BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

S obzirom da je ponuda u Zagrebu nikakva razmisljam si da odem do neke koje su iz agencije. Nisam do sada imao s takvima iskustva, dal netko zna isplati li se s njima imat posla?
Skuplji su, ali organiziraniji. Par agencija kod kojih sam bio imaju naviku kad im pošalješ poruku poslat ti koje cure su dostupne pa ti odabereš. Cure jesu sa slike, ali naravno ono što je uobičajeno nadorađivane su preko photoshopa ili su slike od prije više godina. Ja sam bio kod agencije euro vip prije koji mjesec i ta agencija mi se nije svidjela, cure su većinski nezainteresirane.
 
Skuplji su, ali organiziraniji. Par agencija kod kojih sam bio imaju naviku kad im pošalješ poruku poslat ti koje cure su dostupne pa ti odabereš. Cure jesu sa slike, ali naravno ono što je uobičajeno nadorađivane su preko photoshopa ili su slike od prije više godina. Ja sam bio kod agencije euro vip prije koji mjesec i ta agencija mi se nije svidjela, cure su većinski nezainteresirane.
Koje su agencije kod nas? Ima neka da valja?
 

Iza oglasa je ustvari ova


To mi je trebao biti signal da zgibam, ali nazalost nisam...

Neznam di bi krenuo, ona ne izgleda lose, akcija je srednja, ali sve ostalo... Otkad sam usao u zgradu, Janeza Trdine.. Teški smrad koji se povlaci i po stanu, osjeti se smrad cikova, cimerica hoda po stanu i urla nesto na portugalskom, kazem da idem pod tus, dok sam pod tusem udje lik u stan i nikako da ode u sobu od cimerice, izlazim van ono poluotvorena vrata od iste jedva se prosuljao da se ne vidimo... Opći dojam higijene mi 0... Eto nakon dugo vremena iskustvo koje bi radje zaboravio :)
 

Iza oglasa je ustvari ova


To mi je trebao biti signal da zgibam, ali nazalost nisam...

Neznam di bi krenuo, ona ne izgleda lose, akcija je srednja, ali sve ostalo... Otkad sam usao u zgradu, Janeza Trdine.. Teški smrad koji se povlaci i po stanu, osjeti se smrad cikova, cimerica hoda po stanu i urla nesto na portugalskom, kazem da idem pod tus, dok sam pod tusem udje lik u stan i nikako da ode u sobu od cimerice, izlazim van ono poluotvorena vrata od iste jedva se prosuljao da se ne vidimo... Opći dojam higijene mi 0... Eto nakon dugo vremena iskustvo koje bi radje zaboravio :)
Meni je bila ova za taj isti oglas :


i bilo mi je super !
 
Jel bio tko kod Katty u zadnjih par dana?
Več je duže vrijeme pokušavam dogovorit ali ne odgovara, prije par dana jedva dogovorio za nedelju onda mi več dopodne odgovori da nemože a sad več dva dana ne odgovara.
Bio sam ja neki dan i isto sam pokušavao dogovoriti termin tjednima, a mogu reći da mi je bilo najbolje ikad. Moram samo napomenuti kako mi je ovo bio 3. ili 4. put kod nje pa se već “poznajemo”. Meni je ona stvarno dobra cura i ovako za zajebanciju sto mi cjelokupni doživljaj diže na još višu razinu. Prostor je u centru grada, dočekala me dobro raspoložena, pravila mi je čak i društvo tijekom tuširanja, ma stvarno sve svjetski. Baš moj tip žene i sada kada pregledavam oglase stvarno moram dobro preispitat vrijedi li 150-250€ tog rizika kod druge cure da dobijem uslugu lošiju nego kod Katty. Nadam se da ću takvog stava biti ubuduće, a ne pasti prilikom prve sljedeće “krize” i bez razmišljanja potrošiti za mene ipak puno novaca. Svaka pohvala za Katty!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh