BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Oprez

+212 643-326046
Charlie
Charlot
Charlotte

Broj Maroko
Plavuša sisata kaže da je u hotelu, da dodjes ispred, onda te valjda posalje da kupis bon.

To je ova. Profile se pojavljuje i nestaje. Very fishy.
 
Bio kod

Ne znam da je ona na slikama. Ako je, dobro su retuširane. Bila je tamnija sigurno. Ali, svejedno dobra. Sitna, uzak struk, dosta mlada. Ne puno starija od onoga što piše.

Dogovor je bio sat vremena samo anal.
Čim sam došao skužio sam da ništa od GFE, pošto je bila distancirana.
Da nisam bio napaljen da joj razjebem guzicu, nebi ostao radi tog distanciranja.

Kaže ona da je jedno svršavanje ako rokam samo u guzicu. Reko dobro, jer znam da ne svršavam lagano i da me zato neće zajebati.
To je još jedan minus i radi toga također nebi ostao.

Tuširanje, ručnik nije smrdio, ne znam jel bio čist.

Počnemo, odmah navlači kondom, kažem ja neću pušenje jer mi je sa kondomom bezveze, idem razjebati tu rupu.

Malo sline, prst unutra da se navikne. Nije ni lubrikant stavljala.
Guzica uska i dobro to izgleda dok se meće.
Namjerno sam je išao jebati što jače mogu, skoro ga skroz izvlačio pa nazad, kut odozgo, samo da dobije dobro i da ne budu lagane pare.
Brzo se počela izmicati i pričati kako joj je vruće, a ono guzica boli.

Tako sam i izgubio par minuta na njeno prenemaganje.

Uglavnom, tako u krug, doggy, reverse kaubojka, s boka. Počeo metati u misionarki, kaže ona da bi u pičku.

Reko dobro, aj da više završim.

Poslije spike kako sam ja bio drugi kojem je dala guzicu. Kao da sam retardiran.

Sveukupni dojam, jako bezveze.
300 eura lakši, praznih jaja, ali sam također zadovoljio potrebu da neku tako trpam.

Nebi nikako ponovio.
Piše recenziju na EGE, imaš Add review, treba ti printscreen, ne sada svaka stranica, uploadiraj par stranica. Počnite pisati na EGE. Ja mislim da smo u top 3 po fake profilima u EU. 🤣
 

nakon toliko hvale o dotičnoj organiziram se dogovorimo termin i sve. posalje adresu ja dođem tamo i to je to tu prestaje komunikacija i ostanes na cesti.... nakon toga se vise ne javlja
 
Ne ne, Olga je najbolja žena na planeti.
Ova priča je o jednoj drugoj. Namjerno nisam stavio profil, jer je poanta o tipu problematičnih cura.
Hmm,, ne možete očekivati od cura koje imaju 10 i više klijenata na dan pitaj kakav odnos i iskazivanje ljubavi. Vjerujem da većina radi mehanički. Tko zna jesu li svojom voljom u tom svijetu. Ovakvo ponašanje je po sami uobičajena pojava kod većine prosječki prostititutki. Sad, tko voli neka izvoli.
 
Je li bio netko kod ove u Splitu? Izgleda za 5, ali nema navedene usluge

 

nakon toliko hvale o dotičnoj organiziram se dogovorimo termin i sve. posalje adresu ja dođem tamo i to je to tu prestaje komunikacija i ostanes na cesti.... nakon toga se vise ne javlja
Printscreen i add review na EGE, tamo napiši.
 

Opuštena i drag cura, cca 26-30 godina
Ona je za mene nešto kao sexy stepsister

Ima bič, lisice, povez za oči, masku i sve šta se vidi na slici (+ vibrator za 30e)

Obučena me dočekala kao i na slikama
lipa je i bez maske sta je veliki plus
Da se maziti i ljubiti, nije samo u dominaciji i izgleda mi kao da gušta u tome jednako koliko i u dominaciji
Super je bilo pušenje, lizane jaja, šupka.. nisam se bunio i uz to me bičevala, nudila me bila i prstenjačenjem (prst u šupak) al ja to nisam tia

malo bi me podigla sa kreveta, tu i tamo plesnila, pa plesala guzama uz kurac itd..

Sexa nije bilo niti sam je pitao za sex, svrsio sam na pušenje i definitivno ću opet otići

Za sad najbolje iskustvo soft dominacije za mene
1h 200e
 

Opuštena i drag cura, cca 26-30 godina
Ona je za mene nešto kao sexy stepsister

Ima bič, lisice, povez za oči, masku i sve šta se vidi na slici (+ vibrator za 30e)

Obučena me dočekala kao i na slikama
lipa je i bez maske sta je veliki plus
Da se maziti i ljubiti, nije samo u dominaciji i izgleda mi kao da gušta u tome jednako koliko i u dominaciji
Super je bilo pušenje, lizane jaja, šupka.. nisam se bunio i uz to me bičevala, nudila me bila i prstenjačenjem (prst u šupak) al ja to nisam tia

malo bi me podigla sa kreveta, tu i tamo plesnila, pa plesala guzama uz kurac itd..

Sexa nije bilo niti sam je pitao za sex, svrsio sam na pušenje i definitivno ću opet otići

Za sad najbolje iskustvo soft dominacije za mene
1h 200e
Reci mi jeli je i ona to:


Kazes svrsijo na pušing. Jesi li u usta?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh