BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Da li je netko bio kod ove. Fejk?

 

Frend javio da oglas fejk !!!!!!!!!
Dogovorio 30 min adresa krbavska 40 split. Nakon dolaska na adresu javlja izvini imam menzes dacu ti kolegicu ali tek za 2 sata slobodna.
Zamolio me da ja dogovorim da vidimo sto ce biti.
Zovem i dogovorim sat vremena tretman dolazak u moj apartman + taxi na moj racun.
Javljam se u dogovoreno vrijeme trazi google live lokaciju s obzirom da sam bio u blizini lokacije gdje ima dosta apartmana posaljem joj bez problema lokaciju.
Javlja izvini ali samo kod mene na mojoj adresi.
Vidim da je netko ostavio recenziju slicno ovim iskustvima mene i frenda.
Oglas povucen.
Sweet Lili nije fake, očito vas je zeznula iz nekog razloga, ali fake nije.
Osobno sam se uvjerio.
 
ahahahah ma daj nemoj me jebat, to stvarno moraas bit pijan, zdroksan ili totalno bez iskustva da ne skuzis da jebes u guzicu, da ima kurac medju nogama lol
Da pijan svakako. Slusaj bio sam u drustvu transica , prava transica je ljepsa bolja zenstvenija od najljepse kurbetine i tesko ih je prepoznati ( mozes po rukama , zile na rukama ih odaju kao i adamova jabukica na vratu koja je izrazenija.
Ja nisam imao takva iskustva s njima jer ne preferiram taj sex
Ali frendovi koji su to dozivjeli nisu bili pijani kunu se da kako to oni izvedu nemozes skuziti.
Evo i ja zadnjih nekoliko puta bio s jednom kurbetinom i preferirali zguza tako da uopce nisam vidio pickicu nemam pojma kako izgleda s prednje strane. Niti me interesiralo. A ako si probao anal znas i sam kako to izgleda .
Ako se pripremi ili ako razrađeno nema razlike između tih rupica.
 
Sweet Lili nije fake, očito vas je zeznula iz nekog razloga, ali fake nije.
Osobno sam se uvjerio.
Vidis da netko stavio na stranici recenziju losu . A i sama komunikacija putem poruka fejk
Ja dogovorim 200 e + taksi i jos bonus ako bude ok itd a ona dođi na adresu pa da i ja kao frend cekam 2 sata
Frend cucio ispred kao majmun a ona da ima mxcďenzes i daje broj od kolegice.
Fejk na kvadrat. A i iz tvojih post uvijek hvalis latine ok ali brale ovo slici ono kao bonovi ili netko se preserava jer 381 pozivni srbija
 
Da pijan svakako. Slusaj bio sam u drustvu transica , prava transica je ljepsa bolja zenstvenija od najljepse kurbetine i tesko ih je prepoznati ( mozes po rukama , zile na rukama ih odaju kao i adamova jabukica na vratu koja je izrazenija.
Ja nisam imao takva iskustva s njima jer ne preferiram taj sex
Ali frendovi koji su to dozivjeli nisu bili pijani kunu se da kako to oni izvedu nemozes skuziti.
Evo i ja zadnjih nekoliko puta bio s jednom kurbetinom i preferirali zguza tako da uopce nisam vidio pickicu nemam pojma kako izgleda s prednje strane. Niti me interesiralo. A ako si probao anal znas i sam kako to izgleda .
Ako se pripremi ili ako razrađeno nema razlike između tih rupica.
Stari, jebao sma u pizdu. Jebao sam u guzu. Znam razliku. A na kraju i vidim u koju rupu guram. Neznam za druge, mozda ih se i moze zajebat, pogtovo manje iskusne.
A to kaj velis da si jebo zgza, ako joj gledas u duope dok je karas, vidis da li guraz u guzicu, ili malo ispod u pizdu, jer se vidi supak iznad.
 
a koja je fora da ostavi oglas u zenskom djelu ako je trans? pa ko god dodke vidit ce kad se skine da ima kurac.
Pitao si kad se skinu da se vidi kurac.
Objasnio sam na koji nacin sakriju pimpeka. Kazem da kad jebes u picku ili u supak koji dobro razrađen nema razlike (crijevo i jedno i drugo) jos ako i rodila picka ne brtvi kao nova .
Kad te napali i uhvati za čunu pa ti ga s rukom uvali u picku njegovu odnosno supak ne pada ti napamet gledat dolje koja rupica je u igri . Jos ako ti s rukom ispod čapa jajca.
Zaboravis provjeravati koja rupica jer puno cm ih dijeli.
Kad bili na terenu moja ekipa u jednu blizu drzavu da sad ne reklamiram u jednom pabu s kurbicama jedan žvali jednu kao da je prvi put u zivotu. Nakon 10 min dolazi jedan domaci koji radio na terenu skupa s nama i veli nama jeli zna Ante da to nije picka nego transica. Kad mu rekli odjurio je u wc dezinficirao je cilu noc usta .
Nije se lacio picke taj put.
Sad kad je iskusan kad se drpa odmah vata za picku da provjeri da nema negdje skrivenog čunu.
Bez uvrede vidim da kuzis i da si iskusan ali i ovo se događa.
 
Pitao si kad se skinu da se vidi kurac.
Objasnio sam na koji nacin sakriju pimpeka. Kazem da kad jebes u picku ili u supak koji dobro razrađen nema razlike (crijevo i jedno i drugo) jos ako i rodila picka ne brtvi kao nova .
Kad te napali i uhvati za čunu pa ti ga s rukom uvali u picku njegovu odnosno supak ne pada ti napamet gledat dolje koja rupica je u igri . Jos ako ti s rukom ispod čapa jajca.
Zaboravis provjeravati koja rupica jer puno cm ih dijeli.
Kad bili na terenu moja ekipa u jednu blizu drzavu da sad ne reklamiram u jednom pabu s kurbicama jedan žvali jednu kao da je prvi put u zivotu. Nakon 10 min dolazi jedan domaci koji radio na terenu skupa s nama i veli nama jeli zna Ante da to nije picka nego transica. Kad mu rekli odjurio je u wc dezinficirao je cilu noc usta .
Nije se lacio picke taj put.
Sad kad je iskusan kad se drpa odmah vata za picku da provjeri da nema negdje skrivenog čunu.
Bez uvrede vidim da kuzis i da si iskusan ali i ovo se događa.
Događa se onima koji žele da im se desi i ne smeta im kad im se desi.
 
Nov sam ovdje ...imate li kakve recenzije o ove dvije?..Hvala unaprijed
 
Pitao si kad se skinu da se vidi kurac.
Objasnio sam na koji nacin sakriju pimpeka. Kazem da kad jebes u picku ili u supak koji dobro razrađen nema razlike (crijevo i jedno i drugo) jos ako i rodila picka ne brtvi kao nova .
Kad te napali i uhvati za čunu pa ti ga s rukom uvali u picku njegovu odnosno supak ne pada ti napamet gledat dolje koja rupica je u igri . Jos ako ti s rukom ispod čapa jajca.
Zaboravis provjeravati koja rupica jer puno cm ih dijeli.
Kad bili na terenu moja ekipa u jednu blizu drzavu da sad ne reklamiram u jednom pabu s kurbicama jedan žvali jednu kao da je prvi put u zivotu. Nakon 10 min dolazi jedan domaci koji radio na terenu skupa s nama i veli nama jeli zna Ante da to nije picka nego transica. Kad mu rekli odjurio je u wc dezinficirao je cilu noc usta .
Nije se lacio picke taj put.
Sad kad je iskusan kad se drpa odmah vata za picku da provjeri da nema negdje skrivenog čunu.
Bez uvrede vidim da kuzis i da si iskusan ali i ovo se događa.
Je, imal sam ija priliku bit u drustvu gay tras ljudi, i ovak kad gledas, zajebo bi se covjek. Pogotovo negdje na partyu, di je polumracno, jos ak si kaj popio, cvaknuo.
 
Ja ne kuzim zasto vi svi placate te strankinje 250 eur.
Ja sam se uclanio na seeking (platio oko 100 EUR clanarinu) i svaki tjedan upoznam jednu mladu curu kojoj dajem 1000 kn po susretu..i znam da ju nije zgazio cijeli grad!

Tko zeli probat evo link
cijenim tvoju preporuku...a mozes li mi preporučiti neke da ne lutam previše? Vidim da su uglavnom neke sponzoruše koje traže bogate tatice..
 
Za prvi put ne preporučujem odmah tako skuplje.
Ne preporučivam niti odmah sex.
Moraš prvo upoznati žensko tijelo.
A za takvo što je najbolja body-body masaža, ona gola nauljena klizi po tebi.
Kasnije te ručno dokrajči.

Pretpostavljam da si 20+ godina i ova cura je tvoja generacija:

Otiđi na par BB masaža, a onda poslije gledaj neku za izjebati.
Diraj je lagano rukama po sisama, tijelu, dupetu, ali nemoj pičku dirati, jer maserke to obično ne dozvoljavaju.

Kada dobijheš više hrabrosti onda sa maserki pređeš na klasične kurve sa plavog oglasnika.

Nakon toga idu ove skupe sa EGE-a.
znas neku zgodnu mlađu s područja Rijeka ..molim preporuku? Hvala
 

Posjetio je u petak, uzeo 1h, 200eurića. Apsolutno top usluga i preporuka, rekla je da je u ZG još 10tak dana pa ide u Split, tako da ako netko planira, definitivno neka iskoristi priliku, neće mu biti žao.

Dogovor je jedino malo čudan, netko je pisao već, stvarno ne zna beknuti riječ engleskog pa su poruke preko wappa malo čudne, ali neka vas to ne zbuni, ženska je top top.

BJ je jedna solidna 9/10, trud i posvećenost kakav rijetko kad dobijete i od cure/supruge, ide i bez kapice. Sex je bomba, krenuli smo lakše pa malo poštenije, nakon nešto malo manje od pola sata prvi finish pa malo vodice, odmor i nastavak dalje. Na kraju smo se zajedno otuširali i kratko popričali putem google translate :D

Radi stvarno puno toga, sve što i piše u opisu na EGE, nisam sve iskoristio jer mi stvarno nije ni bilo potrebno, čak malo razmišljam da i ponovim još dok je ovdje.

Izgledom je meni jebeno dobra, niska, ima je di je treba imati, sise su joj vrh :)

Sveukupno solidna 9.5/10, da zna barem malo engleskog, čisto da ne moramo tipkat, bila bi čista 10 :)
 

Novi tjedan, nova latina..mlada, relativno niska, no vrhunske proporcije tijela (naravno za moj ukus, naglašena guzica i sise..). Nakon malo maženja i par poljubaca pokaže ti da se legneš i počne sa lizanjem skrotuma..od svih profesionalki s kojima sam bio ova se definitivno najviše posvećuje tome. Pušenje sa gumicom, solidno, rekao bih 6/10, no kada smo došli do sexa, tu je vrh. Ona sama određuje ritam, kada osjeti da sam blizu, sama malo uspori, promjeni pozu, namjesti se malo drugačije, pa opet malo ubrza, malo uspori i tako do kraja...na kraju sam svršio u mojoj omiljenoj pozi, rewersw cowgirl i moram priznati da sam imao najintenzivniji orgazam unazad par godina. Nakon toga masaža kompletnog tijela, maženje, razgovor, još pokoja pusica i tako do kraja...engleski gotovo da i ne govori, ponovo sam ja talijanski, a ona španjolski, no savršeno smo se sporazumijevali.
I na kraju, vrh, pitam ju iz zajebancije (ipak je Argentinka, jelte..), tko je bolji, Messi ili Ronaldo, a ona me pogleda pogledom u stilu kaj pričaš gluposti i izusti - Maradona....rekoh stara svaka ti čast, za nekoga tko ima 22 godine jako zrelo i pametno razmišljanje...dao bih joj 9/10, no zbog Maradone joj moram dati ocjenu više, dakle čista desetka.

I da, mala zanimljivost, dakle kada sam joj se javio sa lokacije izašla je van do haustora i uvela me unutra, to još nisam doživio...tako me je i ispratila van...
 

Novi tjedan, nova latina..mlada, relativno niska, no vrhunske proporcije tijela (naravno za moj ukus, naglašena guzica i sise..). Nakon malo maženja i par poljubaca pokaže ti da se legneš i počne sa lizanjem skrotuma..od svih profesionalki s kojima sam bio ova se definitivno najviše posvećuje tome. Pušenje sa gumicom, solidno, rekao bih 6/10, no kada smo došli do sexa, tu je vrh. Ona sama određuje ritam, kada osjeti da sam blizu, sama malo uspori, promjeni pozu, namjesti se malo drugačije, pa opet malo ubrza, malo uspori i tako do kraja...na kraju sam svršio u mojoj omiljenoj pozi, rewersw cowgirl i moram priznati da sam imao najintenzivniji orgazam unazad par godina. Nakon toga masaža kompletnog tijela, maženje, razgovor, još pokoja pusica i tako do kraja...engleski gotovo da i ne govori, ponovo sam ja talijanski, a ona španjolski, no savršeno smo se sporazumijevali.
I na kraju, vrh, pitam ju iz zajebancije (ipak je Argentinka, jelte..), tko je bolji, Messi ili Ronaldo, a ona me pogleda pogledom u stilu kaj pričaš gluposti i izusti - Maradona....rekoh stara svaka ti čast, za nekoga tko ima 22 godine jako zrelo i pametno razmišljanje...dao bih joj 9/10, no zbog Maradone joj moram dati ocjenu više, dakle čista desetka.

I da, mala zanimljivost, dakle kada sam joj se javio sa lokacije izašla je van do haustora i uvela me unutra, to još nisam doživio...tako me je i ispratila van...
Piše da samo outcall dela?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh