BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Probao tko kontaktirati?
 
Jel se tko družio s ovom curom?
Da. Bila je velika borba dogovorit termin s njom, ali vrijedilo je. Lokacija strogi centar. Velik stan koji dijeli sa cimericom. Stan jako uredan. Cimerica joj je:


Imam neki dojam i da je pimp bio negdje u stanu. Htio sam vidjeti Rubi uživo da vam mogu prenijeti i za nju barem dojmove izgleda, ali netko od vas ju je prašinjao baš kad sam ja došao.

Juliana me dočekala u istom ovom outfitu kao na videu. Izgled isti kao na videu. Ima malo previše šminke za moj ukus. Tijelo fenomenalno, sise silikonske i nisu baš ful po mom ukusu, ali vjerujem da bi se većini svidjele. Kaže da ima 23, tako nekako i djeluje. Izgled 9/10

Akcija 10/10. Ljubi se jezikom. Nisam ni nju pitao jel puši bez kapice. Oborila me dok mi je grickala uho i vrat. Engleski doktorske razine za Brazilku. Skroz predana svom poslu, ne gleda na sat, kad je zazvonio alarm još smo nastavili par minuta dok nisam svršio. Nakon akcije tuširanje. Rekla da ne moram žuriti s tuširanjem iako je imala drugog klijente nakon, ali dogovara sastanke s dovoljnim razmacima. Tako da jako opušten i profesionalan sastanak.

Sat vremena 250€. Ponovio bih, ali mislim da je to to od mene i mojih recenzija ovdje za neko vrijeme jer bankrot mi se bliži :(
 
Da. Bila je velika borba dogovorit termin s njom, ali vrijedilo je. Lokacija strogi centar. Velik stan koji dijeli sa cimericom. Stan jako uredan. Cimerica joj je:


Imam neki dojam i da je pimp bio negdje u stanu. Htio sam vidjeti Rubi uživo da vam mogu prenijeti i za nju barem dojmove izgleda, ali netko od vas ju je prašinjao baš kad sam ja došao.

Juliana me dočekala u istom ovom outfitu kao na videu. Izgled isti kao na videu. Ima malo previše šminke za moj ukus. Tijelo fenomenalno, sise silikonske i nisu baš ful po mom ukusu, ali vjerujem da bi se većini svidjele. Kaže da ima 23, tako nekako i djeluje. Izgled 9/10

Akcija 10/10. Ljubi se jezikom. Nisam ni nju pitao jel puši bez kapice. Oborila me dok mi je grickala uho i vrat. Engleski doktorske razine za Brazilku. Skroz predana svom poslu, ne gleda na sat, kad je zazvonio alarm još smo nastavili par minuta dok nisam svršio. Nakon akcije tuširanje. Rekla da ne moram žuriti s tuširanjem iako je imala drugog klijente nakon, ali dogovara sastanke s dovoljnim razmacima. Tako da jako opušten i profesionalan sastanak.

Sat vremena 250€. Ponovio bih, ali mislim da je to to od mene i mojih recenzija ovdje za neko vrijeme jer bankrot mi se bliži :(
u dobra
 
Quello. È stata una grande fatica fissare un appuntamento con lei, ma ne è valsa la pena. Posizione centro rigoroso. Un grande appartamento condiviso con un coinquilino. L'appartamento è molto curato. La sua coinquilina è:


Ho l'impressione che il magnaccia fosse da qualche parte nell'appartamento. Volevo vedere Rubi dal vivo per darvi almeno qualche impressione del suo aspetto, ma uno di voi la stava spolverando proprio mentre arrivavo.

Juliana mi ha accolto con lo stesso outfit del video. Sembra lo stesso del video. C'è un po' troppo trucco per i miei gusti. Il corpo è fenomenale, i capezzoli sono in silicone e non sono molto pieni per i miei gusti, ma credo che alla maggior parte delle persone piacerebbero. Dice di avere 23 anni, così sembra. Aspetto 9/10

Azione 10/10. Baciati con la lingua. Non le ho nemmeno chiesto se fuma senza berretto. Mi ha steso mentre mi mordeva l'orecchio e il collo. Inglese a livello di dottorato per una donna brasiliana. Totalmente dedita al suo lavoro, non guarda l'orologio, quando è suonata la sveglia abbiamo continuato ancora per qualche minuto finché non ho finito. Fare la doccia dopo l'azione. Ha detto che non devo affrettarmi a fare la doccia, anche se dopo ha avuto un altro cliente, ma fissa gli appuntamenti con intervalli sufficienti. Quindi un incontro molto rilassato e professionale.

250€ l'ora. Lo rifarei di nuovo, ma penso che sia da parte mia e delle mie recensioni qui per un po 'mentre mi sto avvicinando al fallimento:(
Manteniamo i prezzi a 100/30 o 150/60.
Sto manje placamo to se vise zajebavamo...
 

Po ko zna koji put se zajebem u nadi da ce biti bolje al uvek manje vise ista prica s tim brazilkama. Izgledaju top al usluga im je za kurac, kreveti su im odvratno prljavi, ja se nadam da tu samo rade da ne spavaju u tome. Zenska je tu 20 dana a toliko je i ta posteljina tu sigurno. Rucnik je naravno uvek jedan koji visi preko kabine i jos je mokar od zadnje musterije. :D (odratno zapravo)
Helena kao i sva druga brza samo da sto pre odradi, vreme ti valjda racuna od kad joj kazes da si dole pred vratima, pusenje zbrza i odma seda na kurac, koristi gumicu iako u poruci kaze da je bez....neko je rekao da se dobro jebe al to isto radi samo da bi te naterala da pre svrsis...one kurvinske fore gde gleda preko ramena stenje i nabija se su iskljucivo da te pospremi sto brze (realno kod nje i njoj slicnih mozes uzeti 15min jer pola sata je puno😄).
Engleski ni da bekne, opet ko svaka, pa to sto ne kominicira koristi da drka po telefonu i vec dogovara dalje, bukvalno dok menjas pozu se vata za mob.
Konacni zakljucak je da to sto pruza bi trebala naplatiti max 50e i da sam ja sa tim latino amerikankama raskrstio 😄
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh