BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Po ko zna koji put se zajebem u nadi da ce biti bolje al uvek manje vise ista prica s tim brazilkama. Izgledaju top al usluga im je za kurac, kreveti su im odvratno prljavi, ja se nadam da tu samo rade da ne spavaju u tome. Zenska je tu 20 dana a toliko je i ta posteljina tu sigurno. Rucnik je naravno uvek jedan koji visi preko kabine i jos je mokar od zadnje musterije. :D (odratno zapravo)
Helena kao i sva druga brza samo da sto pre odradi, vreme ti valjda racuna od kad joj kazes da si dole pred vratima, pusenje zbrza i odma seda na kurac, koristi gumicu iako u poruci kaze da je bez....neko je rekao da se dobro jebe al to isto radi samo da bi te naterala da pre svrsis...one kurvinske fore gde gleda preko ramena stenje i nabija se su iskljucivo da te pospremi sto brze (realno kod nje i njoj slicnih mozes uzeti 15min jer pola sata je puno😄).
Engleski ni da bekne, opet ko svaka, pa to sto ne kominicira koristi da drka po telefonu i vec dogovara dalje, bukvalno dok menjas pozu se vata za mob.
Konacni zakljucak je da to sto pruza bi trebala naplatiti max 50e i da sam ja sa tim latino amerikankama raskrstio 😄

Zato se izbjegavaju one koje imaju loše recenzije, kao ta, pa nek se zapitaju zašto nitko ne dolazi.

Nije mi jasno, izgleda da si pročitao tu recenziju i unatoč tome ti si i dalje išao? I sad se čudiš..
 

Per l'ennesima volta mi incazzo nella speranza che vada meglio, ma con quelle brasiliane è sempre più o meno la stessa storia. Sembrano sexy, ma il loro servizio fa schifo, i loro letti sono disgustosamente sporchi, spero che lavorino lì solo per non dormirci. La donna è lì per 20 giorni, e questo è simentura il tempo in cui la biancheria da letto è lì. Ovviamente l'asciugamano è sempre quello che pende sopra la cabina ed è ancora bagnato dall'ultimo cliente. :D (disgustoso in realtà)
Helena, come tutti, ha fretta, solo per farlo il prima possibile, immagino conti il tempo da quando le dici che sei di sotto alla porta, fumi velocemente e subito si siede sul cazzo, usa un elastico anche se il messaggio dice che è uscita.con lei e altri come lei, puoi impiegare 15 minuti perché mezz'ora è tanta😄).
Non parla bene l'inglese, ancora una volta, lo fanno tutti, quindi quello che non comunica, lo usa per masturbarsi al telefono e negoziare lateielle, letteralmente mentre ti stai cambiando, chiama per un cellulare.
La conclusione finale è che la ferrovia dovrebbe far pagare un massimo di 50 euro e che ho incrociato la strada con quelle ragazze latinoamericane 😄
Pagare menos transar mais
 

Po ko zna koji put se zajebem u nadi da ce biti bolje al uvek manje vise ista prica s tim brazilkama. Izgledaju top al usluga im je za kurac, kreveti su im odvratno prljavi, ja se nadam da tu samo rade da ne spavaju u tome. Zenska je tu 20 dana a toliko je i ta posteljina tu sigurno. Rucnik je naravno uvek jedan koji visi preko kabine i jos je mokar od zadnje musterije. :D (odratno zapravo)
Helena kao i sva druga brza samo da sto pre odradi, vreme ti valjda racuna od kad joj kazes da si dole pred vratima, pusenje zbrza i odma seda na kurac, koristi gumicu iako u poruci kaze da je bez....neko je rekao da se dobro jebe al to isto radi samo da bi te naterala da pre svrsis...one kurvinske fore gde gleda preko ramena stenje i nabija se su iskljucivo da te pospremi sto brze (realno kod nje i njoj slicnih mozes uzeti 15min jer pola sata je puno😄).
Engleski ni da bekne, opet ko svaka, pa to sto ne kominicira koristi da drka po telefonu i vec dogovara dalje, bukvalno dok menjas pozu se vata za mob.
Konacni zakljucak je da to sto pruza bi trebala naplatiti max 50e i da sam ja sa tim latino amerikankama raskrstio 😄
Stavi joj jedinicu s ovim opisom na sve profile koje ima.
 
Izgleda da mi nisu pustili onu recenziju za Brazilku, kojoj sam dao 1* jer je fake. Bar je prosla ova za Nicky.

 
Jel neko mozda bio kod ove Kolumbijke? Izgleda za vikend idem za ZG pa da probam i Kolumbijku po prvi put :D

 
Bio sam kod Livije. Platio 100 za 20 min, mada me tražila više, jer sam kasnio, ali sam joj samo dao to što sam naumio i ništa nije komentirala. Apartman Frankopanska, vjerojatno ih ima više, jer su apartmani mali i ima ih puno jedan pored drugog. Cura je Brazilka netipična, slike sa EGE su njene i s njom se dogovaraš. Engleski čista nula, sve na translate. Čak mi je prstima pokazala da ima 24 god. Ne kuži ni riječi. Smetao me taj engleski, jer komunikacije gotovo da i nema, pa ti izgleda kao da sa zidom pričaš. Ona je slatka u faci, mršavija, kao na fotkama, ali ne volim kad je nenašminkana. Dočeka te u tangama i grudnjaku. Fakat izgleda mlado, pica ko kod curice, mala uska, sve je prirodno, cice manje ali slatke, guza dobra, istetovirala na njoj velikim slovima Good girl. Nije gledala puno na sat. Pušenje bez, mogu reći dobro, lizanje pice uživa, ali ne stenje baš, što mi je minus, akcija dobra, možda malo neiskusna, ne buni se ništa, prvo se podmaže gelom onda se penje gore i nabija. Svršavanje na guzu. Sve u svemu sasvim ok za 100 kljunaša. Više im ne treba ni dati. Meni jedno svršavanje dosta. Plaćanje 230 za sat koliko traži mi je malo bezveze. Radije odem kod dvije za te novce.
 

Po ko zna koji put se zajebem u nadi da ce biti bolje al uvek manje vise ista prica s tim brazilkama. Izgledaju top al usluga im je za kurac, kreveti su im odvratno prljavi, ja se nadam da tu samo rade da ne spavaju u tome. Zenska je tu 20 dana a toliko je i ta posteljina tu sigurno. Rucnik je naravno uvek jedan koji visi preko kabine i jos je mokar od zadnje musterije. :D (odratno zapravo)
Helena kao i sva druga brza samo da sto pre odradi, vreme ti valjda racuna od kad joj kazes da si dole pred vratima, pusenje zbrza i odma seda na kurac, koristi gumicu iako u poruci kaze da je bez....neko je rekao da se dobro jebe al to isto radi samo da bi te naterala da pre svrsis...one kurvinske fore gde gleda preko ramena stenje i nabija se su iskljucivo da te pospremi sto brze (realno kod nje i njoj slicnih mozes uzeti 15min jer pola sata je puno😄).
Engleski ni da bekne, opet ko svaka, pa to sto ne kominicira koristi da drka po telefonu i vec dogovara dalje, bukvalno dok menjas pozu se vata za mob.
Konacni zakljucak je da to sto pruza bi trebala naplatiti max 50e i da sam ja sa tim latino amerikankama raskrstio 😄
Obavezno stavi recenziju za EGE, ako ti je tlaka posalji meni screenshot da se vidi da si s njom bio u kontaktu i dogovorio susret pa ću joj ja stavit recenziju. Ovaj forum ima moć svakako, ali loša recenzija na EGE je još jača
 
Jel tko bio kod ove?
 
Jel neko mozda bio kod ove Kolumbijke? Izgleda za vikend idem za ZG pa da probam i Kolumbijku po prvi put :D


Kolko je teško napisat "Xena" u tražilicu??

Imaš recenziju doslovno od jučer na stranici prije..
 
Engleski čista nula, sve na translate. Čak mi je prstima pokazala da ima 24 god. Ne kuži ni riječi. Smetao me taj engleski, jer komunikacije gotovo da i nema, pa ti izgleda kao da sa zidom pričaš.

Ja sam prvi kojem smeta kad ne znaju Engleski i kad tu nema ništa interaktivnosti, ali kolko bitno to može biti na 20 minuta sastanka?
 
Netko posjetio?

Ne, ja sam razmatrao ici, ali je netko pisao lošu recenziju za cimericu, i onda sam skužio da sam i ja prošle godine bio kod te cimerice i također imao traljavo iskustvo. Tako da čim ta Jacque provodi vrijeme s takvom ličnosti, po meni je nemoguće da pruža top uslugu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh