BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Netko bio kod ove? Probao sam u tražilicu ali izbaciva drugu Luanu koja nema veze s ovom plus u opisu piše Any gdje isto nema ništa vezano?


Hvala na odg. Pozdrav
 
Ima logike u tome.

Bio sam prvi puta kad je tek došla. Znači prije cca 3 tjedna.

Da se razumijemo i drugi puta je bilo jebački dobro. Nastavila je jahat kitu i nakon kaj je alarm zazvonio, samo eto ponadala se da neće možda morat svih sat vremena primat i poslije je malo kenjala jer ispada kao da sam joj svršio po faci, a nisam.

Mene Juliana sjebala, dogovorili i jos me pita 10min prije dolaska dal stizem makar sam joj 25min prije poslao da sam na putu i da dolazim kako je dogovoreno i onda prestane.odgovarat i vise joj ni jedna poruka nije dostavljena, mora da.dogovori vise ljudi ili joj upao netko na duze vrijeme pa mene odjebala...neprofesionalno i jadno...
 
Nakon toga nabrzaka dogovorio Francy i bilo je dobro, mala ima savrseno dupe, zgodna i sitna, akcija 8/10, samo jer jako kratko radi BJ i onda se baca na sex...preporuka - da
 
Mene Juliana sjebala, dogovorili i jos me pita 10min prije dolaska dal stizem makar sam joj 25min prije poslao da sam na putu i da dolazim kako je dogovoreno i onda prestane.odgovarat i vise joj ni jedna poruka nije dostavljena, mora da.dogovori vise ljudi ili joj upao netko na duze vrijeme pa mene odjebala...neprofesionalno i jadno...
Ma meni se cini da sto je blize odlasku to joj se vise neda

Prvi puta (1h/250e) kada sam ostavio recenziju palila se svijeca, namjestala muzika, iako je imala drugog nije me samo potjerala nego smo pricali do kraja jer vise nisam mogao

Drugi puta (30m/150e) krenuo sam rastezati ruku prema kondomu ali je bilo prekasno, vec je krenula pusiti bez, kada se krenula penjati na mene uhvatio me strah da se necu moci oduprijeti ali sva sreca pa je preko mene krenula dosezati kondom, u takvim situacijama razmisljam svojom manjom glavom

Rekla je da ju napaljuju moja misicava leda i mislio sam da zajebava kad ono u prvih 5min svrsi po meni,
poanta price je da iako nam je bilo odlicno gledala je da cekam malo ispred i izbacila me na kraju prije, napisao sam sexy lingerie ali skoro me docekala gola hahah

Ali zato prvi puta sam dobio GFE zivota, drugi puta je vise bilo kao jedan seks na brzaka
 
Mislim da je to razlog zasto se ove druge zadrze max 2 tjedna i brzo mijenjaju mjesta, njima bude uzbudljivo a mi budemo sretni ako je uspijemo dobiti drugi puta i molimo je da se sto prije vrati, ovako na mjesec dana su se svi zasitili
 
Mene Juliana sjebala, dogovorili i jos me pita 10min prije dolaska dal stizem makar sam joj 25min prije poslao da sam na putu i da dolazim kako je dogovoreno i onda prestane.odgovarat i vise joj ni jedna poruka nije dostavljena, mora da.dogovori vise ljudi ili joj upao netko na duze vrijeme pa mene odjebala...neprofesionalno i jadno...
Agenti znaju bit u kurcu kod dogovaranja. 90% ovih Brazilki kaj piše da su independent, zapravo rade preko agencija.

Recimo Rubi i Julianu vode isti agent (ženske su u istom apartmanu, prvi puta kad sam bio kod Juliane izletio gol pred Rubi), skuzio sam po komunikaciji na wappu jer sam kontaktirao obadvije u isto vrijeme i šalje identične poruke. Na kraju mi nije htio dogovorit Rubi, kad smo se trebali dogovorit oko vremena dolaska me ignorirao i potvrdio mi Julianu.
 

Bia kod dotične neki dan,spustia sa 250 na 200 ,pusenje bilo bez, predložila da joj se i prijateljica priključi uz nadoplatu jos 200€ sta san odbija ,akcija onako prvi sut zavrsija nakon 10min,iza toga predložila masažu i ponovo opet akcija,dosadilo i meni i njoj prije vrimena jer je bilo vruce haha,tusiranje prije k nakon prvog suca,ne znan sta bi reka stvarno,iza me pitala za Instagram i izac vankaa.
 
Dogovor sa pimpom, cure je kao na slikama, tek nedavno došla - puna elana. vesela,malo eng, malo translate, no kiss, oral bez, trpaj kako te volja. ponovio bi ali ne više od pola sata :)
 
Dogovor sa pimpom, cure je kao na slikama, tek nedavno došla - puna elana. vesela,malo eng, malo translate, no kiss, oral bez, trpaj kako te volja. ponovio bi ali ne više od pola sata :)
Pozdrav zanima me što ti znači trpaj kako te volja jel to znači da moš i bez kondoma ili?
 
Ma je odlična je i sve. Evo ja bio danas drugi puta i nije baš mogla izdržat sat vremena. Bolje mi je bilo prvi puta kod nje. Već nakon pola sata pita gdje želim svršit.

Kao velik ti je, nemoj ga do kraja i te fore. Poslije joj svršim po sisama i malo ode po bradi, već se naživcirala pa počela srat "puno posla, malo para". Zapravo svaki put kad se vratim kod kurve drugi put, kao da su malo opuštenije pa si daju za pravo kenjat poslije.

Jebiga stara. Daleko je od tog next levela, točno to kaj veliš. Al opet stojim pri onom da mi je najdraža kurva do sad zato kaj jebeno izgleda ženska i većinu stvari odradi vrhunski.
Koja je bolja ckapi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh