BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Baš ta nezainteresiranost je prava riječ, to je kod večine domaćih cura prisutno. No, da ne ispada kako samo kritiziramo domaće cure ima i tu dobrih primjera. Meni je super npr. ona cura iz Splita koja nudi B2B masažu i oral...kod nje je sat vremena sat vremena, masaža je super, čak mi i listove na nogama fino izmasira, oral bez gumice, ne žuri i ne brza, baš se osjećam dobro nakon susreta sa njom. Malo je offtopic, no htio sam povući neku paralelu..
 

Za sve koji su me pitali za broj Ela sweet a iz Zagreba su sad imate priliku otic, promijenila je ime, jedina kod koje sam bio 100% zadovoljan je ova cura, vrijedi svake kune.
Mogu potvrditi. Najbolja cura kod koje sam imao prilike ici. Potpuno se uzivi. Cura je mlada, sitna i prelijepa, radi za sebe bez agencije pa je komunikacija malo spora ali stvarno vrijedi svake lipe. Rekla mi je da joj je Hrvatska super i vjerojatno ce se vratiti pa cu ici opet kod nje :D

Radi DT koji je pravi DT, uzme ga do kraja dok ne ostane bez zraka.

@Johann Sebastian Bach tebi bi se sigurno svidjela :D
 
Mogu potvrditi. Najbolja cura kod koje sam imao prilike ici. Potpuno se uzivi. Cura je mlada, sitna i prelijepa, radi za sebe bez agencije pa je komunikacija malo spora ali stvarno vrijedi svake lipe. Rekla mi je da joj je Hrvatska super i vjerojatno ce se vratiti pa cu ici opet kod nje :D

Radi DT koji je pravi DT, uzme ga do kraja dok ne ostane bez zraka.

@Johann Sebastian Bach tebi bi se sigurno svidjela :D

Da, jako ju je teško dobiti, tj. dočekati neki odgovor i dogovoriti.
Vidim na EGE da je povećala tarifu na 250, ako se ne varam ranije je bilo 200?
 
Molio bih Vas sve da pisete samo o strankinjama u Hrvatskoj. Za small talk postoji privatna poruka pa se tamo dopisujte i zezajte koliko hocete. Da moram listat 3 stranice za 2 recenzije je smijesno. Hvala.
 
Scorpion ti je uglavnom dao odgovor, ja ću još dodati samo ovo, ako bismo napravili gradaciju usluge koju pružaju jedne i druge, onda bi, ako uzmemo kao početnu cijenu tih 400-600 kn koje ti spominješ, ove latine trebale koštati barem 3000 kn. Razina sreće koju sam osjećao kada sam izašao od nje je također bila veća u istom tom omjeru. Teško je to uopće opisati, moraš probati kako bi shvatio. Ja sam doduše probao samo jednu do sada, možda sam kao ćorava kokoš baš nabo dobro zrno, neću znati dok ne probam još par njih....
U potpunosti se slažem s tobom jer i moje iskustvo sa latinama je takvo da je osjećaj sreće i zadovoljstva neopisiv u usporedbi sa našim "damama"
 

Bio mozda netko?
 
Imas bolji izbor u Sibeniku.

Zna li ko koliko te strankinje kruze po Hrvatskoj i vracaju li se vise puta u isti grad?
 

Za razliku od prethodnih komentara ovdje vrlo brzo i jednostavno se dogovorio s njom putem WhatsApp-a. Prva poruka bila je standardni cjenik usluga i lokacija (blizu traumatološke), a kasnije je odgovorila brzo i na par pitanja koje sam imao.
Dogovorio pola sata za 100, javiš se kad si na lokaciji pa otvara vrata i uvodi te u prostor. Odmah skida haljinicu i ostaje u tangama, engleski doslovno ne zna beknut, Google translate eng-por ako želite komunicirat.

Sitna, ima umjetne sise i guzu, dosta solidne veličine, pušenje IMO prosječno, pipe da radi DT, ali ne može cijelog progutati. Lijepo ga stavi među sise i tako obrađuje.
Otvorena je bila za doslovno sve sto sam joj rekao/pokazao da uradi, lizala/cuclala jaja (ponudila i masazu prostate, ali sam odbio), namještao sam ju po pozama kako sma htio, pitao za anal - bez pogovora je uzela lubrikant. Voli te posjesti i onda se nabijati na kurac, na kraju joj svršio po faci.
Kaže da joj se ne sviđa baš ZG, dosadan je i nema se što za radit osim jest i pit.. pa ne znam koliko će još dugo ostati, ali nemam se na što požaliti - trudi se i otvorena je za sve što sam predložio.
 

Za razliku od prethodnih komentara ovdje vrlo brzo i jednostavno se dogovorio s njom putem WhatsApp-a. Prva poruka bila je standardni cjenik usluga i lokacija (blizu traumatološke), a kasnije je odgovorila brzo i na par pitanja koje sam imao.
Dogovorio pola sata za 100, javiš se kad si na lokaciji pa otvara vrata i uvodi te u prostor. Odmah skida haljinicu i ostaje u tangama, engleski doslovno ne zna beknut, Google translate eng-por ako želite komunicirat.

Sitna, ima umjetne sise i guzu, dosta solidne veličine, pušenje IMO prosječno, pipe da radi DT, ali ne može cijelog progutati. Lijepo ga stavi među sise i tako obrađuje.
Otvorena je bila za doslovno sve sto sam joj rekao/pokazao da uradi, lizala/cuclala jaja (ponudila i masazu prostate, ali sam odbio), namještao sam ju po pozama kako sma htio, pitao za anal - bez pogovora je uzela lubrikant. Voli te posjesti i onda se nabijati na kurac, na kraju joj svršio po faci.
Kaže da joj se ne sviđa baš ZG, dosadan je i nema se što za radit osim jest i pit.. pa ne znam koliko će još dugo ostati, ali nemam se na što požaliti - trudi se i otvorena je za sve što sam predložio.
Dakle radi i anal unutar redovne cijene...super...pušenje sa ili bez gumice?
 

Za razliku od prethodnih komentara ovdje vrlo brzo i jednostavno se dogovorio s njom putem WhatsApp-a. Prva poruka bila je standardni cjenik usluga i lokacija (blizu traumatološke), a kasnije je odgovorila brzo i na par pitanja koje sam imao.
Dogovorio pola sata za 100, javiš se kad si na lokaciji pa otvara vrata i uvodi te u prostor. Odmah skida haljinicu i ostaje u tangama, engleski doslovno ne zna beknut, Google translate eng-por ako želite komunicirat.

Sitna, ima umjetne sise i guzu, dosta solidne veličine, pušenje IMO prosječno, pipe da radi DT, ali ne može cijelog progutati. Lijepo ga stavi među sise i tako obrađuje.
Otvorena je bila za doslovno sve sto sam joj rekao/pokazao da uradi, lizala/cuclala jaja (ponudila i masazu prostate, ali sam odbio), namještao sam ju po pozama kako sma htio, pitao za anal - bez pogovora je uzela lubrikant. Voli te posjesti i onda se nabijati na kurac, na kraju joj svršio po faci.
Kaže da joj se ne sviđa baš ZG, dosadan je i nema se što za radit osim jest i pit.. pa ne znam koliko će još dugo ostati, ali nemam se na što požaliti - trudi se i otvorena je za sve što sam predložio.
jesi mozda isao s njom u pozu 69, jel se da lizat, picu i supak?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh