BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ček jel to pričaš o ovimnovim profilima što su sinoć/danas osvanuli? Bilo bi super kad bi tu odmah mogli eliminirat fejkove, ako je već netko išao provjeravati.

Konkretno mislim da su ovo novi profili u zadnjih 2 dana:










 
Znači čorak... tak sam si i mislio, al baš ću ih danas ić maltretirat. Već sam svima poslao poruke, sad čekamo odgovore hehehe
 
Ja sam bio u akciji i situacija je jako losa... Bio sam kod jedne na Vrbanima okret, bio sam u Lopasicevoj okret i bio sam ne sjecam se ulice kod Branimirca okret. Sve brisem tako da ne znam tocno koja. Posalju sliku kao njihovu na whatsapp dodjem tamo kada ono druga osoba... Nije bas jeftino tako da necu bilo sto... radije odem na dobar rucak
Jel ova na Vrbanima?
Netko je pisao da je dobra
 
Ček jel to pričaš o ovimnovim profilima što su sinoć/danas osvanuli? Bilo bi super kad bi tu odmah mogli eliminirat fejkove, ako je već netko išao provjeravati.

Konkretno mislim da su ovo novi profili u zadnjih 2 dana:










Sve osim predzadnje imaju točno 22 slike profila. Očito neko opsjednut brojem 22 naštancao 10ak fejk profila...
 
sve istina
ja se danas javio, nisam imo u planu ic nigdje, samo malo da ispipam teren
javio se pimp, trazio fotku, kaze nema tih cura al je ova u ZG - hop - i posalje fotku od Marisse
kaze pimp ta cura je u stanu 100%.. pitam gdje, da mi adresu, nije centar
konacno nije centar!
instant erekcija!
long story short - iskljucivo i samo zato sto nije u centru i pimp se cinio ok - moro sam dogovorit posjet i evo upravo se vratio...
180/250, cura je fenomenalna! pusenje super, seks super, sudjeluje, bombon! manje sise, al prirodne a za to imam veci respekt.. ima koju kilu "viska" al vise je "mrsavija" nego "punija".. savrseno dupe! 10/10 sve!
u ZG jos do 11og, pa ko voli nek izvoli..
Jesi li siguran, sad sam bio kod nje, crnka, niza, platio 45min dobio 30min, pusenje je bilo odlicno ali zato seks sam stalno slusao da se pozurim, da je gladna, gore nego da sam u braku, bas sam se javio na broj od Marrisse , izgleda dobro ali ni blizu kao na slikama, boja kose uopce nije ista
 
Jesi li siguran, sad sam bio kod nje, crnka, niza, platio 45min dobio 30min, pusenje je bilo odlicno ali zato seks sam stalno slusao da se pozurim, da je gladna, gore nego da sam u braku, bas sam se javio na broj od Marrisse , izgleda dobro ali ni blizu kao na slikama, boja kose uopce nije ista
Ne mogu vjerovati da ne razlikujete prave recenzije (kao tvoja ) od promotivnih materijala ( prcam kurve )....
 
Ne mogu vjerovati da ne razlikujete prave recenzije (kao tvoja ) od promotivnih materijala ( prcam kurve )....
Po cemu bih to trebao zakljuciti, tekstu ili imenu?
recenzija je njegova cak i bolja od moje, jos da nije fake

mozda je malo ime neobicno ali valjda ima takvih koji bi se tako nazvali?

mislim, sva sreca, na kraju je bilo dobro, malo sam vise platio ali nije strasno, ostali, ne preporucam bas, 180e pola sata, to je previse, ajde da se barem trudi
 
Jesi li siguran, sad sam bio kod nje, crnka, niza, platio 45min dobio 30min, pusenje je bilo odlicno ali zato seks sam stalno slusao da se pozurim, da je gladna, gore nego da sam u braku, bas sam se javio na broj od Marrisse , izgleda dobro ali ni blizu kao na slikama, boja kose uopce nije ista
Kolega.
 
Jesi li siguran, sad sam bio kod nje, crnka, niza, platio 45min dobio 30min, pusenje je bilo odlicno ali zato seks sam stalno slusao da se pozurim, da je gladna, gore nego da sam u braku, bas sam se javio na broj od Marrisse , izgleda dobro ali ni blizu kao na slikama, boja kose uopce nije ista
Kolega.
prcam_kurve je napisao da je dotična cura do 11-og u Zg tako da te je najvjerojatnije neka druga dočekala.
 
Ne mogu vjerovati da ne razlikujete prave recenzije (kao tvoja ) od promotivnih materijala ( prcam kurve )....
Pa ako itko ovdje posta neke fake promotivne materijale to si ti.
Najvjerojatnije su ih dočekale dvije različite cure jer je Marissa bila u Zg do danas. Cure koje rade za agencije sa sobom ne" odnose" profile već s njima agencije i dalje privlače klijente.
Recenzije koje se tu mapišu ili na EGE profil treba uvik uzeti s dozom rezerve jer cure/ agencije trguju s dobrim profilima.
U to sam se uvjerio osobno dosta puta. Nekada dočeka bolja cura( vrlo rijetko ali se desi) ali većinom lošija.
 
Po HR je u zadnjih paar dana kolao profil od Marcele, koja je radila za agenciju. Sada ga koristi agencija za skroz neke druge cure.
Danas se pojavila Karol ,pa Rebecca i mislim da niti kedna nije u Hr ali agencije oglašavaju kao da su tu.
Volia bih da sam u krivu ali....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh