BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

100 Europskih. Ja ne placam preko 100 Europskih iz principa... Visoko obrazovana ekipa u Hr na poslu radi za ako 100 Europskih po danu! Ako je to standard RH onda toliko moze i ona za 30 min! Kazem da ako je u Austriji 70, nudim 100, ako nitko nece sve ok. Nikad ne uzimam sat nego pola, 20 min... Uvijek sam korektan, donesem cokoladu...
U potpunosti se slažem 100 e za pola sata je max. Gledam te iste u Austriji uzmu 70 e.
 
100 Europskih. Ja ne placam preko 100 Europskih iz principa... Visoko obrazovana ekipa u Hr na poslu radi za ako 100 Europskih po danu! Ako je to standard RH onda toliko moze i ona za 30 min! Kazem da ako je u Austriji 70, nudim 100, ako nitko nece sve ok. Nikad ne uzimam sat nego pola, 20 min... Uvijek sam korektan, donesem cokoladu...
E to kolega! Slažem se. Počeo sam primjenjivati tvoju taktiku i uspio sam Katty (doduše drugi odlazak mi je kod nje to bio) spustit na 100 za pola sata.
Svi bi trebali tako iskreno, javiš se i pitaš za usluge, čim stigne ona automatski generirana poruka s cijenama i uslugama odmah odgovorit da je previše i dal može 100 za pola sata. Inače uzmem sat vremena jer nam smisla dat 200 za sat i 150 za pola sata... to i one znaju i zato to i rade.
Kad bi barem postojao sindikat kurviša pa da se malo izbore za nas jadnike, al jbg očito ekipi nije puno davat 150 za pola ili 250 za sat. Užas. Cijenu diktira tržište, tržište smo mi. Ajmo svi malo upregnut, suzdržat se karanja kurvi tjedan dva i vidjet ćete kako se cijene normaliziraju.
 
E to kolega! Slažem se. Počeo sam primjenjivati tvoju taktiku i uspio sam Katty (doduše drugi odlazak mi je kod nje to bio) spustit na 100 za pola sata.
Svi bi trebali tako iskreno, javiš se i pitaš za usluge, čim stigne ona automatski generirana poruka s cijenama i uslugama odmah odgovorit da je previše i dal može 100 za pola sata. Inače uzmem sat vremena jer nam smisla dat 200 za sat i 150 za pola sata... to i one znaju i zato to i rade.
Kad bi barem postojao sindikat kurviša pa da se malo izbore za nas jadnike, al jbg očito ekipi nije puno davat 150 za pola ili 250 za sat. Užas. Cijenu diktira tržište, tržište smo mi. Ajmo svi malo upregnut, suzdržat se karanja kurvi tjedan dva i vidjet ćete kako se cijene normaliziraju.
Sanjaš
 
Tako je legendo! Zbog takvih poput tebe će to zauvijek i ostati san, nažalost
Je, kad bismo se svi kolektivno sudrzali pale bi cijene, ali onda bi one pokupile stvari i otisle tamo gdje mogu dobiti vise. Sto mislis zasto su brazilke od svih drzava svijeta dosle bas u hrvatsku? Ocito zato sto tu mogu jako dobro zaraditi, a kad to vise ne bi mogle, ne bi im hrvatska vise bila zanimljiva
 
  • Like
reagiranja: Aco

Bio tko ?
 
Je, kad bismo se svi kolektivno sudrzali pale bi cijene, ali onda bi one pokupile stvari i otisle tamo gdje mogu dobiti vise. Sto mislis zasto su brazilke od svih drzava svijeta dosle bas u hrvatsku? Ocito zato sto tu mogu jako dobro zaraditi, a kad to vise ne bi mogle, ne bi im hrvatska vise bila zanimljiva
Ako mogu drzati cijenu u Austriji 70 mogu u Hr 100. U Brazilu sumljam da mogu dobiti vise od 30! Ako ih je npr. u Njemackoj 5.000 onda im je velika konkurencija, mozda prođe cijeli da da nemaju nikoga i onda im se isplati tu doci jer je manja konkurencija i imaju posla.
 
E to kolega! Slažem se. Počeo sam primjenjivati tvoju taktiku i uspio sam Katty (doduše drugi odlazak mi je kod nje to bio) spustit na 100 za pola sata.
Svi bi trebali tako iskreno, javiš se i pitaš za usluge, čim stigne ona automatski generirana poruka s cijenama i uslugama odmah odgovorit da je previše i dal može 100 za pola sata. Inače uzmem sat vremena jer nam smisla dat 200 za sat i 150 za pola sata... to i one znaju i zato to i rade.
Kad bi barem postojao sindikat kurviša pa da se malo izbore za nas jadnike, al jbg očito ekipi nije puno davat 150 za pola ili 250 za sat. Užas. Cijenu diktira tržište, tržište smo mi. Ajmo svi malo upregnut, suzdržat se karanja kurvi tjedan dva i vidjet ćete kako se cijene normaliziraju.
Ima jako puno ekipa koja toliko placa... Treba samo razmisliti koliko nama Hrvatima treba da zaradimo i 100... Trebamo se nauciti vise cijeniti! Ako se mi trebamo potruditi da zaradimo 100 trebale bi se i one!
 
Jednu stvar vidite malo krivo. U njemackoj je zabranjeno owo, sigurno ima koji rade owo. Ali tamo manje latine nego Romania/Bulgaria tako da je i kvaliteta nako ovako. Tako da sve ima svoje za i protiv.

Evo recimo jedna poznata brazilka nudi u njemackoj 150 sat ali ne owo, ovdje prosle godine 200 ali owo. Njemacka legalni posao ovdje ne, tako da i to utjece. Sad samo nemojte: placa njemacka 5000€ a ovdje 4000 kuna.

Nebi oni dolazili da nema posla
 
Jednu stvar vidite malo krivo. U njemackoj je zabranjeno owo, sigurno ima koji rade owo. Ali tamo manje latine nego Romania/Bulgaria tako da je i kvaliteta nako ovako. Tako da sve ima svoje za i protiv.

Evo recimo jedna poznata brazilka nudi u njemackoj 150 sat ali ne owo, ovdje prosle godine 200 ali owo. Njemacka legalni posao ovdje ne, tako da i to utjece. Sad samo nemojte: placa njemacka 5000€ a ovdje 4000 kuna.

Nebi oni dolazili da nema posla
Pa ako ih nadju da to rade samo ih deportiraju iz Hr, prica gotova...

Da su cijene kao u Austriji 70 i ekipa bi vise dolazila!
 

Bio tko ?
Aj samo upisi u trazilicu pietra ili patricia i odi neces falit
 
Ja bi platio i više da su zgodnije i prirodnije. Meni osobno je jako loš izbor, gledam samo one s recenzijama jer ne želim da mi se pojavi potpuno druga osoba.
 
Jel mozda zna netko koja se tocno krije iza svih ovih silnih profila sto uvijek vode na istu adresu ? Evo sad u Zadru mi je sigurno njih 15 reklo istu adresu pa da znam koja ce me tocno docekati
Ruska agencija, i u Zg isto rade, ali ja se uredno okrenem, jedino kaj mi je glupo sto fakeaju slike, samo sam dvaput naisao na curu sa slike
 
Jednu stvar vidite malo krivo. U njemackoj je zabranjeno owo, sigurno ima koji rade owo. Ali tamo manje latine nego Romania/Bulgaria tako da je i kvaliteta nako ovako. Tako da sve ima svoje za i protiv.

Evo recimo jedna poznata brazilka nudi u njemackoj 150 sat ali ne owo, ovdje prosle godine 200 ali owo. Njemacka legalni posao ovdje ne, tako da i to utjece. Sad samo nemojte: placa njemacka 5000€ a ovdje 4000 kuna.

Nebi oni dolazili da nema posla
Onda ti frende obavezno svakoj 50 eura više ostavi da slučajno ne ode iz Hrvatske hahaha
 
Evo isprobao i ja danas - Pietra Brazilian, Lara, Rebeca itd. kakva su joj sve umjetnička imena, ali se uživo predstavila kao Pietra.

Prvo mi je pomaknula termin za sat vremena, kao nešto iskrslo. Reko ajde, ovo mi je malo u kurcu ali pričekat ću sat vremena jer jebozovna je pička.

Sve što je kolega Apollo14 napisao je točno, identična ženska kao na slikama, možda malo punija uživo ali jebeno zgodna.

Najviše mi se svidio njen oral i misionarska, usne savršene - naravno umjetne. Guzica savršena.

Meni osobno je ocjena 8/10 samo zbog nekih malih sitnica:

-bilo malo hladno u apartmanu i krevet je propao na jednu stranu.
-Higijena bi joj mogla bit malčice bolja, osjetilo se malo po znoju ali sam bio napaljen brutalno na nju pa nema veze.
-sise su umjetne i vidi se ožiljak i nikako da joj se stvrdnu bradavice (valjda od operacije).
-dočekala me sa plavim durexima koje mrzim, nisam mogao svršit u njima nikako tako da je ona svršila 2 puta, a ja u zadnju minutu se fino ispraznio po sisama. Znam sad za idući puta da nosim svoje lelo hex.
-nije mi dopustila da preuzmem inicijativu u doggyu, nego se počela divljacki i rekao bih čak mehanički nabijat (valjda da me dovrši čim prije) što je meni osobno minus, jer volim ja dominirat u toj pozi
-ostao sam malo duže, nije ništa prigovarala. Svršio sam obilno ko konj pa je curilo po svuda po krevetu pa smo se smijali tome. Kraljica navuče lagano pokrivač i jastuk prek toga i nije išla pod tuš nego se malo osvježila i obukla za sljedećeg hahahah.
Pozz, ima li mogućnosti kontaktirati djevojke sa EGE odnosno baš dotičnu Pietru sa običnog telefona (poziv ili sms, obzirom da nemam burner smart za wapp ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh