BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Opuštena i drag cura, cca 26-30 godina
Ona je za mene nešto kao sexy stepsister

Ima bič, lisice, povez za oči, masku i sve šta se vidi na slici (+ vibrator za 30e)

Obučena me dočekala kao i na slikama
lipa je i bez maske sta je veliki plus
Da se maziti i ljubiti, nije samo u dominaciji i izgleda mi kao da gušta u tome jednako koliko i u dominaciji
Super je bilo pušenje, lizane jaja, šupka.. nisam se bunio i uz to me bičevala, nudila me bila i prstenjačenjem (prst u šupak) al ja to nisam tia

malo bi me podigla sa kreveta, tu i tamo plesnila, pa plesala guzama uz kurac itd..

Sexa nije bilo niti sam je pitao za sex, svrsio sam na pušenje i definitivno ću opet otići

Za sad najbolje iskustvo soft dominacije za mene
1h 200e
+ vibrator za 30 €????????
 
Evo je...fejkača..hotel kod pumpe....traženje slike di se nalaziš..pa onda bon najvjerovatnije
 
Planiram posjetiti dolje navedene
kaze da i frendica moze s nama

e sad, bio bih zahvalan ako je netko bio kod jedne ili druge da se ne zaletim. koliko vidim nema ni jedna recenziju
 
Planiram posjetiti dolje navedene
kaze da i frendica moze s nama

e sad, bio bih zahvalan ako je netko bio kod jedne ili druge da se ne zaletim. koliko vidim nema ni jedna recenziju

Ova druga ima.

Upiši Dayanne i Ester.
 
Planiram posjetiti dolje navedene
kaze da i frendica moze s nama

e sad, bio bih zahvalan ako je netko bio kod jedne ili druge da se ne zaletim. koliko vidim nema ni jedna recenziju
Bia izgleda privlačno, ali kako vidim naplaćuje gotovo svaku uslugu extra, pa ode cijena u 3 p.m. ....pa nisam ni htio kontaktirati
 

Sophie 491700
Ima 4 profila, netko bio već?
Golden shower give - doplata 100 EUR, sam da se popiša po tebi, ma daj me nemoj jebat😂😂😂
U kakvom mi svijetu živimo
 

Jedan osvrt za Alice

Bio danas kod nje, jako zgodna cura, dočekala me na vratima nasmiješena i ljubazna u donjem rublju, izgleda top, ima veliku guzicu , čak i smješno hoda koliko dupe ima, cice silikoni, napumpane usne, bas kako zamisljam prostitutku iz Brazila.
Visina oko 165 , tijelo utegno, široki bokovi i ravan struk.

Bio 1 h, 150 €, + 30 € analno.
Pušenje 4/5 , jako dobro ali nije najbolje, ne radi deeptroat i malo sam joj preduboka gurnuo kurac u grlo dok sam je facefuckao, čini mi se da se malo naljutila tu hahahahajahah.(spomenula mi je par puta to Al opet kazem boli me uvo haha)
Nakon tog lizao dupe (jbg znam da sam konj) i nakon tog seks u pizdu tek nakon tog normalno hahaha. Nije mi ponudila kao kolegi seks u dupe bez kondoma, ali je iskustvo stvarno jako dobro jer je bas lutkica koju dolazis karat.
Prvu rundu svrsio u kondom, drugu njoj po toj debeloj guzici.
Ostaje tu do sljedećeg četvrtka, zatim ide u Split i na turneju po obali tako da tko hoće ići neka požuri.
Radi sa kolegicom koja se tamo šetala ali je nisam vidio jer je izašla iz apartmana kad sam ušao u sobu.
Tvrdi da ne radi za pimpa i ona odgovara na poruke (100% jer sam vidio)
Na kraju druženja sam joj dao jos 20 € bakše jer je stvarno zaslužila.



Preporučio bih svakako, i ponovio bih sigurno da imam love za još jedanput.

P.s., nemojte bit pederi i samo joj obecavat da Ce te Doc a nikad ne dođete, veli da joj se ljudi tu gade jer si svi fake (mislim boli me đoka sta kurva kaze al gubimo jeftine, a brutalne kurve radi gluposti)

Ugl, slazem se sa kolegom gore.
Jel ova?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh