BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Gospodo!
Upravo sam dosao od:
Prvo da se razumijemo, cura sa slika nije cura koja ceka u stanu - ALI to nije nuzno lose. Meni osobno je cura u stanu bila daleko daleko ljepsa.
Znaci cura u stanu je takav mladi Ukrajinski bombon! Isuse! Kriste!
Definitivno nije za svakoga, cura je prilicno neiskusna, sva si je petit, mrsavija, mala, zeli njeznije i zapravo trazi da netko vodi igru - ne ona... Nebi rekao da je to "act", nego da je fakat takva... Sve to meni savrseno pase! Ustvari, do evo danas nisam ni bio svjestan koliko mi to pase... enivej, kasnije mi je u razgovoru rekla da je tu dosla zaradit pare, starci cekaju u Mariupolju, pa ide po njih i idu zivjet u nemčiju... ono, nije neka zivotna situacija, zivot ju je tu doveo i sad hoce iskoristit najbolje od toga..
Nego - kako je cura lijepa, mlada, glatka, mirisljava, nema umjetnih sranja tipa sminka ili silikoni, sve stoji cvrsto na svom mjestu, mrsavija ali ima lijepu guzu i sise... mmmm kakve sise.... Zapravo tijelo je 95% kao ovo sa slika, faca blizu - ali po meni u stvarnosti ljepsa! Rekao bi 25 god MAX!
Sve moze, ljubi se sa gustom, gura jezik, sve moze, sve poze, ma znaci vrh!
Tu je jos 6 dana od dana danasnjeg pa uzivajte!
Ovo danas ce se pamtiti definitivno!
JAO!

150€ 30m / 200€ 1h
Ja sam platio 30m, ostao nesto duze.
thx! ovako nesto volim probat tu i tamo - mrsavije a opet da ima guzu etc. jel dopusta nesto brzi, jaci tempo, grubu igru i sl?
 
ha definicija "grube igre" je drugacija od osobe do osobe
al mislim da je sve jasno iz =>
"ako trazis kurvetinu koja ce skakati po tebi ko ludakinja i vristati, ova se ne uklapa u tu kategoriju... par puta kad sam joj probao nabiti sam vidio da je napravila grimasu.."
 
Bio kod

Cura u stvarnosti je identicna kao ova na slikama - 1/1!
U stanu je s nekim, cuo sam samo kako razgovara dok sam cekao minutu pred vratima, nisam vidio unutra nikog. Docek ugodan, malo komplimente ona meni, malo ja njoj. Malo je visa, ima silikone, izgleda da je opis na EEG takoder 100% tocan (sto je rijetkost). Guzica joj se malkice objesila al nije nesto sto mi je smetalo. Generalno ono sto je mene privuklo je faca, stvarno mi je lijepa cura pa makar nisam fan silikona al reko ajmo vidit. Kaze da je zivila u Londonu, engleski joj je ok al nije bas na toj razini.
Pusenje ok, nista posebno, bez kondoma, neda da ju se lize, ali prsti su ok.
Sex prilicno dobar, suraduje, uzivila se - klasicne poze.
Ljubi se, zaudara na travu, meni osobno (makar ne pusim travu, al prije jesam) nije smetalo.
Na momente mi je bilo tesko prokuzit jel glumi ili odraduje. Overall - ok iskutvo, preporucio bi, al nebi ponovio.
Nema klimu u stanu a u ovim, i narednim, danima je to minus :)

Steta klasika - 150€/30m - 200€/1h
 
E da jebote! Zaboravio sam da sam bio i s ovom curom prije kojih tjedan dana dok je bila u ZG.

Istina je da nudi pivom na kraju :)
Iskustvo slicno kao ovo gore (izuzev trave), samo sto mi nije sjela u faci bas (na slikama na EEG se ne vidi dobro). Jos sam ju trazio dodatno selfie prije u zajebanciji, i poslala je - al lukava lija je sakrila pola face nekim velikim đozlama pa sam samo vidio dio lica.

Al ajde.... Tog kobnog tjedna, Zagreb bjaše suh, a nešto se jebati moralo.

Tijelo je ok, ima malu skembicu al guza je utegnuta.
Sve radi bez problema, dopisivanje isto super.
Jebe se zdušno, malo je punija i vidi se da se ovim bavi vec neko vrijeme.
Generalno osobno nebi preporucio jer mi nije bilo neko iskustvo koje cu po necem pamtiti.
 
E da jebote! Zaboravio sam da sam bio i s ovom curom prije kojih tjedan dana dok je bila u ZG.

Istina je da nudi pivom na kraju :)
Iskustvo slicno kao ovo gore (izuzev trave), samo sto mi nije sjela u faci bas (na slikama na EEG se ne vidi dobro). Jos sam ju trazio dodatno selfie prije u zajebanciji, i poslala je - al lukava lija je sakrila pola face nekim velikim đozlama pa sam samo vidio dio lica.

Al ajde.... Tog kobnog tjedna, Zagreb bjaše suh, a nešto se jebati moralo.

Tijelo je ok, ima malu skembicu al guza je utegnuta.
Sve radi bez problema, dopisivanje isto super.
Jebe se zdušno, malo je punija i vidi se da se ovim bavi vec neko vrijeme.
Generalno osobno nebi preporucio jer mi nije bilo neko iskustvo koje cu po necem pamtiti.
vidiš kako smo mi ljudi svi različiti...tebi ništa posebno, a ja se doslovno zaljubio u nju...100 ljudi 100 ćudi...
 
E da jebote! Zaboravio sam da sam bio i s ovom curom prije kojih tjedan dana dok je bila u ZG.

Istina je da nudi pivom na kraju :)
Iskustvo slicno kao ovo gore (izuzev trave), samo sto mi nije sjela u faci bas (na slikama na EEG se ne vidi dobro). Jos sam ju trazio dodatno selfie prije u zajebanciji, i poslala je - al lukava lija je sakrila pola face nekim velikim đozlama pa sam samo vidio dio lica.

Al ajde.... Tog kobnog tjedna, Zagreb bjaše suh, a nešto se jebati moralo.

Tijelo je ok, ima malu skembicu al guza je utegnuta.
Sve radi bez problema, dopisivanje isto super.
Jebe se zdušno, malo je punija i vidi se da se ovim bavi vec neko vrijeme.
Generalno osobno nebi preporucio jer mi nije bilo neko iskustvo koje cu po necem pamtiti.
Meni ona odlicna bila.
 
Žena u najboljim godinama, iskusna, zna sve trikove zanata...pročita te kao knjigu i točno zna što treba reči, što napraviti, koje gumbiće stisnuti...meni je uzela i srce i dušu, nisam niti za jednom toliko žalio što je otišla..morati ću ih sada riješiti 5, 6 različitih da je izbacim iz glave...
Po slikama…i meni bi odgovarala😍
 
Po slikama…i meni bi odgovarala😍
Da, skuzio sam da vrlo slicno razmisljamo...no slike joj ne daju dovoljno na čast, uživo je sve to na jednoj višoj razini...kažem, žena zna kako sa muškarcima...npr, prva i jedina kojoj sam dozvolio da mi gurne prst u supak, zasto, ne znam niti sam, svima sam drugima rekao ne cim su pokusale.
 
Da, skuzio sam da vrlo slicno razmisljamo...no slike joj ne daju dovoljno na čast, uživo je sve to na jednoj višoj razini...kažem, žena zna kako sa muškarcima...npr, prva i jedina kojoj sam dozvolio da mi gurne prst u supak, zasto, ne znam niti sam, svima sam drugima rekao ne cim su pokusale.
Slike+dobra usluga=ponavljanje vise puta po par sati😍
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh