BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Jebiga, i mi smo sami krivi sto dajemo, vidis da i ove mlade SB po seekingu traze po 500 eur+ za susrete, ja nasao jedva jednu realniju.
Ako nebumo davali, budu i cijene pale ili ih nebi vise bilo. Ne kuzim kako ekipa, a i cure ne kuze da npr. u austriji mozes u wellnesu uzivati cijeli dan i okrenut 2-3 za 400 Eur troska.
zato sto je tu potražnja toliko velika a ponuda mala da taj postotak ljudi kojima je skupo curama ne igra ulogu, ako ti ne pase odeš u austriju. Tu će bit još gore
 
Jebiga, i mi smo sami krivi sto dajemo, vidis da i ove mlade SB po seekingu traze po 500 eur+ za susrete, ja nasao jedva jednu realniju.
Ako nebumo davali, budu i cijene pale ili ih nebi vise bilo. Ne kuzim kako ekipa, a i cure ne kuze da npr. u austriji mozes u wellnesu uzivati cijeli dan i okrenut 2-3 za 400 Eur troska.
Koliko ja vidim cijene na EGE u vecini zemalja su slicne. Sto se tice tih wellness klubova po austriji cijene jesu nize ali za pola sata. Plus moras platiti ulaz pa te to na isto izadje.
A na SA u ZG ima dosta cura koje traze 300e za par sati druzenja, a pojedine traze 500e za citav dan.
Nazalost nisam iz ZG pa jos nisam nista probao ali su mi tako rekla pa kad budem u ZG probat cu s nekom.
Cak sam se cuo i s nekim iz srbije i brutalne zenske traze 500e za dan, ili 1000e za vikend plus put.
 
Koliko ja vidim cijene na EGE u vecini zemalja su slicne. Sto se tice tih wellness klubova po austriji cijene jesu nize ali za pola sata. Plus moras platiti ulaz pa te to na isto izadje.
A na SA u ZG ima dosta cura koje traze 300e za par sati druzenja, a pojedine traze 500e za citav dan.
Nazalost nisam iz ZG pa jos nisam nista probao ali su mi tako rekla pa kad budem u ZG probat cu s nekom.
Cak sam se cuo i s nekim iz srbije i brutalne zenske traze 500e za dan, ili 1000e za vikend plus put.
U Austriji u wellnesu ako imas nesto mozga u glavi mozes cijeli dan se mazit s komadima i klafrat, a onda jos zveknes 2-3 ili vise po pola sata. Ispadne ti jeftinije nego SA ili EGE. Bio pa znam, doduse Marina u sloveniji je bila najbolja, ali su je zatvorili...jedino ak ti mozes jebat tri sata u komadu🤔
 

Fake

Neće da pošalje video, agent filozofira. Još jedan lažni profil.
 
slike 100% autenticne, komunikacija super, seks, pusenje, sve super!
napokmenut cu da mala nije model nego je teski PAWG i ima koju kilu viska tako da je dupe neproporcionalno vece od ostatka, meni je to super (stovise, pozdravljam to) pa ko to voli nek plati i uziva
tu je jos 10ak dana, mozda i sam ponovim...
180/250
 

Andrea 497506

Netko bio sa ovom?
 
slike 100% autenticne, komunikacija super, seks, pusenje, sve super!
napokmenut cu da mala nije model nego je teski PAWG i ima koju kilu viska tako da je dupe neproporcionalno vece od ostatka, meni je to super (stovise, pozdravljam to) pa ko to voli nek plati i uziva
tu je jos 10ak dana, mozda i sam ponovim...
180/250
Ima godine koliko piše? Kakva je akcija?
 
Izbjegavat. Ima 20 kila viska i dlakava cila
 
Odgovara slikama. Nesto malo engleskog zna (ne puno). Suraduje i radi sve sto treba. Apartman u centru uredan, tusiranje, ručnik. 220eur 1hr.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh