidit, pa evo komentar.
Nije ista zenska ko sa slike. Ali isto je zenskica zgodna pa sam osta.
Lako se dogovori na wapp u par poruka. Reka sam di sam nasa broj i pita kad je slobodna.
200 eura 45 minuta. Higijena je veliki plus. Nalazi se u strogom centru. Mala garsonjera na pocetku mesnicke. Vise je stanova u istom ulazu pa ih je mozda vise tamo, ali pise da je independent sto se i cini tocno.

Neka mrsava ukrainka veselo otvori i ne treba joj dugo da pocne GFE. Ljubi ljezikom. Vrata otvori u laganoj spavacici. Ispod su cipkaste gacice i grudnjak. Pusi bez kondoma. Mozes se spustiti pojesti ju. Okrenuti ju kako god zelis. Ima mozda 170cm i manje od 60kg. Jedino sto nema neke cice i guzice da je za pohvalit se, ali je slatko. Nisam inace za anal pa nisam ni pita.

Ne mogu naci njene slike po oglasima, ali mozda ju neko prepozna jer ima madeza po sebi i cini se da je nesto radila s usnama.
Dosta ugodno iskustvo na kraju.
 
Dosta puta bio sa obje pa se osjecam prozvanim napisati nesto
I
Prijateljice na poslu i izvan njega
Yanna po meni za klasu bolja od charlotte po svemu
Mada je Charlote odlična
Jana u živo puno bolje izgleda.
Charlotine slike su puno bolje nego ona u živo
Po izgledu su tu negdje
Mala prednost za Yannu
Usluga Yannina bolja nego Charlottina
Nije ogromna razlika ali...
 
Bio kod ove. Zenska je na fotkama Ali je jako fotosopirana. Ima silicone iako pise da nema. Muljatorica iz brazila. Platio 200€ za sat. Izbacila me 40 min nakon prvog sexsa. Za izbjegavati...
😂😂Zasto te izbacila?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh