BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

250 EUR sat preseravanje o čem pričamo mi ovdje
Agenciji ide polaod svega + putovanje koje oni plate treba to otplatit,apartman,hrana.....zato i je tako napucano. Da odbijes 125 eur dodes na Austrijsku cjenu.


Bio kod ove,mala je sva prirodna...bj jeben....uzak strukić i vitka nije ko klasične zdepaste brazilke...al je kanta brazilska.... :)

Ugl nije fotoshop,slike su real....jos koji dan pa ode za Sao...

Za preporučit svakako....
 
Bio sam u zadnje vrijem po Holandiji i Njemačkoj al i tamo je neki standard poceo bit 100 eur za pola h....kuje počnu izmisljat da je bj bez gumice 30 eur +...... jbg inflacija zahvatila i najstariji zanat na svijetu XD.
 
Bio sam u zadnje vrijem po Holandiji i Njemačkoj al i tamo je neki standard poceo bit 100 eur za pola h....kuje počnu izmisljat da je bj bez gumice 30 eur +...... jbg inflacija zahvatila i najstariji zanat na svijetu XD.
Moraš još malo poraditi na komunikacijskim vještinama, previše si proziran.
 

Cura koja mi je otvorila vrata nema veze sa ovom na slikama, ali je dovoljno dobro izgledala pa rekoh ostacu.
Cura je sitna nema ni 160, simpaticno lice, pomalo me podsjeca na Miley Cyrus. Godine rekao bih 30 tak.
Pričljiva da se sa njom i fino popričati, ima smisao za humor, i definitivno nisam imao osjecaj da sam plaćena mušterija. U akciji je ok, slusa tvoje zelje i ne ustrucava se sama povesti koji put igru.
Apartman je veci stan kod Kvatrića sa njom je jos jedna cura koju nisam vidio, mozda je to ta sa slika.
1500 nasih za 1h , malo je prigovarala sto joj nisam donio europejce.
Da rezimiram, nije mi zao sto sam ostao, otisao zadovoljan.
Po cemu nema veze sa slikama? Jesu joj bar sise iste? Bas san nju pikira kad se vratin u zg...
 
U svakom slucaju izgleda bolje od nje, al s obzirom kolko su i Renati i Lindi fotke fotosopirane ko zna kako uzivo izgledaju...
Ni ta mi nije otvorila vrata. Dakle full lazne slike, toliko o tome koliko se možemo osloniti na veryfired.
Ali opet kazem u konacnici sam ostao i nije mi žao, ali netko drugi bi moyda bio razocaran. Uglavnom da znate da cure sa slika ja tamo nisam vidio.
 

Recimo meni je ova napeta ali ocito su slike zesce fotošopirane. A i cifra je 250 + 50 za oral bez, a sam sebi sam rekao da ne dam više od 200 za sve. Ali kad bi ovo bila cura sa slika i manje vise odgovara slikama, prešao bih preko svog pravila, je li itko bio?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh