BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Dragi placa mi se krece 3500 do 4 soma euro a placen mi stan auto i rezije u nizozemskoj. Ona se tu odusevila stan je izađe 100 dnevno plus se hrani u restoranu pa postotak pimpaci pa 3 tjedna madrid bez posla jer tamo neradi ne ostane ni njima love kolko mi mislimo.
 
svaka ti čast na recenzijama , samo ih riješavaj, bolje na njih nego na kocku na primjer. pa kako onda po splitu ih guziš a radiš u nizozemskoj
 
Dragi placa mi se krece 3500 do 4 soma euro a placen mi stan auto i rezije u nizozemskoj. Ona se tu odusevila stan je izađe 100 dnevno plus se hrani u restoranu pa postotak pimpaci pa 3 tjedna madrid bez posla jer tamo neradi ne ostane ni njima love kolko mi mislimo.
Imas 4 soma i nisi odnio bombonjeru? Pa to i ja odnesem koji sam na minimalcu…. DA SI SUTRA ODMA ODJUTRA ODNIO BOMBONJERU I ISPRICAO SE 🤨
 
svaka ti čast na recenzijama , samo ih riješavaj, bolje na njih nego na kocku na primjer. pa kako onda po splitu ih guziš a radiš u nizozemskoj
Normalno roterdamski bordeli puni netainteresiranih rumunjki a ege u rotterdamu pun neverificiranih oglasa nismo ni svjesni da cure obozavaju dalmaciju i nase ljude zbog menraliteta. Nizozemci dragi ali stipse i ladni ko led. Plus zamisli kolko ova trosi na avionske karte mene karta povratna izađe brat bratu 200 stranih plus jos prtljaga pola bi ih se spasilo da in se utrapit negdi
 
Inace niozemke su jednostavnije zenske od ovih nasih 100 puta. Inace se pale na crne i visoke strance pogotova na nas balkance jer je nizozemcu pojam platit kavu picki a tek da ne spominjen da sve moraju radit koje se udaju za nizozemce dok je kod nas balkanaca to drugacije sve zene ipak vole nerad i kucu i dicu ma sta pricale
 
Normalno roterdamski bordeli puni netainteresiranih rumunjki a ege u rotterdamu pun neverificiranih oglasa nismo ni svjesni da cure obozavaju dalmaciju i nase ljude zbog menraliteta. Nizozemci dragi ali stipse i ladni ko led. Plus zamisli kolko ova trosi na avionske karte mene karta povratna izađe brat bratu 200 stranih plus jos prtljaga pola bi ih se spasilo da in se utrapit negdi
Meni dosad SVAKA rekla da je HR najbolje za rad. Ima njih, lipo je, a ne one izbjeglice po nje, fra, its

#nemase
 
Dragi placa mi se krece 3500 do 4 soma euro a placen mi stan auto i rezije u nizozemskoj. Ona se tu odusevila stan je izađe 100 dnevno plus se hrani u restoranu pa postotak pimpaci pa 3 tjedna madrid bez posla jer tamo neradi ne ostane ni njima love kolko mi mislimo.

Ne ostane im ako računaš luksuzni život koji vode, al to se ne gleda, jer imaju tu mogučnost, gleda se zarada/prihod.

Samo da joj čistog ostane oko 120e dnevno ima tvoju mj plaču, a ostane joj puno više.

5 mušterija ti je 1k eura, stan 100e, pimp uzima nekih 20-30% (tko ga ima, tko ne, još ljepše), i da još na hranu i zajebanciju potroši 100e dnevno, ostane joj 500e čistog po danu.

Na bazi 5 mušterija po danu, da odradi tu 2 tj, ti je ~ 7k eura, cjeli mjesec 15k eura.

A neke šibaju i više mušterija po danu, one dvije Kolumbije što ih čopili natukle 18k u 2 tj 😂.
 
Vec je par dana na oglasima, al to su oni svi isti oglasi gdje je 110€ pola sata i isto radno vrijeme, agencija u pozadini, ne bi riskirao, mislim da je bilo recenzija za druge cure da to nije bas nesto i cure druge ili lose, ispravite me ako se varam...
Krivo.
Agencija je 150 ili 180, i onda nikako ne spuštaju niti agent niti maserka jer dijele.
110 euro su uvijek real girl.
 

Bio tko kod ove lutkice? Jos jedna fejkara?

Osobno kad vidim da se 3/3 kriterija poklapaju:

1. Profil bez opisa
2. Slike u odjeći
3. Ruski/Ukrajinski broj

Onda tretiram oglas kao fake oglas.
 
Zašto se uopće prave fake oglasi? Jel to u smislu da dogovoriš, misliš ideš kod nje, dočeka te neka treća i onda na kraju ipak ostaneš?

Da, u većini slučaja te dočeka neka rugoba kojoj se nitko ne bi javio, ovako, kad si več došao, punih jaja, šanse su dosta velike da češ ostat. Da svaki treći ostane opet bolje nego nitko.

A ima i fejkova za bonove.
 
Pozdrav ekipa nadan se da ste dosad zadovoljni s mojin recenzijama. A sad bi mi tribala mala pomoc jer se nalazin u luđacki delikatnoj situacij hahaha🤣🤣. Znan da pisen u krivoj temi al ode mi je nekako najbolja ekipa i najbrojnija tako da se admin valjda nece ljutit. Znaci jucer san bia na seeking stranici i scrolan po njoj kad odjednon moje oci neviruju sta gledaju vidin na njoj curu koja ide na isti faks ka moja prija iz srednje plus san je jos viđa u jokera kako izlazi iz teretane. U oglasu pise da ima 24 godine iako znan da ta lipotica ima 22 pa malo sumnjan u istinitost oglasa a volia bi je kresnit nebi zalia para. Navodno trazi 500 eura za par sati al neman pretplatu na seekingu nit se snalazin u tome. Spreman san joj platit i duple pare ako je to stvarno ona jer zenska je avion a i iman njen instagram al neugodnjak je jer je znan. Uglavnon ovo je njen profil na seekingu ako je neko od kolega spreman pomoc sa savjetom nek mi se javi u inbox. Ako dođe do susreta sa curon tojest ako je stvarno kresnen spreman san nagradit onog ko pomogne. U inbox van mogu rec instagram od cure jer ima brutalne slike al oglas je upitan jer znan da je mlađa plus je visa od metar i 68.

Screenshot_20230616-160435_Chrome.jpg
 
poz ekipa, nov sam u ovoj priči, evo gledan EGE, odlicne cure. za one iskusne, ima li neki vodič za pocetnike?

moze savjet kako prepoznat fake profil, ako pise Verified znaci nije fake?
Neke su Independent, jel to znaci da ne rade preko agencije, jel to bolje/ lošije za nas?

kako kontaktirat doticne, poziv ili poruka, vidim neke imaju brojeve iz inozemstva.

brz sam ko zec, al se ne spusta pa mogu 3-4 puta u sat vremena. jel se tak moze dogovorit? neda mi se 200 eurica za jedan djir od 10 minuta...

svaki savjet kako se ne zaj. je dobrodosao....
 
Fejenorde legendo poeba si puste ove latinke i ukrajinke , sad bi svoju splićanku, a ne virujem da je to ona, vjerovatno joj neko uzela fotke da zaradi novce, ali ako je riješiš šalji recenziju
 
Pozdrav ekipa nadan se da ste dosad zadovoljni s mojin recenzijama. A sad bi mi tribala mala pomoc jer se nalazin u luđacki delikatnoj situacij hahaha🤣🤣. Znan da pisen u krivoj temi al ode mi je nekako najbolja ekipa i najbrojnija tako da se admin valjda nece ljutit. Znaci jucer san bia na seeking stranici i scrolan po njoj kad odjednon moje oci neviruju sta gledaju vidin na njoj curu koja ide na isti faks ka moja prija iz srednje plus san je jos viđa u jokera kako izlazi iz teretane. U oglasu pise da ima 24 godine iako znan da ta lipotica ima 22 pa malo sumnjan u istinitost oglasa a volia bi je kresnit nebi zalia para. Navodno trazi 500 eura za par sati al neman pretplatu na seekingu nit se snalazin u tome. Spreman san joj platit i duple pare ako je to stvarno ona jer zenska je avion a i iman njen instagram al neugodnjak je jer je znan. Uglavnon ovo je njen profil na seekingu ako je neko od kolega spreman pomoc sa savjetom nek mi se javi u inbox. Ako dođe do susreta sa curon tojest ako je stvarno kresnen spreman san nagradit onog ko pomogne. U inbox van mogu rec instagram od cure jer ima brutalne slike al oglas je upitan jer znan da je mlađa plus je visa od metar i 68.

Pogledajte prilog 5974
Cekaj sekund, zaradivas 5000 e misecno i voljan si dati 1000 e za par sati ? Zar nije bolje kresnit par dobrih ukrajinki za te pare ? XD
Btw moze inst u inb
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh