BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Rebecca/Gabriela/Zara - vecina, ako ne i svi na ovom forumu je hvale pa cu se i ja pridruziti tom iskustvu.
Inace tesko svrsim drugi put kod vecine, pa cak i onih koje su mi bile top, a ova me matirala 2x u 25 minuta. Inace mi treba GFE da se uopce napalim, bez obzira koliko je zgodna, ali kod ove nema toga, niti nekog seksi doceka (meni totalno nebitno), niti osmjeha, a niti gfe, djeluje totalno nezainteresirano, mozda jer nema pojma engleski, al prije jer vjerojatno voli taj stil zivota koji vodi pa mora raditi to sto radi.
Ovo su sve minusi koji me inace totalno odbijaju, ali kod ove mi nije smetalo uopce.
Akcija je top, kao neka petite cura koju zelis pojebati iz susjedstva, jako je poslusna, iako nisam dobio dojam da se voli ljubiti ali sa mnom je brzo presla na to, pusenje savrseno, cak je pustila da joj nabijam glavu, ne moze deepthroat, ali toliko je dobro to odradila da nemam zamjerke...cak ga je nekoliko puta obrisala s maramicom koliko ga je zaslinila, tu sam umalo zavrsio, ali uspio sam jednu pozu prije kraja...
U akciji isto tako poslusna, nista se ne zali, jedino sto bas ne voli je ljubljenje u vrat, ali na nesto malo grublju igru nije se zalila...
Prva s kojom nisam ni rijeci progovorio, ali i prva s kojom mi to uopce nije trebalo
250/h dosta je digla cijene u odnosu na prije, ali valjda zato sto ima veliku potraznju, ali meni je bila jedna od najboljih i ako dode iduci put svakako cu je posjetiti
GFE 2/10
Pusenje 10/10
Akcija 10/10
 
Kontaktirao sam ih nekoliko ovih dana, dobar dio njih trazi 150 za 30min, a samo osnovne usluge, za bj no condom, 69, lizanje, cum on body itd traze jos extra 50 ili vise, malo se to razbahatilo, sve sam ih odjebao, dal pokusate snizit cijenu onda? To nisam probao...
Probam i uspijem. Nije njihova cijena porez pa da se neda sniziti. Ali kažem ti trebaju se i one naučiti da su 22 godine 22, a ne 31, da sat vremena može biti samo sat i 10 minuta zbog tuša i razgovora, a nikako 45 ili 50 minuta, da kada se dogovorimo u 16 sati da to bude konačan dogovor oko termina, a ne varijabilan sa odmakom od par sati, ako su mjere 165/55 ili slične onda ne može nikako izgledati kao manja bacva, apartman mora biti čist i mirisan kao i djevojka, ako piše da je pičić obrijan onda to ne treba značiti da je obrijan 15 dana ranije...itd, itd...kada sve navedeno bude precizno onda ne rušim cijenu. Kada su mala odudaranja onda pregovaram, a kada je to više od 20% razlike između djevojke i njenog opisa zahvalim se i odem, a nekad im kažem da nisu fer, da lažu i ostavim im 20 eura da ipak vide kako se valja ponašati i odnositi prema ljudima...mozda nešto i nauče.
 

Rebecca/Gabriela/Zara - vecina, ako ne i svi na ovom forumu je hvale pa cu se i ja pridruziti tom iskustvu.
Inace tesko svrsim drugi put kod vecine, pa cak i onih koje su mi bile top, a ova me matirala 2x u 25 minuta. Inace mi treba GFE da se uopce napalim, bez obzira koliko je zgodna, ali kod ove nema toga, niti nekog seksi doceka (meni totalno nebitno), niti osmjeha, a niti gfe, djeluje totalno nezainteresirano, mozda jer nema pojma engleski, al prije jer vjerojatno voli taj stil zivota koji vodi pa mora raditi to sto radi.
Ovo su sve minusi koji me inace totalno odbijaju, ali kod ove mi nije smetalo uopce.
Akcija je top, kao neka petite cura koju zelis pojebati iz susjedstva, jako je poslusna, iako nisam dobio dojam da se voli ljubiti ali sa mnom je brzo presla na to, pusenje savrseno, cak je pustila da joj nabijam glavu, ne moze deepthroat, ali toliko je dobro to odradila da nemam zamjerke...cak ga je nekoliko puta obrisala s maramicom koliko ga je zaslinila, tu sam umalo zavrsio, ali uspio sam jednu pozu prije kraja...
U akciji isto tako poslusna, nista se ne zali, jedino sto bas ne voli je ljubljenje u vrat, ali na nesto malo grublju igru nije se zalila...
Prva s kojom nisam ni rijeci progovorio, ali i prva s kojom mi to uopce nije trebalo
250/h dosta je digla cijene u odnosu na prije, ali valjda zato sto ima veliku potraznju, ali meni je bila jedna od najboljih i ako dode iduci put svakako cu je posjetiti
GFE 2/10
Pusenje 10/10
Akcija 10/10
Jel jos uvijek dlakava ??
 
Nisam bia siguran jel to ona ali kad san pogleda video i usporedia sa ovin šta je meni poslala ..to je ona..znači priko wats up-a OW yes KISSING yes.Dolazim.. i ona otvara... Wow...divojka jebeno izgleda,pozdrav lagani smiješak i poljubac u obraz...mirisna svilena kosa.Nisam pita ništao uslugama kad kaže na watsup yes. .za ručicu i soba....skida se.. mala je top, soba uredna a i cili stan... skidamo se pa krevet...počinje oral ali sa kondomom...kaže ona ne. Aj dobro..lagano je diram po tijelu a to stari tako čvrsto da je ono uff...i cice su malo tvrđe al u sklopu sa cilin tijelom...oral kratko al ne loše...čak nema ni ljubljena..znači tu je zajeb opet..ali kažem top i miris vrh..ide u reverse pozu i čim je zajahala počela stenjati ono malo nategnuto i to kratko traje...i onda hoće doogie..(a u meni Kamagra gel)..sine kad je krenia V-18..Udaram 15min a sad je već nekako drugačije stenjanje,vatan zrak i okričem na missionary... Kažem opet da je čista mirisnai onda lizanje bradavica i vrata i to ono lagano cuclanje...ona ono sramežljivo da je škaklje pa me malo gura pa ja opet..a doli V-18 čeka. .i onda kreće missionary..počinjen lagano i masiram joj glavič i sisam cice sve u jednom...i onada udaranje...hvatala me za glavu za guzove bokove .jednostavno je tražila da me uvati negdi...mokri oboje ona stenje ja udaram. .pa malo stanem...i dolazi vrhunac skidam zaštitu i svršavan po njoj...dama traži da je obrišem maramicom...ja budem klavir pa je obrišem...ima san još vrimena 15min za jedan put ali stari toliko san se uspuva da nisam moga...malo se opremo i odem ća...dolazin u restoran di radin i nakon po ure diže mi se opet ja šaljen poruku dolazim ona kaže ok .cca 1, 5h. .iden prema njoj i nikakvog odgovora od nje...i nakon par dana vidin da je u ZG-u.
Koji to gel kupuješ daj link
 

Rebecca/Gabriela/Zara - vecina, ako ne i svi na ovom forumu je hvale pa cu se i ja pridruziti tom iskustvu.
Inace tesko svrsim drugi put kod vecine, pa cak i onih koje su mi bile top, a ova me matirala 2x u 25 minuta. Inace mi treba GFE da se uopce napalim, bez obzira koliko je zgodna, ali kod ove nema toga, niti nekog seksi doceka (meni totalno nebitno), niti osmjeha, a niti gfe, djeluje totalno nezainteresirano, mozda jer nema pojma engleski, al prije jer vjerojatno voli taj stil zivota koji vodi pa mora raditi to sto radi.
Ovo su sve minusi koji me inace totalno odbijaju, ali kod ove mi nije smetalo uopce.
Akcija je top, kao neka petite cura koju zelis pojebati iz susjedstva, jako je poslusna, iako nisam dobio dojam da se voli ljubiti ali sa mnom je brzo presla na to, pusenje savrseno, cak je pustila da joj nabijam glavu, ne moze deepthroat, ali toliko je dobro to odradila da nemam zamjerke...cak ga je nekoliko puta obrisala s maramicom koliko ga je zaslinila, tu sam umalo zavrsio, ali uspio sam jednu pozu prije kraja...
U akciji isto tako poslusna, nista se ne zali, jedino sto bas ne voli je ljubljenje u vrat, ali na nesto malo grublju igru nije se zalila...
Prva s kojom nisam ni rijeci progovorio, ali i prva s kojom mi to uopce nije trebalo
250/h dosta je digla cijene u odnosu na prije, ali valjda zato sto ima veliku potraznju, ali meni je bila jedna od najboljih i ako dode iduci put svakako cu je posjetiti
GFE 2/10
Pusenje 10/10
Akcija 10/10

Vidiš, kod mene GFE bio dosta dobar.

Jbg, imaju i one svoje preferencije, kako im se tko svidi. Naprimjer, sigurno neće biti isti GFE prema dlakavom dedi sa 120 kg (ne kažem da si ti takav) il prema fit dečku iz teretane.

2x u 25 min? Amater 🤣🤣 (al ajde, dobro se jebe i puši pa te kužim).
 
Probam i uspijem. Nije njihova cijena porez pa da se neda sniziti. Ali kažem ti trebaju se i one naučiti da su 22 godine 22, a ne 31, da sat vremena može biti samo sat i 10 minuta zbog tuša i razgovora, a nikako 45 ili 50 minuta, da kada se dogovorimo u 16 sati da to bude konačan dogovor oko termina, a ne varijabilan sa odmakom od par sati, ako su mjere 165/55 ili slične onda ne može nikako izgledati kao manja bacva, apartman mora biti čist i mirisan kao i djevojka, ako piše da je pičić obrijan onda to ne treba značiti da je obrijan 15 dana ranije...itd, itd...kada sve navedeno bude precizno onda ne rušim cijenu. Kada su mala odudaranja onda pregovaram, a kada je to više od 20% razlike između djevojke i njenog opisa zahvalim se i odem, a nekad im kažem da nisu fer, da lažu i ostavim im 20 eura da ipak vide kako se valja ponašati i odnositi prema ljudima...mozda nešto i nauče.
Pošteno rečeno
 
Pošteno rečeno
A jbg treba malo podignit kriterije i nivo usluge. Kod nas je 150-200-250 ozbiljan novac, a pogotovo tamo odakle dame dolaze. Znači izgled,urednost,komunikacija i sve ostalo na vrhunskom nivou. Ako nije vrh nivo moraju poći u Južnu Ameriku, Moldaviju, Ukrajinu, Poljsku pa se tamo udarati za 50 do 70 ako je i toliko i sigurno bit u nemjerljivo većoj opasnosti nego kod nas bar što se mene tiče...Ja ću se pouzdati u šarm i imaginaciju pa će ih biti 5 ili 10 godišnje, ne mora 30 ili 40 ili tko zna koliko. Sve je transparentno.
 

Rebecca/Gabriela/Zara - vecina, ako ne i svi na ovom forumu je hvale pa cu se i ja pridruziti tom iskustvu.
Inace tesko svrsim drugi put kod vecine, pa cak i onih koje su mi bile top, a ova me matirala 2x u 25 minuta. Inace mi treba GFE da se uopce napalim, bez obzira koliko je zgodna, ali kod ove nema toga, niti nekog seksi doceka (meni totalno nebitno), niti osmjeha, a niti gfe, djeluje totalno nezainteresirano, mozda jer nema pojma engleski, al prije jer vjerojatno voli taj stil zivota koji vodi pa mora raditi to sto radi.
Ovo su sve minusi koji me inace totalno odbijaju, ali kod ove mi nije smetalo uopce.
Akcija je top, kao neka petite cura koju zelis pojebati iz susjedstva, jako je poslusna, iako nisam dobio dojam da se voli ljubiti ali sa mnom je brzo presla na to, pusenje savrseno, cak je pustila da joj nabijam glavu, ne moze deepthroat, ali toliko je dobro to odradila da nemam zamjerke...cak ga je nekoliko puta obrisala s maramicom koliko ga je zaslinila, tu sam umalo zavrsio, ali uspio sam jednu pozu prije kraja...
U akciji isto tako poslusna, nista se ne zali, jedino sto bas ne voli je ljubljenje u vrat, ali na nesto malo grublju igru nije se zalila...
Prva s kojom nisam ni rijeci progovorio, ali i prva s kojom mi to uopce nije trebalo
250/h dosta je digla cijene u odnosu na prije, ali valjda zato sto ima veliku potraznju, ali meni je bila jedna od najboljih i ako dode iduci put svakako cu je posjetiti
GFE 2/10
Pusenje 10/10
Akcija 10/10
Ne voli ljubljenje u vrat jer ju to napaljuje, ja sam je jebeno izljubio po vratu kad sam to skuzio, imali smo dobru seansu iako mi se skoro spustio kad sam vidio dlakice na butinama...nije losa, ali ipak nije za 10
 
I ja bi ju posjetio, al je jedna od skupljih, 170 30min, isplati se 1h, a obicno ako me matiraju u prvih 30min, ostatak vremena mogu lec i odspavat, jer kolko god me palile, treba mi jedno polasata pauze do iduce runde...viidt cu sta se da dogovorit, jer kako ju avi hvale, volio bi probat to pusenje i akciju s modelom :)
 
Kathy 518310 netko bio? Mijenjaju imena stalno. I po 5x profila.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh