BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Hahahahahhaah nije ona nikakav model , to je tebi samo prodala da je zelis karat jos vise. Kaj bi model se karo na svakom koraku ?? Nema nijedan profi shooting za nekog samo za sebe privatno. Kupila je 90 000 pratitelja i voli taj stil zivota , insta life i za njega ce dat picke . Nemojte zabrijavati ukljucite mozak
Model 😂😂😂
Mozda je prodala al je prodala jeftino za ono sto sad trazi, sad se malo precijenila. Jebao sam 2 modela u svijetu EGE-a al doduse to mi nije ni bitno, samo ima modela koji se karaju jer u modelingu i nije neka lova dok ne postanes svjetski poznat. Btw. jebao sam jednog naseg modela, odnosno miss fotogenicnosti na jednom izbori, ali nije nesto u sexu...ekipa nemate pojma tko sve siri noge za dobru cijenu ili dobar sex ako si vijest pa joj malo u predigri pokazes kako se to u krevetu radi. Inace ne volim placeni seks, draze mi je kad mogu nac malu koja zeli riskirati dobar provod i zadovoljstvo, a dovoljno sam siguran u sebe da mogu 99% zena dovest do vrhunca na ovaj ili onaj nacin
 
Kako sam zujao stranicom ege-a, gledao sta se nudi i vidim npr Berlin, top zene, najzgodnije, 1h 150, 30min 100eura...a mi ovdje sve placamo barem 50% vise...
U njemackoj su ti vecinom fake slike na ege, a posebno ako ti dodu u hotel, a onda je nemres odjebat tak lako, odnosno izgubis puno vremena....doduse zvao sam svega 3 put, 3 put fake, od toga 1x donekle dobra...ne znam, mozda sam bas lose pogodio
 
Jel se zna ista o ovim curama? Jel itko moze potvrditi da su to one, a ne neke druge? Hvala



 
Jel se zna ista o ovim curama? Jel itko moze potvrditi da su to one, a ne neke druge? Hvala



Od prve imaš "dobar" review ovdje

Druga neznam

Treca ja mislim da je tu. Ima isto dobre reze ovdje
 
Au jbt, koliko si dosadan sa tim “pišite recenzije na ege”. Bukvalno na svakoj strani po dve takve poruke, kako se samo mali Perica setio tako efikasne stvari koja nama običnim smrtnicima nekako nije očigledna 😂

Do sada sam napisao 2 “lošije” recenzije na ege i to ne najgore moguće, jednom dao 3 a jednom 2 zvezdice. Nije bila čisto mrziteljska recenzija, napisao sam veoma konkretne i precizne zamerke tipa drnda telefon dok sam u terminu, nezainteresovana, upitna higijena itd… i gle čuda - oba oglasa su sledećeg dana obrisana, a otvoreni novi sa istim slikama. I šta sad?

Ti si dosadan jer ne razumiješ bit. Lijepo sam ti napisao ali nikada nisi čitao s razumijevanjem.
 
Ne možeš uspoređivat Berlin/Njemačku sa nama, tamo je prostitucija legalna, kurve i bordeli na svakom ćošku, ne usporediva ponuda sa nama.

Zato niti jedna ta latina nejde u Njem, Austriju, Niz, Češku, Mađarsku, zemlje poznate po prostituciji.
Ako tamo stavi 200-250e neće joj nitko doć jer imaš milijon istih takvi za 100-150e.

Kod nas prolazi jer im nitko ne ruši cijenu, odnosno nema druge ponude na toj razini, i ako ne želiš jebat odrone sa plavog, platit ćeš im tu cijenu ili nećeš karat.

Tu situaciju nas par ne može promjenit, latine će držat tu višu cijenu dok god se prostitucija ne legalizira i počne uvoz jeftinih Rumunjki, Ukrajinki, Moldavki itd. koje će im rušit cijenu.

Možda cijena je nešto viša, al ajde, bar dolaze top latine kod nas, zamisli da ih nema, pa bi trebali put Mađarske, Austrije. Kad izračunaš trošak puta i vrijeme, ipak je bolje ovako.
Top latine? O čemu ti pričaš?
 
Dobro, zgodne latine, nisu top/elitne, krivo sam se izrazio. Takve se nit ne karaju za ovu cijenu.
Mali ispravak. Za ovu cijenu jednostavno MORAJU biti zgodne i uredne kao i apartman. Dobar dio ne spada u zgodne i uredne, ali ima i takvih..jbg dok dođem do nje i ako mi se ne svidi to je izgubljen sat moga vremena jer me laže. Najmanje sat...hoću li joj po njenoj tarifi naplatiti 200? Jer i one prodaju svoje vrijeme, tako bar govore.
 
Mali ispravak. Za ovu cijenu jednostavno MORAJU biti zgodne i uredne kao i apartman. Dobar dio ne spada u zgodne i uredne, ali ima i takvih..jbg dok dođem do nje i ako mi se ne svidi to je izgubljen sat moga vremena jer me laže. Najmanje sat...hoću li joj po njenoj tarifi naplatiti 200? Jer i one prodaju svoje vrijeme, tako bar govore.
Slažem se u potpunosti.
 
Meni latine nisu uglavnom zgodne, većina je debeloguza. Ali ima i zgodnih. Top elitnih nema sigurno. Da je bilo tko bio u FKK klubu, ne bi više pomislio na razne odrone s PO i EGE. Iako se nadju vrlo rijetko zgodne.
Bio sam par puta u FKK klubovima, slazem se, ima jebenih zena, ali meni su dvije latine kod kojih sam bio bile i bolje...i onda mi se neda putovat u Austriju ili Njemacku, kad ovdje mogu dobit poprilicno dobru.
Iako planiram iskoro u FKK, pa se malo zabavit, veca je fora jer biras na licu mjesta, pricas s njima i sve dogovoris. :)
 
Ali slazem se s ovim da za pare koje traze kod nas, moraju bit uredne, zgodne i da su u urednom stanu, a ne ko sto zna bit (meni se jos nije desilo), da te doceka s polu mokrim rucnikom za tuš i nered u sobi...
 
Bio sam par puta u FKK klubovima, slazem se, ima jebenih zena, ali meni su dvije latine kod kojih sam bio bile i bolje...i onda mi se neda putovat u Austriju ili Njemacku, kad ovdje mogu dobit poprilicno dobru.
Iako planiram iskoro u FKK, pa se malo zabavit, veca je fora jer biras na licu mjesta, pricas s njima i sve dogovoris. :)

Možda se sretnemo? Gdje ideš?
Goldentime ili Andiamo ili Wellcum?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh