BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Netko zna nešto o njoj?
Ja ju kontaktirao sinoć rekla mi je da je danas raspoloživa iza 14h,rekla 15 min80€,30 min 110€,1h 150€.
25 godina ima i oral bez kondoma.
Dala mi je ulicu u kojoj se nalazi a kasnije sam još jednu kontaktirao dala mi istu ulicu i adresu pa možda zajedno rade iako je ova druga skuplja.
 

Zaželio sam se malo "petite" cure.

O njoj se već pisalo, bila tu prije par mjeseci ( Gabriela ). Slatka mala, gfe solidan, oral bez (dosta dobar), sex odličan, surađuje i trudi se. Jedino što joj engleski nije baš na visokoj razini pa neka dublja komunikacija nije moguća (nekom to nije bitno). Vjerovatno bih ponovio kad se vrati opet.

Nezz kolko će ostat, al spominjala Rijeku kao sljedeću destinaciju.

Kolko sam skužio, ovo joj je kolegica :


Nisam ju vidio u stanu, al izgleda brutalno na slikama, ako je netko bio ili planira otić, bilo bi dobro da napiše dojmove.
Jel imala obrijane noge? Inače sam čuo da nebrije noge 😂
 
To brate...neka si je izudara....ja neki dan uzeja gel za čvrstinu...isto san udara bome lipih 45-50 min

Bio kod

Ne znam da je ona na slikama. Ako je, dobro su retuširane. Bila je tamnija sigurno. Ali, svejedno dobra. Sitna, uzak struk, dosta mlada. Ne puno starija od onoga što piše.

Dogovor je bio sat vremena samo anal.
Čim sam došao skužio sam da ništa od GFE, pošto je bila distancirana.
Da nisam bio napaljen da joj razjebem guzicu, nebi ostao radi tog distanciranja.

Kaže ona da je jedno svršavanje ako rokam samo u guzicu. Reko dobro, jer znam da ne svršavam lagano i da me zato neće zajebati.
To je još jedan minus i radi toga također nebi ostao.

Tuširanje, ručnik nije smrdio, ne znam jel bio čist.

Počnemo, odmah navlači kondom, kažem ja neću pušenje jer mi je sa kondomom bezveze, idem razjebati tu rupu.

Malo sline, prst unutra da se navikne. Nije ni lubrikant stavljala.
Guzica uska i dobro to izgleda dok se meće.
Namjerno sam je išao jebati što jače mogu, skoro ga skroz izvlačio pa nazad, kut odozgo, samo da dobije dobro i da ne budu lagane pare.
Brzo se počela izmicati i pričati kako joj je vruće, a ono guzica boli.

Tako sam i izgubio par minuta na njeno prenemaganje.

Uglavnom, tako u krug, doggy, reverse kaubojka, s boka. Počeo metati u misionarki, kaže ona da bi u pičku.

Reko dobro, aj da više završim.

Poslije spike kako sam ja bio drugi kojem je dala guzicu. Kao da sam retardiran.

Sveukupni dojam, jako bezveze.
300 eura lakši, praznih jaja, ali sam također zadovoljio potrebu da neku tako trpam.

Nebi nikako ponovio.
Nisi retardiran nego nisi razumio... bio si drugi kojem je taj dan dala guze :)
 

Izbjegavati obavezno, zeznula mi 3 dogovora, na prvi zaspala, pa je na drugi nije bilo (zaboravila), odgovorila mi tek par sati nakon...obecala popust dat, pa na treci nije vise uopce odgovarala.
 

Izbjegavati obavezno, zeznula mi 3 dogovora, na prvi zaspala, pa je na drugi nije bilo (zaboravila), odgovorila mi tek par sati nakon...obecala popust dat, pa na treci nije vise uopce odgovarala.
Potpisujem, izbjegavati, nakon muke oko dogovora, docekala me bez neke volje, gfe loš, oral osrednji, iako tvrdi da radi deepthroat, neda bas gurnut, jako slabo... Zao mi para, na kraju mi uvijek ispadne da te od 110 budu losije od ovih od 150, barem po mom iskustvu...
 

Iako je UNVERIFIED reko idem se javiti da vidim šta će reći .... uglavnom javila se i čak kaže ajmo na video call da me vidiš da se uvjeriš, i na video call-u super zgodna crnkinja i reko aj idem onda da ju vidim uživo ... ali kurčina, dođeš blizu lokacije i više se ne javlja .... šteta ... stavio sam recenziju na EGE
Al nije mi jasno zasto to,a pokaze se na videopoziv??
 
jednostavno... Bukira vise, pa tko dodje prvi. Puno, kao ovdje na forumu, samo bla bla blubb. Idem veceras, dogovaram se sa sutra itd.
 
Potpisujem, izbjegavati, nakon muke oko dogovora, docekala me bez neke volje, gfe loš, oral osrednji, iako tvrdi da radi deepthroat, neda bas gurnut, jako slabo... Zao mi para, na kraju mi uvijek ispadne da te od 110 budu losije od ovih od 150, barem po mom iskustvu...
Susret je uvijek lutrija, ali to nema veze s cijenom nego s dogovorom. Treba sve definitati prije.
 

Izbjegavati obavezno, zeznula mi 3 dogovora, na prvi zaspala, pa je na drugi nije bilo (zaboravila), odgovorila mi tek par sati nakon...obecala popust dat, pa na treci nije vise uopce odgovarala.
Slala mi poruke zasto to pisem po forumu, lol, cini se da sve one citaju ovaj forum..a pravi se glupa na to sto nije odgovarala vise za dogovor i zajebala me....smjesne su
 
Slala mi poruke zasto to pisem po forumu, lol, cini se da sve one citaju ovaj forum..a pravi se glupa na to sto nije odgovarala vise za dogovor i zajebala me....smjesne su
Ako ne čita ona, čita joj pimp i onda se čude i uvrijede i još i naljute...Nebi reka da besplatno pružaju usluge???Što se mene osobno tiče strankinje su trenutno na ledu dok se ne upristoje i one I pimpovi, ipak sam ja kupac pa odlučujem što ću i kako sa svojim novcem....I još napomena, mogu ih izbjegavati koliko god treba.
 
Kontaktirao sam ih nekoliko ovih dana, dobar dio njih trazi 150 za 30min, a samo osnovne usluge, za bj no condom, 69, lizanje, cum on body itd traze jos extra 50 ili vise, malo se to razbahatilo, sve sam ih odjebao, dal pokusate snizit cijenu onda? To nisam probao...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh