redbull2020
Well-known member
Sad je otisla na janjetinu na KlisuIrina onda u centru grada
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Sad je otisla na janjetinu na KlisuIrina onda u centru grada
Kurva je draza od ijedne picketebi 22 i pun si novaca i drage ti kurve
Imas 4 soma i nisi odnio bombonjeru? Pa to i ja odnesem koji sam na minimalcu…. DA SI SUTRA ODMA ODJUTRA ODNIO BOMBONJERU I ISPRICAO SEDragi placa mi se krece 3500 do 4 soma euro a placen mi stan auto i rezije u nizozemskoj. Ona se tu odusevila stan je izađe 100 dnevno plus se hrani u restoranu pa postotak pimpaci pa 3 tjedna madrid bez posla jer tamo neradi ne ostane ni njima love kolko mi mislimo.
Normalno roterdamski bordeli puni netainteresiranih rumunjki a ege u rotterdamu pun neverificiranih oglasa nismo ni svjesni da cure obozavaju dalmaciju i nase ljude zbog menraliteta. Nizozemci dragi ali stipse i ladni ko led. Plus zamisli kolko ova trosi na avionske karte mene karta povratna izađe brat bratu 200 stranih plus jos prtljaga pola bi ih se spasilo da in se utrapit negdisvaka ti čast na recenzijama , samo ih riješavaj, bolje na njih nego na kocku na primjer. pa kako onda po splitu ih guziš a radiš u nizozemskoj
Meni dosad SVAKA rekla da je HR najbolje za rad. Ima njih, lipo je, a ne one izbjeglice po nje, fra, itsNormalno roterdamski bordeli puni netainteresiranih rumunjki a ege u rotterdamu pun neverificiranih oglasa nismo ni svjesni da cure obozavaju dalmaciju i nase ljude zbog menraliteta. Nizozemci dragi ali stipse i ladni ko led. Plus zamisli kolko ova trosi na avionske karte mene karta povratna izađe brat bratu 200 stranih plus jos prtljaga pola bi ih se spasilo da in se utrapit negdi
Dragi placa mi se krece 3500 do 4 soma euro a placen mi stan auto i rezije u nizozemskoj. Ona se tu odusevila stan je izađe 100 dnevno plus se hrani u restoranu pa postotak pimpaci pa 3 tjedna madrid bez posla jer tamo neradi ne ostane ni njima love kolko mi mislimo.
Nema vise oglasa od Juliane, Rubi nema vise na whatsappu.... znaci otisle su dalje![]()
Krivo.Vec je par dana na oglasima, al to su oni svi isti oglasi gdje je 110€ pola sata i isto radno vrijeme, agencija u pozadini, ne bi riskirao, mislim da je bilo recenzija za druge cure da to nije bas nesto i cure druge ili lose, ispravite me ako se varam...
Escort Avrova - Ljubljana / Slovenia
Largest escort directory of escort girls. You find here the best girls for escorts providing massage and escort services. - Avrova - Ljubljana / Sloveniawww.eurogirlsescort.com
Bio tko kod ove lutkice? Jos jedna fejkara?
Zašto se uopće prave fake oglasi? Jel to u smislu da dogovoriš, misliš ideš kod nje, dočeka te neka treća i onda na kraju ipak ostaneš?Osobno kad vidim da se 3/3 kriterija poklapaju:
1. Profil bez opisa
2. Slike u odjeći
3. Ruski/Ukrajinski broj
Onda tretiram oglas kao fake oglas.
Zašto se uopće prave fake oglasi? Jel to u smislu da dogovoriš, misliš ideš kod nje, dočeka te neka treća i onda na kraju ipak ostaneš?
![]() |
Učiteljica iz predgrađa traži... Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|