BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

1h/200
Dog brz i jednostavan preko agencije.
Ap uredan.
Doček jako lijep.
Jako mlada. Cice manje ali ok. Dupe jako lijepo. Mirišljava, uredna. Vesela
Eng malo govori ali google je opet tu.
Malo uža. Bj sa i čisto ok.
Akcija jako dobra. Sudjeluje.
Voli sex i voli mjenjati poze tako da je s njom zanimljivo.
Sat vremena je brzo prošlo.
Tijelo 8/10
Akcija 9/10
Def za ponavljanje
 
1h/200
Radi preko agencije. Dog brz i uredan
Meni Ruskinja prvi put na repertoaru.
Ap ok.
Njezine slike.
Bj sa. I tako tako
Sex je ok . Malo je manje iskusna ali nadoknađuje sudjelovanjem. Mada treba paziti s njom. Želi malo otezati a strogo pazi na vrijeme.
Tijelo 7/10
Sex 8/10
Za ponoviti i ne baš
 
1h/200
Dog brz i jednostavan preko agencije.
Ap uredan.
Doček jako lijep.
Jako mlada. Cice manje ali ok. Dupe jako lijepo. Mirišljava, uredna. Vesela
Eng malo govori ali google je opet tu.
Malo uža. Bj sa i čisto ok.
Akcija jako dobra. Sudjeluje.
Voli sex i voli mjenjati poze tako da je s njom zanimljivo.
Sat vremena je brzo prošlo.
Tijelo 8/10
Akcija 9/10
Def za ponavljanje
Mala je bonbonček, vrlo senzualna, ja je isto odradio prosli tjedan, dvaput sex, jednom je polizao i odveo u ekstazu. Oral vrhunski, cak je bio u dva puta deepthroat bez trazenja, a imala je sta stavit u usta😆. Tusira se nakon svake ture, ne pozuruje. Tata joj iz Venezuele, mama iz Dominikane, prava latinka. Uska je, pristojna, frizerka, draga jako. Osla za Split, a onda se vraca doma, tak da nista od ponavljanja, radi ovo samo jer joj mama zavrsila na operaciji.
Trebao sam mozda uzet i privat kontakt ak se vrati jer vidim da i preko Seekinga se oglasava...Cice su sasvim ok, al ja ni ne volim velke.
 
Mala je bonbonček, vrlo senzualna, ja je isto odradio prosli tjedan, dvaput sex, jednom je polizao i odveo u ekstazu. Oral vrhunski, cak je bio u dva puta deepthroat bez trazenja, a imala je sta stavit u usta😆. Tusira se nakon svake ture, ne pozuruje. Tata joj iz Venezuele, mama iz Dominikane, prava latinka. Uska je, pristojna, frizerka, draga jako. Osla za Split, a onda se vraca doma, tak da nista od ponavljanja, radi ovo samo jer joj mama zavrsila na operaciji.
Trebao sam mozda uzet i privat kontakt ak se vrati jer vidim da i preko Seekinga se oglasava...Cice su sasvim ok, al ja ni ne volim velke.
Brate mili, skoro sve su uske kad se jebu za pare 😆
 
1h/200
Dog brz jednostavan. Neovisna. Dugo je radila skupa s Yarom( Maria,Fernanda)
Argentinka.slike njezine. Fitnes trenerica. Obrazovana. Kulturna. Uglađena. Sve prirodno. Cice lipe. Dupe meko oblikovano.. Gibljiva, savitljiva.
Od nje se može svašta naučiti u seksu ili jako dobro pretresti znanje.
S njom vrijeme leti. Jako uredna i temeljita. Tko joj legne( ona def meni je a i ja sam njoj ) s njim krene od nožnog palca prema gore. Poze zanimljive( ne perverzne) ali jako osjećajno. Puni GFE je apsolutno prisutan. Bj je jako sočan i temeljit.
Seks i više nego izuzetan.
Tijelo 9/10
Akcija 11/10
Za ponavljanje definitivno
I ja sam bio kod ove, fenomenalna cura, sex vrhunski, covjek se jako ugodno osjeca u njenom prisustvu
 
Jel mozda zna netko koja se tocno krije iza svih ovih silnih profila sto uvijek vode na istu adresu ? Evo sad u Zadru mi je sigurno njih 15 reklo istu adresu pa da znam koja ce me tocno docekati
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh