BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ok, s obzirom da je ipak u pitanju 22h, a ne jako kasni sati (kako si naveo u svom inicijalnom postu), onda je ocito da te namjerno zajebala. Nisam njihov pravobranitelj, samo hocu reci da iz toga sto si joj se osvetio nece nista pozitivno proizaci. Dapače, sto ce biti vise takvih zajeba, to ce i one vise double bookati i onda cemo jos cesce izvisivat na isti nacin na koji si i ti (do double bookanja je i doslo zbog klijenata koji dogovore pa ne dođu). I bit ce sve vise onih (dobrih cura) koje nece ni dolaziti u hr kad cuju kakva je tu situacija.

Znamo svi da je kurvanje sport u kojem ne teče med i mlijeko i da ima svakakvih zajeba i problema i to nažalost ne možemo promijeniti. Najbolje sto mozemo je upozoriti druge recenzijom, ali osvetom sigurno necemo iskorijeniti probleme nego cemo ih samo pogorsati.
cuvaj se frende, ovaj Aco u zadnje vrijeme redom ostavlja gnjevne smajlice na komentare.. mnogo zajeban lik
 
A tko to govori da šalje slike? Ja ne vidim da je itko takvo sto napisao, a ja sam samo naveo da su i prije neke cure znale tražiti sliku i da to nije nista novo. A za bonove ne znam di si ih izvukao, o njima ni nije bilo spomena u ovoj temi.

Nego, ajd ti konacno iznesi sto te tocno ljuti i kako bi ti pristupio problemu zajeba kurvi umjesto da bjesomučno udaraš angry reakcije. Ili ces i na ovaj post samo lupit angry reakciju, ili mozda
A tko to govori da šalje slike? Ja ne vidim da je itko takvo sto napisao, a ja sam samo naveo da su i prije neke cure znale tražiti sliku i da to nije nista novo. A za bonove ne znam di si ih izvukao, o njima ni nije bilo spomena u ovoj temi.

Nego, ajd ti konacno iznesi sto te tocno ljuti i kako bi ti pristupio problemu zajeba kurvi umjesto da bjesomučno udaraš angry reakcije. Ili ces i na ovaj post samo lupit angry reakciju, ili mozda haha?
Marijole ti je dobro odgovorio - ti i ovaj kolega bembinho glumite pravobranitelja kurvi i drzite tu prodike da iako nas zajebu sa terminima, laznim profilima, i raznim igricama na nasu stetu, savijemo kicmu, progutamo govno da slucajno ne bi one napustile hr.. Ma nemoj
 
Nisam ja dogovarao u 01, nego u 22h.
Gospodicna(pimp) je sama odabrala termin s time da smo se dogovorili da cemo 30 min prije potvrditi porukom da ne bi doslo do zabune i zajeba...
Nemam ja slobodnog vremena za zajebavanje kurvi, naprotiv nemam toliko slobodnog vremena da si dopustam da ga razne kurve i pimpovi sjebu..
Ovo o prozvanom lopovu. Nisam se ja prozvao na to, nego na kritike o nasem ophodenju zajeba termina, a zapravo to sama cura radi pa sam ti zato rekao da joj preneses "pozdrave"....
Ali ti i ovaj kolega bembinho glumite pravobranitelja kurvi i drzite tu prodike da iako nas zajebu sa terminima, laznim profilima, i raznim igricama na nasu stetu, savijemo kicmu, progutamo govno da slucajno ne bi one napustile hr.. Ma nemoj...
Točno tako citiram:
Prcam kurve i ovaj kolega bembinho glumite pravobranitelja kurvi i drzite tu prodike da iako nas zajebu sa terminima, laznim profilima, i raznim igricama na nasu stetu, savijemo kicmu, progutamo govno da slucajno ne bi one napustile hr.. Ma nemoj...
 
Uglavnom pipovi i cure rade po principu maksimiziranja zarade
Ništa čudno niti novo, no to se može raditi sa poštovanjem ili totalnim ponižavanjem posjetitelja

Wide-Net fishing taktika uz pravu sliku
OVa taktika mi je jo i prihvatljiva. Iza 10 do 100 profila čekaju jedna do dvije cure. Kad se javiš na oglas pošalju ti pravu sliku i listu pa kom se sviđa.

Bait and Switch taktika (tzv wide-net fishing uz lažnu sliku)
U suštini ovo je teško ponižavanje. Hladnokrvno kao pošalju selfie curke i tvrde da te točno ta čeka, kad tamo neka potpuno druga. Glavni cilj im je dovući te do curke bilo preko njenog ili nekog od 20 lažnih profila. Računaju na mušku prirodu, da će 90% njih ostati. (bilo zbog beda da se otkanta curku, bilo zbog kompliciranog planiranja nečeg drugog, itd). Uglavnom ne igraju pošteno.
Profesionalci za ovu taktiku su brane-tuško-kružić independent agencija.

U ovu klasu spada i service list bait and switch.
Prvo svašta može pri dogovaranju sa pimpom, a na licu mjesta curka si misli "ups pa ne baš, al ostat ćeš luzeru jer ti je glupo provjeravati na početku (ideš na povjerenje) a kad si mi već ostavio lovu, kasno ti je onda. Poneki koji poludi pa se buni ah njemu ću popustiti"

Puno puta sam ovdje pročitao, niije htjela po dogovoru, pa sam je razvalio, odozada raskantao, uništio...
Ma katastrofa, pa nejdemo u rat, nego uživat. Kakva je to jadna satisfakcija, užas. To su isključivo krive curke i pimpovi.


Kad pimp-curke počnu pošteno odgovarat što one žele, a što ne, poštovat dogovoreni termin, ostavljat curkama dovoljno vremena između, vrlo brzo će nestati problematičnosti. Neće niti toliki problem biti pregovaranje o cjeni, jer će se svi osjećat ugodnije kad nema muljaže.

Eh, al najlakše je krivit problematične zagrepčane....
 
Točno tako citiram:
Prcam kurve i ovaj kolega bembinho glumite pravobranitelja kurvi i drzite tu prodike da iako nas zajebu sa terminima, laznim profilima, i raznim igricama na nasu stetu, savijemo kicmu, progutamo govno da slucajno ne bi one napustile hr.. Ma nemoj...
Ako te zajebe s terminom, odes drugoj, a ovoj ostavis recenziju tako da i drugi znaju da zajebava s terminom. Pa neces trosit vrijeme na osvecivanje kurvi niti ces ista dobro time postici (time ce, kao sto sam vec napisao, samo one jos vise double bookat i nastajat ce samo jos veci kaos u ionako vec kaoticnom sistemu). Ako ti otvori cura koja nije na slikama - okrenut ces se i ostavit recenziju. Ako te izigraju s uslugama koje zenska nudi, ostavit ces losu recenziju. Mislim da je jasno kud idem s ovim - borba protiv zajeba recenzijama, ne osvetama.
 
Ok, s obzirom da je ipak u pitanju 22h, a ne jako kasni sati (kako si naveo u svom inicijalnom postu), onda je ocito da te namjerno zajebala. Nisam njihov pravobranitelj, samo hocu reci da iz toga sto si joj se osvetio nece nista pozitivno proizaci. Dapače, sto ce biti vise takvih zajeba, to ce i one vise double bookati i onda cemo jos cesce izvisivat na isti nacin na koji si i ti (do double bookanja je i doslo zbog klijenata koji dogovore pa ne dođu). I bit ce sve vise onih (dobrih cura) koje nece ni dolaziti u hr kad cuju kakva je tu situacija.

Znamo svi da je kurvanje sport u kojem ne teče med i mlijeko i da ima svakakvih zajeba i problema i to nažalost ne možemo promijeniti. Najbolje sto mozemo je upozoriti druge recenzijom, ali osvetom sigurno necemo iskorijeniti probleme nego cemo ih samo pogorsati.
o kakvoj osveti pricas...pa nisam granatirao zgradu u kojoj je zenska??
Dao sam joj do znanja da fora sa i "fall a sleep" nije prosla. Kao sto nije ni moja "i m sleeping" . Reakcija cure ili ti pimpa je bio: 👍 :) a ti i kolega ste dignuli uzbunu i drhtite od straha da ce otici...pa nek odjebu sve ako misle raditi po tom principu
 
o kakvoj osveti pricas...pa nisam granatirao zgradu u kojoj je zenska??
Dao sam joj do znanja da fora sa i "fall a sleep" nije prosla. Kao sto nije ni moja "i m sleeping" . Reakcija cure ili ti pimpa je bio: 👍 :) a ti i kolega ste dignuli uzbunu i drhtite od straha da ce otici...pa nek odjebu sve ako misle raditi po tom principu
Zeznuo si ju na isti nacin na koji je ona tebe, nazovi to kako hoces. Uglavnom, stari, bespotrebno si trošimo vrijeme, ja sam zeznuo sto sam uopce pokrenuo raspravu koja nikud ne vodi, kao sto je i uobicajeno kod svih forumskih rasprava. Živio 🍻
ja sam jucer navecer ponovio ovu djevojku, a to ne radim cesto
nije mi zao jednog centra, iskustvo koje necu nikad zaboraviti, a bilo ih je mnogo!
necu sad pisati recenziju ni detalje da ne napisem nesto sto bi curu moglo dovesti u neugodnu situaciju kako je bilo s Vikom (za koju sam slucajno napisao da je 150/250 (zapravo 180/250 je) pa su ju ljudi davili da spusti cijenu, slali jo screenshot mog reviewa sa ovog foruma i na kraju nitko nije htio otic kod nje)
suma sumarum - Skarlett nije za svakog, ali barem meni, cura je nesto posebno! mozda cak ponovim jos jednom sljedeci tjedan!

cisto da ste u toku, mala pticica mi je sletila na rame i sapnula da je Vika kroz tjedan dana opet u ZG
i jos cisto da ste u toku, prica se po kvartu da su zagrebcani picke koje dave cure trazeci ih selfie, cijenu ovo ono, dogovore sastanak i na kraju se samo oko 10% njih zapravo pojavi.. 10%!!!
zbog ovog razloga je sve manje kvalitetnih cura kod nas - vise rade vani, tu im se ne isplati..
izvolite se uozbiljit gospodo jer u suprotnom bumo osudeni samo zene doma jebat, a takvu sudbinu nebi pozelio ni najgorem neprijatelju!
Nego, razmišljam si, ako je ovo za 10% u doslovnom smislu istina, rekao bih da je nemoguce da to normalni ljudi dogovore pa ne dođu. Prije ce biti da neko namjerno curama zauzima termine kako nebi imale vremena za normalne klijente. I sada mi ove priče kako se "nesto cudno događa u zadnje vrijeme" počinju imati smisla...
 
Bio sam kod ove. Moja preporuka da se ode kod nje.
Pušenje nije najbolje koja sam doživio ali je super ocijenio bi ga 8/10
Sex isto nije najbolji i njega bi ocijenio 7,5/10 što je za mene skroz dobra ocjena
Higijena je na viskom nivou i nju bi ocijenio sa 20/10
Izgled pa malo je deblja nije mršava kome ne smeta super a ko ne voli jbg. ima nekih 6, 7kg viška bih rekao kao što i piše na oglasu. Meni osobno ne smeta što je malo deblja. Ne gleda na sat bar sa mnom nije gledala. Trudi se u sexu nije neka koja samo zauzme pozu i to je to. Šteta je 100 europljana za 1 sat ali ona traži 150 i ja sam spustio na 100. Za jedan sat može se svršiti 2 puta i to je to.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh