BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Zenska simpaticna,izgled ok,niza kolumbijka,engleski 0 bodova,u akciji suraduje i ne zuga,odradi sve bez prigovora,pola sata + guza 1200 bomboncica,tus ne nudi,ionako sam to odradia prije,inace otisa do nje iskljucivo nakon sta san vidia recenziju kolege Ijak,potpusujem sve,guza veca,idealna za udaranje,prostor uredan,krevet skripi za poludit,za preporuku da
 
Zenska simpaticna,izgled ok,niza kolumbijka,engleski 0 bodova,u akciji suraduje i ne zuga,odradi sve bez prigovora,pola sata + guza 1200 bomboncica,tus ne nudi,ionako sam to odradia prije,inace otisa do nje iskljucivo nakon sta san vidia recenziju kolege Ijak,potpusujem sve,guza veca,idealna za udaranje,prostor uredan,krevet skripi za poludit,za preporuku da
E, nije ti to ta zenska, samo koristi isti profil, mada ima neke slicnosti..
 
Danas bio s dotičnom odn ona dosl k meni.
Prvi je put u Hr. IZ Venezuele. Cimerica Kasandra-Alice.
Slike oprofila odgovaraju. Cice 2. Dupe solidno. Izgled prosjek. Preferira Esp ali može i Eng. Traži tušjranje što je ok.
Bj malo sa malo bez. Zna posao. Zatim kaubojka i kontra pa misija. Ima jebeno jake picine mišiće tako da ce matirati svakoga kada želi.
Malo odmora. Voli pričati jer jebi ga zavlači ali drugo poluvrijeme opet bj pa dogy. Dupe čvrsto i ima ga tako da je ok. Nabija se i sudjeluje. Anal me ne interesira pa nisam ni pitao.
Tijelo 7/10
Akcija 8/10
Ukupni dojam 8/10
Šteta 150 + taxi 2x10
Cijena za outcall fer
 

Bio kod Alexie, riba stvarno izgleda top.
Ali usluga je ocajna, od ljubljenja, preko pusenja, pozuruje uzasno, kad hoces da usporis nabija se namerno samo da te skine sto pre. Engleski isto tako ocaj.
Sve u svemu zali boze vremena i novaca
 

Bio kod Alexie, riba stvarno izgleda top.
Ali usluga je ocajna, od ljubljenja, preko pusenja, pozuruje uzasno, kad hoces da usporis nabija se namerno samo da te skine sto pre. Engleski isto tako ocaj.
Sve u svemu zali boze vremena i novaca
ja sam dogovarao s njom neko vrijeme, ali uvijek mi je na poruku odgovorila nekoliko sati kasnije.. nakon par dana sam odustao
 
izgleda da je doslo do promjene plana, jer naime...
Pogledajte prilog 3830
... Nina je u Splitu... tako da sada ocito jebemo prijateljicu...

steta.. a zaljubio sam se i sve... :(
nastavak na ovu temu, ovo je ta prijateljica =>
... iskreno, sad kad sam vidio jos slika, sumnjam da cu ic...
 
I? U čemu je problem? Niti sam jedini koji to radi sa ovog foruma, niti je to nešto loše, dapače, ima tu dosta benefita. Ne vidim razloga za podsmijeh.
Ne razumije da dobra mušterija dobije privatni broj,na koji ju se uvijek moze dobiti
Kad sam u Zagrebu,nebitno je da li je oglas aktivan ili nije…Posaljem poruku na privatni broj i odgovor stiže u roku pola sata…sa adresom lokacije(za pravu mušteriju)…u svakom slučaju treba održavši kontakt,ako je vrijedna toga…ako nije,i tako ju vise nikada nećeš nazvati
 
Ne razumije da dobra mušterija dobije privatni broj,na koji ju se uvijek moze dobiti
Kad sam u Zagrebu,nebitno je da li je oglas aktivan ili nije…Posaljem poruku na privatni broj i odgovor stiže u roku pola sata…sa adresom lokacije(za pravu mušteriju)…u svakom slučaju treba održavši kontakt,ako je vrijedna toga…ako nije,i tako ju vise nikada nećeš nazvati
Naravno, sve ti je jasno. Ja sve te koje su mi bile dobre posjecujem vise puta dok su tu i svaki slijedeci put je sve bolji i bolji. Upravo i to dopisivanje, zajebancija, dvosmislene poruke, seksualne aluzije dovode do povecanog uzitka, barem za mene, prilikom slijedeceg susreta. Za neke stvarno jedva cekam da se vrate jer znam da ce biti vatromet😉
 
Naravno, sve ti je jasno. Ja sve te koje su mi bile dobre posjecujem vise puta dok su tu i svaki slijedeci put je sve bolji i bolji. Upravo i to dopisivanje, zajebancija, dvosmislene poruke, seksualne aluzije dovode do povecanog uzitka, barem za mene, prilikom slijedeceg susreta. Za neke stvarno jedva cekam da se vrate jer znam da ce biti vatromet😉
Tako je,svaki put sve vise i vise uzivas…jer se i ona opusti,a i zna sa kim ima posla…nije u grču…Kad je kemija i komunikacija dobra…Sama izvedba ne moze biti losa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh