BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

A cuj, pretpostavljam da rade. I tebi bi bilo glupo dok si s njom da svaki cas odgovara na poruke na mobitelu, jel tak. Al bilo bi dobro da se ima neko vrijeme kad ona dogovara, sat, dva tri dnevno kad je free i kad dogovara termine. Jer kuzim te, to cekanje ubija.
 


dakle...nemam riječi, upravo sam se vratio od nje...najboljih sat i pol vremena koje sam proveo sa bilo kojom ženom unazad nekoliko godina. Dogovor preko WA lagan i kratak, poslala mi je lokaciju, dala šifru haustora kada sam došao ispred zgrade. Od prve do posljednje minute je 100% posvećena pružanju užitka, sada sam tek shvatio što je GFE i kolika je to razlika od ovih naših iz oglasa...nemjerljivo bolje tako da se stvarno isplati svakog centa...žao mi je što nisam probao i prije. Ženska je iz Kolumbije, natuca engleski jedva, no kako sam ja u svojim godinama napabirčio nešto talijanskog, a ućio sam i latinski davno u školi, sasvim sam se dobro sporazumijevao sa njom...da sam ostao još sat vremena zaljubio bih se...tko voli da ženska ima malo više mesa po kostima (nije debela uopće, samo je ima na pravim mjestima) mora to obavezno probati.
Još je danas i sutra tu, nakon toga ide u Zadar pa će raditi dolje, kaže da planira obići i još neke druge gradove po obali
 

Bio kod Pamele sinoć, poslužila kao vatrogasno rješenje pošto su me 2 prije toga zeznule, premišljao se uzet pol sata ili sat, ali jbg, nije mi bila baš toliko napeta na slikama da bih uzeo cijeli sat tak da sam se zadovoljio samo s pola. Sat vremena računa 200, a pola 100 eura.

Dogovor lagan i brz, lokacija u užem centru grada, jedino treba biti malo oprezan pošto nije skroz diskretno, ali srećom je bila večer i manje ljudi pa nije bio toliki problem. I prilikom ulaska u "stan" treba biti oprezan pošto je očito više ljudi tamo jer smo se šuljali u njen apartman. Uživo ženska pa možda malo ljepša nego na slikama, ali to je samo moj subjektivni dojam, no nije neka ljepotica ako usporedimo kakve se Brazilke znaju nuditi na EGEu (Lara Prates npr.).

Odmah pri ulasku zagrljaj, poljupci, upoznavanje, nudi tuširanje, a onda u drugu sobu (bez klime koja je u sobi do tak da bolje držat vrata otvorena). Akcija klasika, nije neki GFE, malo se ljubi, ali se brzo baci na oral bez kondoma, i dosta dugo ga obrađuje, sigurno kojih 10ak minuta, i sasvim solidno to odradi, ne najbolje, ali ni najgore. Sise prirodne, nisu najveće, ali su dosta lijepe i lijepo stanu u ruku. Nakon toga razmjena par poza i završetak. Ženska je dosta opuštena te nakon svega te ne izbaci van ko na traci (naravno, valjda ovisi kak ima raspored) već se može normalno pričati s njom, engleski joj je dosta dobar tako da sam ako uzmemo i taj dio bio i dulje od pol sata. Možda bi se dala maziti i ljubiti u tom vremenu nakon akcije, ali nisam isprobavao. Na odlasku se ženska i ispriča ak je nešto loše napravila.

Sve u svemu, za pol sata i neko vatrogasno rješenje i za tu cijenu, ocjena 6,5/10, ne bih ponavljao, ali ne radi nje same već jer nemam neku potrebu ponavljati iste cure s takvih oglasnika.
 

Bio kod Pamele sinoć, poslužila kao vatrogasno rješenje pošto su me 2 prije toga zeznule, premišljao se uzet pol sata ili sat, ali jbg, nije mi bila baš toliko napeta na slikama da bih uzeo cijeli sat tak da sam se zadovoljio samo s pola. Sat vremena računa 200, a pola 100 eura.

Dogovor lagan i brz, lokacija u užem centru grada, jedino treba biti malo oprezan pošto nije skroz diskretno, ali srećom je bila večer i manje ljudi pa nije bio toliki problem. I prilikom ulaska u "stan" treba biti oprezan pošto je očito više ljudi tamo jer smo se šuljali u njen apartman. Uživo ženska pa možda malo ljepša nego na slikama, ali to je samo moj subjektivni dojam, no nije neka ljepotica ako usporedimo kakve se Brazilke znaju nuditi na EGEu (Lara Prates npr.).

Odmah pri ulasku zagrljaj, poljupci, upoznavanje, nudi tuširanje, a onda u drugu sobu (bez klime koja je u sobi do tak da bolje držat vrata otvorena). Akcija klasika, nije neki GFE, malo se ljubi, ali se brzo baci na oral bez kondoma, i dosta dugo ga obrađuje, sigurno kojih 10ak minuta, i sasvim solidno to odradi, ne najbolje, ali ni najgore. Sise prirodne, nisu najveće, ali su dosta lijepe i lijepo stanu u ruku. Nakon toga razmjena par poza i završetak. Ženska je dosta opuštena te nakon svega te ne izbaci van ko na traci (naravno, valjda ovisi kak ima raspored) već se može normalno pričati s njom, engleski joj je dosta dobar tako da sam ako uzmemo i taj dio bio i dulje od pol sata. Možda bi se dala maziti i ljubiti u tom vremenu nakon akcije, ali nisam isprobavao. Na odlasku se ženska i ispriča ak je nešto loše napravila.

Sve u svemu, za pol sata i neko vatrogasno rješenje i za tu cijenu, ocjena 6,5/10, ne bih ponavljao, ali ne radi nje same već jer nemam neku potrebu ponavljati iste cure s takvih oglasnika.
baš taj doček sa zagrljajem i poljupcem mi je super, točno mi digne raspoloženje. I neke druge sitnice, ja sam se recimo otuširao prije, a ona mi otvara vrata od tuša, objašnjava di je kaj, te stoji pored tuša sa ručnikom i čeka me da završim...vrag je u detaljima...
 
Nisam previše siguran, ali na videu izgleda kao da ima flaster s estrogenom koji obicno samo transice imaju tako da se pazite
Pogledajte prilog 2560

Nisam previše siguran, ali na videu izgleda kao da ima flaster s estrogenom koji obicno samo transice imaju tako da se pazite
Pogledajte prilog 2560
Koriste ga još i žene da bi ublažile simptome menopauze i pojavu osteoporoze (iako, ova mi baš ne spada u tu kategoriju) . Baš sam malo googlao 🙂
 
Koriste ga još i žene da bi ublažile simptome menopauze i pojavu osteoporoze (iako, ova mi baš ne spada u tu kategoriju) . Baš sam malo googlao 🙂
Mislim da nije bas isplativo (osim kome to ne smeta) riskirati 2000 kn sat (1000 pola) s nadzornim kamerama, ali diskrecijom kako sam(a) kaze da bi se otkrilo za sto koristi taj flaster
 
baš taj doček sa zagrljajem i poljupcem mi je super, točno mi digne raspoloženje. I neke druge sitnice, ja sam se recimo otuširao prije, a ona mi otvara vrata od tuša, objašnjava di je kaj, te stoji pored tuša sa ručnikom i čeka me da završim...vrag je u detaljima...
Ma taj dio i meni je super, sve 5, cura ko cura je stvarno pristupacna i simpaticna za razliku od nekih drugih sto ak promrmljaju 2 rijeci i nasmijese ti se si sretan
 
A zašto se naše cure plaćaju jeftinije😬😬
Pa zato kaj nemres dogvorit prek poruka il telefonski uslugu, da znas odmah jel to trazisi ili ne, nego doc na lice mjesa, tek onda saznas kaj radi a kaj ne, nase znaju biti dosta robotske, vidi se da odradjuju, gomila oglasa koje daju nase stave lazne slike, pa kad dodjes jos jedno neugodno iznenadjenje zna bit, puno toga ne daju, tipa dirat se, prstenjacit, ne vole bas previse radit, vecinom se naguzi i kaze "jebi me". nije pravilo, naravno, ima iznimaka s jedne i druge strane. Druga stvar je kaj strankinje si stavljaju velike cijene, jer placaju agencije i oglase.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh