BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Nisam ni ja teenager. Nama srednje dobi ostaju na repertoaru razvedene mame, udane koje žele avanturu sa strane, 30+ i 40+ nevine (ima i toga), žene sa specijalnim fetišima, nimfomanke, mlade koje se pale na tatice, usamljene, razočarane ...

Kvaka je da treba odjebati internet, a biti više vani i vrebati priliku.

I na kraju nije sve u parama, niti u izgledu.
Treba imati šarm, iskustvo i zračiti pozitivnom energijom.
I malcice vise kose 😂
 
Nisam ni ja teenager. Nama srednje dobi ostaju na repertoaru razvedene mame, udane koje žele avanturu sa strane, 30+ i 40+ nevine (ima i toga), žene sa specijalnim fetišima, nimfomanke, mlade koje se pale na tatice, usamljene, razočarane ...

Kvaka je da treba odjebati internet, a biti više vani i vrebati priliku.

I na kraju nije sve u parama, niti u izgledu.
Treba imati šarm, iskustvo i zračiti pozitivnom energijom.
I da na stranu maknem izgled, sarm, iskustvo i zracenje pozitivnom energijom jer sve to nemam, osnovni preduvjet za ovaj romanticni plan je da sam bez djece i neozenjen, sto nisam. Pa gdje cu naci vremena i prostora da izlazim van i zajebavam se sa usamljenim, razocaranim nimfomankama sa specijalnim potrebama? Da ne razmisljam jos o tome da me one zovu kad njima odgovara i generalno mi razjebu zivot. Kazem, zvuci romanticno ali u praksi i barem za mene neizvedivo. Pa ova bransa postoji da nazoves, platis, sve rijesis u sat vremena i vise ne razmisljas. Cijena te usluge je posebna tema i tu se slazemo da se neke zaletavaju, ali slobodno trziste ce regulirati cijenu kad cure vide da nema potraznje za uslugom po 250+. Sve drugo u vezi romantike sa vecericama pod svijecama uz casu vina su bapske price, barem za mene, ozenjenog s djecom.😏
 
Da li je moguce da i na EGE dolaze sa fejk slikama?
Naime, naletih na ovu malu
Pise Ruskinja, Lana

No, slike su od modela Stacey Robin
A ona je Engleskinja
Tak da to me malo zbunjuje.
 
Da li je moguce da i na EGE dolaze sa fejk slikama?
Naime, naletih na ovu malu
Pise Ruskinja, Lana

No, slike su od modela Stacey Robin
A ona je Engleskinja
Tak da to me malo zbunjuje.
Ako su to slike od Stacey Robin ajde stani malo i razmisli. Imas dvije varijante. Prva varijanta je da je Stacey Robin zaista u Zagrebu ali ne zeli da itko zna da je to ona iako bi tako moguce zaradila vise na ime slave pa se odlucila predstaviti kao random cura i Rusije. Ili druga varijanta da je netko napravio profil i ukrao slike Stacey Robin.
 
Ako su to slike od Stacey Robin ajde stani malo i razmisli. Imas dvije varijante. Prva varijanta je da je Stacey Robin zaista u Zagrebu ali ne zeli da itko zna da je to ona iako bi tako moguce zaradila vise na ime slave pa se odlucila predstaviti kao random cura i Rusije. Ili druga varijanta da je netko napravio profil i ukrao slike Stacey Robin.
Je, štima, to su jedine dve varijante na koje sam i ja mislio. Steta kaj nemam vise vremena, tocno bi se isao dogovorit s njom da odem da vidim.
 
Jel bi preporučili ove cure sa EGE za prvi puta uopće? Mislite da joj bolje odmah priznat ili se pravit lud
Za prvi put ne preporučujem odmah tako skuplje.
Ne preporučivam niti odmah sex.
Moraš prvo upoznati žensko tijelo.
A za takvo što je najbolja body-body masaža, ona gola nauljena klizi po tebi.
Kasnije te ručno dokrajči.

Pretpostavljam da si 20+ godina i ova cura je tvoja generacija:

Otiđi na par BB masaža, a onda poslije gledaj neku za izjebati.
Diraj je lagano rukama po sisama, tijelu, dupetu, ali nemoj pičku dirati, jer maserke to obično ne dozvoljavaju.

Kada dobijheš više hrabrosti onda sa maserki pređeš na klasične kurve sa plavog oglasnika.

Nakon toga idu ove skupe sa EGE-a.
 
Tko je to ostavio review? 😂😂
 
I da na stranu maknem izgled, sarm, iskustvo i zracenje pozitivnom energijom jer sve to nemam, osnovni preduvjet za ovaj romanticni plan je da sam bez djece i neozenjen, sto nisam. Pa gdje cu naci vremena i prostora da izlazim van i zajebavam se sa usamljenim, razocaranim nimfomankama sa specijalnim potrebama? Da ne razmisljam jos o tome da me one zovu kad njima odgovara i generalno mi razjebu zivot. Kazem, zvuci romanticno ali u praksi i barem za mene neizvedivo. Pa ova bransa postoji da nazoves, platis, sve rijesis u sat vremena i vise ne razmisljas. Cijena te usluge je posebna tema i tu se slazemo da se neke zaletavaju, ali slobodno trziste ce regulirati cijenu kad cure vide da nema potraznje za uslugom po 250+. Sve drugo u vezi romantike sa vecericama pod svijecama uz casu vina su bapske price, barem za mene, nisam

I da na stranu maknem izgled, sarm, iskustvo i zracenje pozitivnom energijom jer sve to nemam, osnovni preduvjet za ovaj romanticni plan je da sam bez djece i neozenjen, sto nisam. Pa gdje cu naci vremena i prostora da izlazim van i zajebavam se sa usamljenim, razocaranim nimfomankama sa specijalnim potrebama? Da ne razmisljam jos o tome da me one zovu kad njima odgovara i generalno mi razjebu zivot. Kazem, zvuci romanticno ali u praksi i barem za mene neizvedivo. Pa ova bransa postoji da nazoves, platis, sve rijesis u sat vremena i vise ne razmisljas. Cijena te usluge je posebna tema i tu se slazemo da se neke zaletavaju, ali slobodno trziste ce regulirati cijenu kad cure vide da nema potraznje za uslugom po 250+. Sve drugo u vezi romantike sa vecericama pod svijecama uz casu vina su bapske price, barem za mene, ozenjenog s djecom.😏
A sto takve poput nimfomanki postoje? Znam da je takvih jako malo..
 
Tko je to ostavio review? 😂😂
Ko je da je svaka mu čast, odnosno svaka mu dala.
Ja sam oglas jedno 5 puta prijavio EGE administratorima, oni bi ga makli u TS oglase, al bi se opet pojavio u ženskom dijelu, dobro da je netko napisao da se ne radi o ženi.
 
a koja je fora da ostavi oglas u zenskom djelu ako je trans? pa ko god dodke vidit ce kad se skine da ima kurac.
 

Frend javio da oglas fejk !!!!!!!!!
Dogovorio 30 min adresa krbavska 40 split. Nakon dolaska na adresu javlja izvini imam menzes dacu ti kolegicu ali tek za 2 sata slobodna.
Zamolio me da ja dogovorim da vidimo sto ce biti.
Zovem i dogovorim sat vremena tretman dolazak u moj apartman + taxi na moj racun.
Javljam se u dogovoreno vrijeme trazi google live lokaciju s obzirom da sam bio u blizini lokacije gdje ima dosta apartmana posaljem joj bez problema lokaciju.
Javlja izvini ali samo kod mene na mojoj adresi.
Vidim da je netko ostavio recenziju slicno ovim iskustvima mene i frenda.
Oglas povucen.
 
Istina je, ja se javio na WhatsApp malo da trollam i pitam što sve nudi, cjenik itd..
Nudi samo oral i anal, + ako hoćeš doplatu sa standardnih 1500 krznenih na 2000 možeš i bez kondoma i svršiti u nju.

Pitam za jebanje pičke, a odgovor "šta ne voliš anal?" .. ne odgovaram dalje i sad mi svako malo pošalje svoj video kako se kesi u kameru i mrda guzom.. očito nema baš posla :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh